61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Lokalizacje

Pozycjonowanie lokalne – Chorzów

Jeżeli prowadzisz niewielki biznes zapewne kierujesz ofertę do odbiorców zamieszkujących najbliższą okolicę. Jednak nie oznacza to, że wszyscy mieszkańcy danego regionu wiedzą o Twojej firmie. Z tego powodu warto zainwestować w promocję strony w sieci. W jaki sposób? Sięgając po pozycjonowanie lokalne w agencji SEO, które pozwoli Twojej chorzowskiej firmie trafić do większej liczby regionalnych użytkowników oraz turystów zwiedzających miasto i jego okolice!

Czym właściwie jest pozycjonowanie lokalne?

Na pozycjonowanie strony składają się m.in. odpowiednia optymalizacja witryny www, content wartościowy pod kątem algorytmów Google, a także inne działania SEO. Wszystkie te elementy mają na celu zwiększenie widoczności oraz rozpoznawalności danej strony w Internecie i dotarcie do jak największej liczby użytkowników, którzy najprawdopodobniej skorzystają z oferty.
Regionalne pozycjonowanie stron, także firm z Chorzowa, obejmuje elementy pozycjonowania ogólnopolskiego. Skutkuje jednak bardziej nakierunkowanym na region ukazywaniem wyników wyszukiwania, co jest istotne dla lokalnych biznesów.
Bądź widoczny w Google!
Sprawdzimy Twoją stronę WWW i przygotujemy dla Ciebie ofertę

Pozycjonowanie lokalne stron chorzowskich firm w praktyce

Najlepiej będzie to wyjaśnić na przykładach. W poniższej tabelce prezentujemy kilka fraz, które użytkownicy wpisywali w wyszukiwarkę. Odpowiednio dobrane i umiejętnie wykorzystane słowa kluczowe sprawią, że Twoja strona będzie dobrze widoczna w Google i użytkownik szybko trafi właśnie na nią!
FrazaWyświetlenia  Prognozy
noclegi chorzów1 300320
apteka chorzów1 0001 300
kwiaciarnia chorzów1 0001 000
zegarmistrz chorzów210260
mechanik chorzów stary4030
Jeśli więc prowadzisz hotel, daj się odnaleźć turystom, którzy przyjeżdżają, chcąc zobaczyć rzeźby w Parku Śląskim lub kościół pw. Świętego Wawrzyńca. Wybierz frazę “noclegi Chorzów” albo “hotel Królewska Huta” i czekaj na gości!
Jeżeli np. prowadzisz kwiaciarnię stacjonarną i nie przewidujesz sprzedaży internetowej, pozycjonowanie lokalne strony prowadzone przez agencję SEO pomoże Ci dotrzeć do jak największej liczby klientów lokalnych i rozwijać biznes.
Jest mało prawdopodobne, że warszawiak z Woli kupi Twoje kwiaty, dlatego postaraj się dotrzeć do regionalnych odbiorców. Jeśli będą wiedzieć, że dwie ulice od ich domu jest Twój sklep, właśnie do niego przyjdą w poszukiwaniu tulipanów, róż czy storczyków.
Nie wiesz jak oceniana jest Twoja strona WWW?
Skorzystaj z naszego autorskiego narzędzia, uzyskasz informacje w niecałą minutę!

Zwiększaj widoczność swojej firmy w sieci za pomocą pozycjonowania lokalnego

Wiele lat działalności naszej agencji na rynku SEO pozwoliło nam zebrać doświadczenie niezbędne w pozycjonowaniu stron zarówno ogólnopolskich firm, jak i tych mniejszych, np. z Chorzowa. Dzięki temu wiemy, jak spersonalizować strategię działania i dobrać ją do potrzeb Twojej firmy oraz do wymagań lokalnych użytkowników.
Za pomocą pozycjonowania lokalnego zadbamy, aby Twój biznes dotarł do jak największej liczby regionalnych odbiorców. Stworzymy np. wizytówkę na Mapach Google oraz unikatowe treści na Twoją stronę internetową, które będą zawierały najważniejsze frazy atrakcyjne dla algorytmów oraz użytkowników. W Sunrise System pomogliśmy już niejednemu przedsiębiorcy regionalnemu zwiększyć widoczność jego witryny w sieci. Zapewniamy indywidualne podejście, zaangażowanie specjalistów w SEO oraz owocną współpracę!
czyli reklamy Google Ads, Facebook i inne formy promocji online
Elementem niezbędnym do sukcesu firmy jest promocja. Im więcej użytkowników widzi Twoją stronę, tym większe jest prawdopodobieństwo, że skorzystają z Twoich usług lub zakupią u Ciebie towar. Jednakże użytkownicy często mają przesyt reklamy w tradycyjnej formie, dlatego my proponujemy nieco inny rodzaj marketingu, mianowicie promocję w systemie Google Ads, czyli reklamę, która wyświetli się ponad linkami w wynikach wyszukiwania Google, za którą płacisz, gdy użytkownik w nią kliknie.
 
Oczywiście tego rodzaju reklama, tak jak pozostałe elementy pozycjonowania lokalnego strony, jest dostosowana do prowadzonego przez Ciebie biznesu oraz potrzeb regionalnego rynku! Sprawdź nasz cennik usług dla promocji witryn chorzowskich firm i nie tylko.

Pozycjonowanie przez agencję SEO - korzyść dla Chorzowa

Decydując się na skorzystanie z naszych usług w dziedzinie SEO nie tylko zapewniasz korzyść swojej firmie, wychodzisz także naprzeciw potrzebom lokalnych mieszkańców miasta oraz turystów przybywających na takie imprezy, jak Festiwal Piwa lub Śląskie Gody.
Im wyżej Twoja strona wyświetla się w wyszukiwarce Google, tym szybciej mieszkaniec Węzłowca znajdzie np. mechanika, fryzjera lub korepetytora dla dziecka, a głodny turysta po spacerze w Parku Róż zje obiad w Twojej restauracji lub napije się kawy w kawiarni!
 
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się