61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Lokalizacje

Pozycjonowanie lokalne - Białystok

Lokalność zyskuje na znaczeniu. Coraz więcej klientów deklaruje przywiązanie do rodzimych marek, również tych, które znajdują się w ich bezpośrednim sąsiedztwie. Marketing online oraz pozycjonowanie przez agencję SEO, zorientowane na promowanie wśród mieszkańców takich okolicznych i regionalnych biznesów, sprawdzi się świetnie w prężnie działających i rozwijających się ośrodkach miejskich, jak Białystok. Stolica województwa podlaskiego tworzy sprzyjający dla przedsiębiorców klimat, którego potencjał warto wykorzystać.

Pozycjonowanie lokalne - co to takiego?

Kupowanie w sieci weszło nam w nawyk, co pokazują liczne badania konsumenckie. Najnowsze raporty jasno wskazują, że klienci coraz częściej i chętniej zapełniają wirtualne koszyki, a zwyczaj ten utrwalił się jeszcze bardziej w dobie pandemii. Szacuje się, że obecnie na zakupy w sieci regularnie wybiera się już ponad 70 proc. internautów, z czego również ok. 70 proc. kupuje i przegląda oferty sklepów za pośrednictwem urządzeń mobilnych, które zapamiętują naszą lokalizację i coraz częściej podsuwają nam strony www sklepów z okolicy: dzielnicy, miast czy regionu.
Bądź widoczny w Google!
Sprawdzimy Twoją stronę WWW i przygotujemy dla Ciebie ofertę

SEO lokalne w Białymstoku

W obliczu powyższych informacji, pozycjonowanie lokalne, bazujące na wyselekcjonowanych frazach wraz z lokalizacją, to świetne narzędzie, które może nam przysporzyć ruchu w sklepie i zwiększyć rozpoznawalność na poziomie regionalnym. Reklama stron lokalnych w sieci to zaś nic innego, jak ogół działań online, które mają na celu wypozycjonować witrynę w wyszukiwarce przez agencję SEO w taki sposób, aby użytkownik poszukujący okolicznego zakładu fryzjerskiego, stolarza czy sklepu z obuwiem dziecięcym z Białegostoku, trafił właśnie na naszą ofertę.
Przejdźmy do konkretów! Poniżej pokażemy, na czym polega potencjał pozycjonowania stron i fenomen lokalnych wyszukiwań w Google. Na warsztat weźmy popularne frazy, które mieszkańcy białostockiego osiedla Młodych, Słonecznego Stoku czy Sienkiewicza wyszukują każdego dnia.
FrazaPrognozowana miesięczna liczba zapytań wg Planera słów kluczowych Google
restauracja białystok5 4009 900
warsztat samochodowy białystok590880
fryzjer białystok5 4006 600
pasmanteria białystok1 9001 600
kwiaciarnia białystok4 4005 400
Liczby przypisane do fraz wskazują miesięczną liczbę wyszukiwań oraz prognozę Google dla tych wyszukiwań – właśnie tyle razy użytkownicy, a w domyśle mieszkańcy różnych białostockich dzielnic, chcieli skorzystać z oferty kwiaciarni, pójść do fryzjera, zjeść obiad w restauracji czy zawieźć samochód do lokalnego warsztatu.
Nie wiesz jak oceniana jest Twoja strona WWW?
Skorzystaj z naszego autorskiego narzędzia, uzyskasz informacje w niecałą minutę!

Agencja SEO Sunrise System – poznajmy się lepiej

czyli optymalizacja i pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych (Google)
Jako specjaliści od SEO lokalnego od dawna pokazujemy klientom, że inwestowanie w pozycjonowanie stron i optymalizację witryn to wielka szansa dla małych i średnich firm, a także większych przedsiębiorstw. Innymi słowy każdego, kto chce wyróżnić się spośród innych sklepów działających na danym obszarze. Nasi klienci mogą wybierać spośród kilku pakietów.
czyli reklamy Google Ads, Facebook i inne formy promocji online
Poprowadzimy dla Ciebie sprawną kampanię PPC, która pomoże zaistnieć Twojemu biznesowi na regionalnym rynku. Linki sponsorowane Google Ads to skuteczne i dyskretne narzędzie, dzięki któremu jeszcze więcej osób zobaczy stronę prowadzonego przez Ciebie sklepu. Informacje na temat Twojego biznesu pojawią się na samej górze strony wyników wyszukiwania.
Na co dzień pracujemy także nad rozwiązaniami z pakietu SEO Cloud. To wielowymiarowa usługa, polegająca na kompleksowej optymalizacji i pozycjonowaniu strony www. W tym przypadku nasi eksperci pracują nad jak najlepszą widocznością witryny w wynikach wyszukiwania, dostarczaniem wartościowego contentu, a także przygotowaniem mapek Google. Klienci otrzymują także regularnie raporty, które pozwalają im kontrolować postęp wszystkich prac i wyników.
 
Stolica województwa podlaskiego to wspaniałe i wielokulturowe miasto, a także świetne miejsce do prowadzenia biznesu. Dołącz do klientów, którzy promują swój biznes w 28 dzielnicach i którzy każdego dnia mają szansę dotrzeć do ponad 290 tys. mieszkańców!
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się