61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
O firmie

Nagrody i certyfikaty

Sunrise System zyskało certyfikację w kluczowych obszarach SEO/SEM oraz wiele wyróżnień. Dziękujemy naszym Klientom i współpracownikom za wspólnie wypracowane efekty.
Dobry Pracodawca 2022
Tytuł Dobry Pracodawca 2022 jest przyznany przez Kapitułę Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności. To wyjątkowe wyróżnienie dla nas i jesteśmy z niego bardzo dumni, ponieważ ogromną uwagę przywiązujemy do tworzenia kultury organizacyjnej przyjaznej pracownikowi. Zostaliśmy docenieni za organizację komunikacji wewnętrznej, proces onboardingu i offboardingu, a także wsparcie psychologiczne i mentoring w zespole.
GOOGLE PARTNER CSS
Jako jedna z niewielu agencji w Polsce posiadamy status Google CSS Partner. Aby go pozyskać musieliśmy spełnić szereg warunków, w tym między innymi: uzyskać członkostwo w CSS Education Hub, aby mieć stały dostęp do najnowszych rozwiązań, najlepszych praktyk i trendów rynkowych, wdrożyć minimum 100 kampanii z zastosowaniem naszego autorskiego CSS, itp. Zdobytą wiedzę przekładamy na działania na kontach Google Ads naszych klientów, aby zmaksymalizować ich zyski przy jak najkorzystniejszym budżecie.
LAUREAT „NAJLEPSZY PRACODAWCA – Firmy średnie i duże” - 2021
Znaleźliśmy się na liście laureatów województwa wielkopolskiego w kategorii „Najlepszy Pracodawca – Firmy średnie i duże” w ramach programu Dobra Firma organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców”. Eksperci Związku, w ramach kwalifikacji laureatów, brali pod uwagę kilkuletnie wyniki finansowe dostarczone przez wywiadownię Info Veriti, jak również potencjał innowacyjny i rozwojowy firm, profil działalności oraz reputację.
STRONG LEADERS CREATOR IN IT - 2020
Otrzymaliśmy tytuł Strong Leaders Creator in IT, nadawany agencjom za najlepsze praktyki stosowane w zakresie wspierania rozwoju kobiet w branży IT. Wyróżnienie przyznane zostało w oparciu o informacje na temat tego jak wygląda sytuacja w firmie w obszarze zatrudniania i promowania kobiet, jakie inicjatywy były podejmowane, aby kobiety czuły się liderkami, jak firma dba o rozwój osobisty pracowników.
Komplet specjalizacji Google Ads
Naszym Klientom możemy zapewnić profesjonalną, certyfikowaną obsługę Google Ads w zakresie wszystkich typów kampanii: wyszukiwarkowych, produktowych, mobilnych, banerowych i video. Potwierdza to zdobyty komplet specjalizacji, przyznawanych w ramach programu Google Partners.
Google Partner Premier
Sunrise System w gronie Google Partner Premier (czyli Partnerów Premium) – dużych agencji SEM wyodrębnionych spośród wszystkich Partnerów Google. Warunkiem wyróżnienia jest spełnienie określonych kryteriów dotyczących obrotów i jakości realizowanych kampanii. Google Partner Premier zatrudniający certyfikowanych specjalistów w konkretnych rodzajach reklam Google Ads ma do swojego statusu przypisaną specjalizację.
Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2009, 2010, 2011, 2012 i 2013
Ranking wyróżnia najszybciej rozwijające się firmy w Europie Środkowej. Spółka od kilku lat z rzędu regularnie zajmuje wysokie pozycje za bardzo dużą pięcioletnią dynamikę wzrostu przychodów. Dowodzi to długofalowej skuteczności przyjętej strategii rozwojowej. Sunrise System udało się wypracować model biznesowy, w którym osiągany jest zarówno wysoki przychód, jak i szybkie tempo jego wzrostu oceniane w cyklach 5-letnich, co cieszy tym bardziej, że żadnej innej firmie z branży nie udało się utrzymać w rankingu przez szereg kolejnych lat.
Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2009, 2010, 2011, 2012 i 2013
Dynamikę rozwoju dla sektora wysokich technologii w całym obszarze EMEA - tj. Europa, Bliski Wschód, Afryka obrazuje raport Deloitte - Technology Fast 500 EMEA. Firma Sunrise System pięciokrotnie znalazła się na wysokich pozycjach wśród pięciuset przedsiębiorstw z tego obszaru, równając się z najbardziej konkurencyjnymi przedsiębiorstwami na świecie.
Ruban d'Honneur w konkursie European Business Awards
Odznaczenie Ruban d'Honneur - "wstęga honoru" - jest przyznawane maksymalnie 10 uczestnikom w każdej kategorii - firmom wyróżniającym się biznesowo w skali ogólnoeuropejskiej. Firma Sunrise System została wyróżniona w jednej z najbardziej prestiżowych kategorii The Infosys Business Of The Year dotyczącej innowacyjnych firm z obrotem do 25 mln euro. Nagroda ta stanowi dowód obecności spółki w czołowej dziesiątce najlepszych europejskich przedsiębiorstw.
Diament Forbesa 2011, 2012, 2013 i 2014
Diamenty Forbesa to grono najbardziej wartościowych firm w Polsce. Firma Sunrise System została zaliczona do grona "diamentów" polskiej gospodarki kolejne lata z rzędu. To osiągnięcie wyjątkowe, tym bardziej, że ranking wyraźnie preferuje przedsiębiorstwa produkcyjne, posiadające duże aktywa trwałe, a nie firmy posiadające przede wszystkim trudny do wyceny kapitał intelektualny. W ocenie autorów rankingu genezą sukcesu Sunrise System jest adekwatność oferty do wymagań i możliwości Klientów - zarówno w czasach prosperity, jak i gospodarczego spowolnienia.
Gazele Biznesu 2011, 2012 i 2013
300% wzrostu przychodów spółki w okresie 2008-2010 zostało nagrodzone tytułem Gazeli Biznesu 2011. Wyróżnienie otrzymaliśmy ponownie w kolejnych latach, za wysokie tempo wzrostu przychodów w badanych okresach. Cechy szczególne Gazel Biznesu to rosnące przychody ze sprzedaży, tworzenie nowych miejsc pracy i efektywne zarządzanie.
Złota Nagroda Internetowej Rewolucji
Projekt Internetowa Rewolucja jest realizowany przez Google, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki i ma na celu rozwinięcie e-gospodarki w Polsce. Firma Sunrise System jako lider w branży marketingu w wyszukiwarkach powinna w pełni angażować się w tego rodzaju przedsięwzięcia, aby nie tracić wiarygodności dotychczasowych klientów i wciąż zdobywać zaufanie nowych. Dzięki zatrudnianiu wielu certyfikowanych specjalistów Google Ads i profesjonalnych doradców klienta spółka pozyskała do promocji w sieci największą liczbę polskich przedsiębiorców, czego efektem było zdobycie Złotej Nagrody Internetowej Rewolucji.
Zwycięzca Wielkiego Konkursu Google dla Agencji 2012
Spółka potwierdziła status największego partnera Google w Polsce. Dzięki uruchomieniu największej liczby nowych kampanii o określonym budżecie firma Sunrise System okazała się bezkonkurencyjna w kategorii największych przedsiębiorstw i zajęła pierwsze miejsce w Wielkim Konkursie Google dla Agencji 2012. Istotnym efektem zwycięstwa i zdobycia statusu najskuteczniejszej agencji jest zacieśnienie współpracy z Google. Spółka zapewnia tym samym swoim Klientom możliwości optymalizacji kampanii na poziomie niedostępnym dla indywidualnych użytkowników kont Google Ads i agencji działających na mniejszą skalę.
Rzetelna Firma
Przejrzystość prowadzenia działalności i terminowość wypełniania zobowiązań finansowych to nie rynkowy atut, ale obowiązek wśród firm, które konkurują na rynku usług, gdzie zaufanie odbiorcy jest podstawowym czynnikiem sukcesu. Firma Sunrise System dokłada starań, by klienci, kontrahenci, partnerzy, pracownicy oraz otoczenie społeczne mogło na niej polegać.
Autoryzowany Partner MSP Google Ads
Wsparcie Google w prowadzeniu kampanii Ads dla małych i średnich przedsiębiorstw, możliwość testowania nowych rozwiązań reklamowych i wymiany doświadczeń na temat podnoszenia jakości i tym samym, obniżania kosztów – to zyskają Klienci agencji zaproszonych do programu dla Autoryzowanych Partnerów MSP Google Ads. W tym gronie znalazła się również agencja Sunrise System.
Certyfikowany Partner Google Analytics
Spółka ma status Google Marketing Platform Certified w wyniku złożonego procesu kwalifikacyjnego, obejmującego liczne kryteria kompetencyjne i biznesowe, w tym przynajmniej jedną specjalizację – my mogliśmy pochwalić się zdobytym już uprzednio statusem Partnera Google Analytics. Certyfikat jest przyznawany tylko tym przedsiębiorstwom, które poprzez profesjonalne działania analityczne realnie wspierają swoich Klientów w osiąganiu celów biznesowych. Status Partnera Google Analytics stanowi potwierdzenie eksperckiego poziomu analiz internetowych przygotowywanych przez Sunrise System. Daje także naszym specjalistom, posiadającym indywidualne certyfikaty Google Analytics Individual Qualification (IQ), dostęp do harmonogramu rozwoju narzędzia Google Analytics i najnowszych informacji dotyczących optymalizacji i zwiększania konwersji na serwisach internetowych naszych Klientów.
IAB Polska - Interactive Adveritising Bureau
Aktywne i twórcze zaangażowanie w kreowanie standardów marketingu internetowego i e-biznesu oraz edukacja w tym zakresie to cele Interactive Advertising Bureau - międzynarodowej organizacji zrzeszającej przedsiębiorców, którzy już osiągnęli sukces na tym polu i mogą innym wytyczać ścieżki rozwoju.
DIMAQ
Pierwsi w Polsce eksperci z certyfikatem Digital Marketing Qualification to m.in. specjaliści z Sunrise System. Certyfikacja z ramienia organizacji branżowej IAB Polska wymagała zdania egzaminu z wielu obszarów marketingu w Internecie. Osiągnięty poziom "professional" świadczy o znajomości standardów e-marketingu i uwierzytelnia umiejętności naszych pracowników.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się