Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Deloitte: Sunrise System 4. rok z rzędu jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie
Opublikowano: 07-11-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 6:40 min

870% wzrostu przychodów w latach 2007-2011  zapewniło Sunrise System 15. miejsce w tegorocznym rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Spółka została wyróżniona w zestawieniu po raz 4., co stanowi wyjątkowe osiągnięcie, biorąc pod uwagę metodologię konkursu. O obecności w rankingu decyduje dynamika przychodu za 5 poprzednich lat obrotowych.  Dla dojrzałej firmy o dużych przychodach zrobienie po raz kolejny wysokiej dynamiki to ogromny sukces.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.64 - (11 głosów)
LC Elektronik: TOP 10 wyników dzięki Sunrise System
Opublikowano: 30-09-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 6:15 min

LC Elektronik istnieje od 1988 roku i zapewnia kompleksowe rozwiązania dla producentów elektroniki. Firma z powodzeniem realizuje projekty łączące klawiatury i obudowy wykonywane w wielu zaawansowanych technologiach z bogatą gamą elementów i usług dodatkowych. O budowaniu renomy firmy w Internecie rozmawiamy z jej Prezesem, Leszkiem Czabakiem.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.17 - (6 głosów)
Spotkanie z Google dla zwycięzcy Wielkiego Konkursu Google 2012
Opublikowano: 28-09-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 1:55 min

Jako zwyciężca Wielkiego Konkursu Google 2012 mieliśmy przyjemność gościć w europejskiej centrali Google w Dublinie. Jak zwykle, spotkanie miało bardzo konkretny charakter - rerezentujący firmę Prezes Zarządu Paweł Rybak oraz Starszy SEM Menedżer Piotr Markiewicz wzięli udział w szkoleniach Google w zakresie biznesowego zastosowania funkcjonalności narzędzi Google.

Autor
Piotr Markiewicz
Ocena artykułu
4.20 - (5 głosów)
Marka Target i Sunrise System: naturalnie skuteczni
Opublikowano: 31-08-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 6:10 min

Tamark Spółka Akcyjna jest liderem na polskim rynku w zakresie dystrybucji środków ochrony i pielęgnacji roślin. Jeszcze kilka miesięcy temu była widoczna w Internecie wyłącznie na swoją nazwę – czyli praktycznie niewidoczna dla potencjalnych nowych klientów. Na temat zmiany tego stanu rzeczy przy współpracy z Sunrise System rozmawiamy z Panem Przemysławem Hirsch, Dyrektorem Handlowym Tamark.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.50 - (4 głosy)
Szymon Rydelski Certyfikowanym Specjalistą Google AdWords
Opublikowano: 05-06-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

Do zespołu certyfikowanych specjalistów Google AdWords dołączył kolejny pracownik Sunrise System - Szymon Rydelski. Na co dzień pracuje w bydgoskim oddziale firmy, Centrum Performance Marketing, i zajmuje się planowaniem i realizacją działań promocyjnych dla naszych klientów. Aby zostać certyfiowanym specjalistą, należy zdać kilka egzaminów o różnym poziomie trudności. To tak zwana "korona Google".

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (12 głosów)
Jak zdobyć klienta w Emiratach Arabskich?
Opublikowano: 29-05-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Firma ANRO jest czołowym polskim producentem systemów informacji wizualnej oraz oznaczeń bezpieczeństwa. W pierwszym etapie współpracy strona firmy ANRO była promowana w ramach nowatorskiej kampanii w ramach Pakietu SEM Concierge. Oczekiwane rezultaty osiągnięto w relatywnie krótkim czasie, co zdecydowało o kontynuacji tej kampanii. Dzięki ogromnym możliwościom, jakie stwarza Internet, firma ANRO zaistniała również na rynku niemieckim i, z pomocą Sunrise System, planuje ekspansję na Emiraty Arabskie.

Autor
Anna Bumbar
Ocena artykułu
5.00 - (5 głosów)
Forum IAB 2012 – wrażenia po konferencji "Adaptive marketing, Adaptive enterprise”
Opublikowano: 28-05-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 2:40 min

Forum IAB jest konferencją organizowaną co roku przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Sunrise System sp. z o.o. jako aktywny członek była reprezentowana przez Starszego doradcę ds. kluczowych klientów, Łukasza Tuchowskiego oraz SEM menedżera, Michała Tomczaka. Tegorocznej edycji przyświecało hasło "Adaptive marketing, Adaptive enterprise”.

Autor
Łukasz Tuchowski
Ocena artykułu
3.75 - (4 głosy)
Sunrise System po raz trzeci w gronie Firm Przyjaznych Klientowi
Opublikowano: 22-05-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 2:40 min

Nadal jedyna taka w branży i w szczupłym, elitarnym gronie 18 tak wyróżnionych – 21 maja 2012 Spółka Sunrise System podczas Gali w Hotelu Mariott po raz trzeci uzyskała Godło Firmy Przyjaznej Klientowi. Podstawą do uzyskania Godła jest audyt przeprowadzany anonimowo wśród klientów firmy przez Fundację Obserwatorium Zarządzania, niezależną instytucję otoczenia biznesu wspierająca wdrażanie innowacji w gospodarce

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.18 - (11 głosów)
Jak zawsze - gramy fair play
Opublikowano: 20-04-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min

Weryfikacja po raz kolejny przyniosła pozytywne wnioski i Sunrise System podczas Gali 19 kwietnia  otrzymała czwarty certyfikat "Przedsiębiorstwa Fair Play".   Kapituła wyróżnia tym tytułem sprawdzone firmy, które na co dzień respektują wartości etyczne i wzorowo wywiązują się ze swoich zobowiązań. W ocenie organizatrów "Przedsiębiorstwo Fair Play" to także godny polecenia pracodawca, którego pracowników wyróżnia zaangażowanie, kreatywność i zadowolenie ze swojego miejsca pracy.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Sunrise System zwycięża w Wielkim Konkursie Google 2012
Opublikowano: 19-04-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 4:00 min

Na dorocznym spotkaniu „Google dla Agencji”, które tym razem odbyło się w warszawskiej Fortecy, odebraliśmy główną nagrodę za zwycięstwo w konkursie skierowanym do wszystkich agencji SEM współpracujących z polskim oddziałem Google. Tym samym nasz tryumf potwierdził bardzo silną pozycję Sunrise System na rodzimym rynku firm oferujących prowadzenie kampanii linków sponsorowanych.

Autor
Maciej Jurek
Ocena artykułu
4.53 - (34 głosy)
Kryzys to nie czas na bylejakość - Gala Gazel Biznesu 2011
Opublikowano: 05-03-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 2:25 min

50% udziału w polskim PKB i 70% miejsc pracy, efektywne zarządzanie, elastyczność i kreatywność - to cechy szczególne Gazel Biznesu - najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora MSP. Na całym świecie pod kątem rankingu oceniono dotąd 50 mln przedsiębiorstw - tylko niektóre z nich spełniły wymagania zestawienia. Sunrise System został Gazelą Biznesu w XII edycji rankingu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (4 głosy)
Sunrise System Gazelą Biznesu 2011
Opublikowano: 31-01-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Nazwa rankingu odzwierciedla typ nagrodzonych wyróżnieniem firm: Gazele Biznesu to dynamiczne, sprawne przedsiębiorstwa, które świetnie sobie radzą nawet w konkurencji ze znacznie większymi  uczestnikami rynku.Sunrise System znalazł się w rankingu Gazele Biznesu 2011, opublikowanym w grudniowym „Pulsie Biznesu” ze wzrostem przychodu w latach 2008-2009-2010 oszacowanym na poziomie 300%.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.36 - (11 głosów)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się