Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Najważniejszy jest wzrost odwiedzin na stronie - Sunrise System dla Alleceny.pl
Opublikowano: 21-06-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min


Magnetic Point jest agencją interaktywną  działającą na rynku usług internetowych od 2003. Firma specjalizuje się w tworzeniu i obsłudze serwisów www, portali internetowych, systemów e-commerce i aplikacji webowych. Zrealizowała już ponad 300 projektów dla renomowanych firm z różnych branż. Promowanie jednego ze swoich serwisów internetowych, www.alleceny.pl, agencja powierzyła Sunrise System sp. z o.o. Współpraca została nawiązania we wrześniu 2012 i już można ocenić jej pierwsze efekty. O korzyściach z usługi Performance Marketing Visitors rozmawiamy z Szymonem Kuczmą, Project Managerem.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (11 głosów)
Najwyższy próg skuteczności w Zimowym Konkursie Google dla Agencji
Opublikowano: 04-04-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 0:40 min

Można ocenić, że to już tradycja. Google organizuje od trzech lat zimowe konkursy dla agencji SEM, mających w wachlarzu usług kampanie linków sponsorowanych, i w tych wszystkich zmaganiach Sunrise System odgrywa znaczące role. Zimowy Konkurs Google trwał dwa i pół miesiąca. Uczestniczyły w nim firmy skupione w Programie "Google dla Agencji".

Autor
Jurek Maciej
Ocena artykułu
4.20 - (20 głosów)
Sukces dzięki doświadczeniu i intuicji - Sunrise System Gazelą Biznesu 2012
Opublikowano: 08-02-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:55 min

Ranking Gazele Biznesu od 13 lat prezentuje te firmy z sektora MŚP, które odnotowują coroczny wzrost obrotów, nie mają strat i poddają swoje wyniki finansowe analizie wywiadowni gospodarczej. W tegorocznej edycji Gazel Biznesu badane były wzrosty przychodów osiągnięte w okresie 2009-2010-2011.  Z wynikiem 228,22% wzrostu przychodów Sunrise System została wyróżniona w elitarnym zestawieniu kolejny rok z rzędu, podobnie jak w przypadku "Diamentów Forbesa" czy zestawienia Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.10 - (10 głosów)
Sunrise System Solidną Firmą 2012
Opublikowano: 31-01-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 0:30 min

Solidna Firma to konkurs gospodarczo-konsumencki, którego celem jest promocja firm solidnie i terminowo realizujących swoje zobowiązania wobec instytucji publicznych, klientów, dostawców i szeroko rozumianego otoczenia społecznego. Dzięki wzorowej terminowości w opłacaniu zobowiązań, wysokim standardom pracy i regularnym akcjom w obszarze odpowiedzialnego biznesu zyskaliśmy cenione wyróżnienie po raz piąty.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (8 głosów)
Diamenty Forbesa 2013 - Sunrise System po raz trzeci w gronie firm najszybciej zwiększających swoją wartość
Opublikowano: 30-01-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 2:15 min

Spółka Sunrise System znalazła się w gronie "Diamentów Forbesa" po raz trzeci - jako jedno z przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.  Wśród kryteriów obecności w zestawieniu, opracowanych przez analityków Bisnode Polska i miesięcznik Forbes, jest wysoka rentowność, płynność bieżąca i brak zaległości płatniczych. W tegorocznym zestawieniu znalazło się mniej firm niż w latach ubiegłych - pozytywny rating wiarygodności i status "Diamenta Forbesa" osiągnęły  te przedsiębiorstwa, które wypracowały odpowiednią strategię działania również na czas kryzysu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.53 - (15 głosów)
Certyfikowani Specjaliści w Pionie Obsługi Klienta
Opublikowano: 11-01-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

Zespół Certyfikowanych Specjalistów Google AdWords wzmocniły trzy nowe osoby, na co dzień pracownicy Pionu Obsługi Klienta. Razem tworzymy siłę! Siłę, która owocnie wpływa na budowanie pozytywnych relacji z naszymi Klientami, gdzie kluczowe są nie tylko efekty, ale również wiedza, doświadczenie i dobre rozeznanie w szeroko pojętym rynku SEM.

Autor
Jurek Maciej
Ocena artykułu
4.43 - (7 głosów)
Sunrise Dzieciom dla "Malucha"
Opublikowano: 20-12-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 2:55 min

W tym roku, w ramach piątej już akcji Sunrise Dzieciom, mogliśmy spełnić gwiazdkowe życzenia dzieci z włocławskiej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Maluch". Fakt, że podczas tegorocznej akcji obdarowujemy dzieci z regionu kujawsko-pomorskiego zmotywował do wyjątkowego zaangażowania w pomoc pracowników naszego bydgoskiego Centrum Performance Marketing. Razem z prezentami dla maluchów, w naszym Centrum zagościła choinka i iście świąteczna atmosfera.
Kiedy już nawet pluszowy koń na biegunach pozwolił się pięknie zapakować, pozostało tylko dostarczyć prezenty...

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (5 głosów)
Sunrise System Certyfikowanym Partnerem Google Analytics
Opublikowano: 12-12-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Spółka dołączyła do grona Google Analytics™Certified Partner (Certyfikowanego Partnera Google Analytics). W wyniku długotrwałej procedury kwalifikacyjnej, po spełnieniu wymogów formalnych i kompetencyjnych, zyskaliśmy akredytacj dostępną dla profesjonalnych agencji specjalizujących się w zakresie analityki internetowej oraz testowania i optymalizacji witryn.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.56 - (9 głosów)
Sunrise System i Brief for Poland dla Bydgoszczy
Opublikowano: 11-12-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 1:40 min

Twórcze Warsztaty Strategii Rozwoju Bydgoszczy 2012 pozwoliły spojrzeć raz jeszcze i twórczo na mocne strony Bydgoszczy. Nieprzypadkowo to tutaj stworzyliśmy jedno z dużych centrów kompetencyjnych - Centrum Performance Marketing. Uczestnicy spotkania, przebiegającego pod egidą miesięcznika Brief, wypracowali ocenę potencjału promocyjnego miasta i plan rozwojowy. Teraz czas na badania opinii publicznej.

Autor
Marcin Kubik
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Deloitte: Sunrise System 4. rok z rzędu jedną z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie
Opublikowano: 07-11-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 6:40 min

870% wzrostu przychodów w latach 2007-2011  zapewniło Sunrise System 15. miejsce w tegorocznym rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Spółka została wyróżniona w zestawieniu po raz 4., co stanowi wyjątkowe osiągnięcie, biorąc pod uwagę metodologię konkursu. O obecności w rankingu decyduje dynamika przychodu za 5 poprzednich lat obrotowych.  Dla dojrzałej firmy o dużych przychodach zrobienie po raz kolejny wysokiej dynamiki to ogromny sukces.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.64 - (11 głosów)
LC Elektronik: TOP 10 wyników dzięki Sunrise System
Opublikowano: 30-09-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 6:15 min

LC Elektronik istnieje od 1988 roku i zapewnia kompleksowe rozwiązania dla producentów elektroniki. Firma z powodzeniem realizuje projekty łączące klawiatury i obudowy wykonywane w wielu zaawansowanych technologiach z bogatą gamą elementów i usług dodatkowych. O budowaniu renomy firmy w Internecie rozmawiamy z jej Prezesem, Leszkiem Czabakiem.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.17 - (6 głosów)
Spotkanie z Google dla zwycięzcy Wielkiego Konkursu Google 2012
Opublikowano: 28-09-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 1:55 min

Jako zwyciężca Wielkiego Konkursu Google 2012 mieliśmy przyjemność gościć w europejskiej centrali Google w Dublinie. Jak zwykle, spotkanie miało bardzo konkretny charakter - rerezentujący firmę Prezes Zarządu Paweł Rybak oraz Starszy SEM Menedżer Piotr Markiewicz wzięli udział w szkoleniach Google w zakresie biznesowego zastosowania funkcjonalności narzędzi Google.

Autor
Piotr Markiewicz
Ocena artykułu
4.20 - (5 głosów)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się