Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Sunrise System na Targach Pracy Bez Barier
Opublikowano: 21-03-2014
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Szukasz ciekawej i satysfakcjonującej pracy w branży marketingu internetowego? Odwiedź nasze stanowisko na bydgoskich Targach Pracy Bez Barier, które odbędą się już 21 marca w godzinach od 10 do 13 w Budynku Wyższej Szkoły Gospodarki. Zapraszamy wszystkich chętnych - nasza firma od początku stawia na wiedzę oraz umiejętności swoich pracowników. Nie tworzymy barier ani „szklanych sufitów”

Autor
Anna Bumbar
Ocena artykułu
4.43 - (7 głosów)
Praca w Sunrise System - poznaj nas lepiej!
Opublikowano: 28-01-2014
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min

Stabilne warunki zatrudnienia, otwarta ścieżka kariery, realne szanse na awans i podwyżkę, jasno określone wymagania i komfortowe warunki pracy - to praca w Sunrise System. Opinie na temat zatrudnienia w naszej firmie mówią jednak nie tylko o tych stricte zawodowych aspektach - Sunrise System to przede wszystkim ludzie. Zobacz, co mówią o pracy u nas, i dlaczego praca niekiedy odmieniła również ich życie prywatne :-)

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (8 głosów)
Gazele Biznesu 2013 - Sunrise System w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce
Opublikowano: 23-01-2014
Czas potrzebny do przeczytania: 1:15 min

Sunrise System znalazła się w zestawieniu po raz trzeci, zyskując wyróżnienie za wzrost przychodów w latach 2010-2012. Po raz kolejny dziękujemy za zaufanie naszych Klientów i zaangażowanie pracowników w zwiększanie wartości spółki. Dzięki tej dobrej współpracy, innowacyjności oferty oraz inwestycjom w badania i rozwój utrzymujemy miano jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.67 - (9 głosów)
Piekielnie dobre jasełka, czyli Sunrise Dzieciom 2013 w Wągrowcu
Opublikowano: 20-12-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Tam go jeszcze nie było - w tym roku Święty Mikołaj zanim dotarł do oczekujących go dzieci, musiał spotkać diabły, wątpiące anioły i Trzech Króli niewiadomego pochodzenia... Jasełka w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Wągrowcu przypomniały nam, pomocnikom Gwiazdora, o co chodzi w świątecznej atmosferze. To już 6. świąteczne spotkanie pod znakiem Sunrise Dzieciom - jak zawsze pełne emocji.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (15 głosów)
Sunrise System po raz 5. w gronie 500 najdynamiczniejszych firm regionu EMEA
Opublikowano: 03-12-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Ranking Deloitte Technology Fast ma swoją globalną odsłonę - zestawienie 500 najdynamiczniej rosnących firm technologicznych regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Sunrise System znalazła się w gronie najlepszych spółek 2013 roku z wynikiem 439% wzrostu przychodu w latach 200-2012. To miejsce w prestiżowej 500-tce już 5. z rzędu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.27 - (11 głosów)
Sunrise System świadczy usługi dla klientów nazwa.pl
Opublikowano: 29-11-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min

Na każde zapytanie Google i inne wyszukiwarki internetowe wyświetlają tysiące odpowiedzi, a przeciętny użytkownik zwraca uwagę tylko na te umieszczone na najwyższych pozycjach – dlatego Sunrise System będzie świadczyć usługi pozycjonowania i optymalizacji dla klientów nazwa.pl. Aby sprawdzić usługę pozycjonowania rekomendowaną przez nazwa.pl, wystarczy wypełnić formularz na stronie: https://www.nazwa.pl/inne/seo/

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.69 - (13 głosów)
4 kolejnych specjalistów z Google Analytics Individual Qualification
Opublikowano: 14-11-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:10 min

W szczupłym gronie (na ten moment jedynie 141 osób w całej Polsce) analityków wyróżnionych prestiżowym certyfikatem Google Analytics Individual Qualification znalazło się 4 kolejnych pracowników Sunrise System. Certyfikacja kolejnych pracowników wpisuje się w firmowe motto wyższego standardu skuteczności: cały świeżo certyfikowany zespół traktuje Google Analytics narzędziowo: dane pozyskane za sprawą tego złożonego narzędzia służą rozwijaniu usług i konkretnych kampanii zgodnie z celami biznesowymi naszego Klienta.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.67 - (12 głosów)
Deloitte: Sunrise System po raz 5. wyróżniona za innowacyjność i wzrost przychodów
Opublikowano: 25-10-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min

Dużym rosnąć trudniej? A jednak po raz piąty - co jest dużym sukcesem Spółki w świetle metodologii rankingu - Sunrie System znalazła się w zestawieniu 50 najszybciej rosnących innowacyjnych firm w Europie Środkowo-Wschodniej. W kategorii firm zajmujących się pozycjonowaniem, z 439-procentowym wzrostem przychodów w latach 2008 - 2012, po raz piąty Spółka okazała się ... bezkonkurencyjna.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.60 - (10 głosów)
Kim jest pozycjoner i jak zrobić karierę? Kolejne warsztaty SEO i Targi Pracy za nami
Opublikowano: 25-10-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

Kim jest pozycjoner? Czy świeżo upieczony absolwent może rozpocząć pełną sukcesów ścieżkę kariery w dużej agencji interaktywnej? Jak od kuchni wygląda praca specjalisty ds. SEO i jak przejść proces rekrutacji? Na te i wiele innych ciekawych pytań odpowiedzieliśmy na 2 kolejnych warsztatach z cyklu "Być albo nie być - pozycjonowanie w Google" oraz podczas Targów Pracy OFFerty 2013, które odbyły się wczoraj w Bydgoszczy.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.50 - (8 głosów)
Być albo nie być w Google - warsztaty na temat pozycjonowania
Opublikowano: 16-10-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 0:30 min

Sunrise System we współpracy z bydgoskimi i poznańskimi szkołami średnimi i wyższymi organizuje cykl otwartych, bezpłatnych warsztatów na temat pozycjonowania. Zajęcia kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych tematyką SEM/SEO, w szczególności informatyków i absolwentów kierunków ścisłych wiążących swoją zawodową przyszłość z profesjonalnym marketingiem internetowym. Dla zainteresowanych - możliwość zweryfikowania swoich umiejętności na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko pozycjonera. Czeka kilkadziesiąt etatów na różnych poziomach zaawansowania. Zapraszamy!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.80 - (10 głosów)
Jak osiągnąć sukces w Szwecji? Pozycjonując się na lokalnym rynku.
Opublikowano: 09-10-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Julias Rent Hus AB  to rodzinna firma prowadzona przez małżeństwo Polaków, którzy swoją przyszłość na stałe związali ze Sztokholmem.  Ich działalność skoncentrowana jest na profesjonalnym sprzątaniu biur oraz prywatnych mieszkań.  Na trudnym szwedzkim rynku dotarcie do szerokiego grona klientów, zainteresowanych właśnie ich usługami, okazało się niemałym wyzwaniem. Pojawiła się konieczność znalezienia optymalnej formy promocji przedsiębiorstwa. O korzyściach płynących z pozycjonowania na zagranicznym rynku, rozmawialiśmy z właścicielem firmy Panem Karolem Sieradzkim.

Autor
Anna Bumbar
Ocena artykułu
4.71 - (14 głosów)
AdWords Certified Trainer dla Łukasza Machury
Opublikowano: 11-09-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min

Wysokie umiejętności przygotowania i prowadzenia szkoleń oraz zdolności do skutecznego prezentowania możliwości Google AdWords potwierdziło dotąd w Polsce 17 osób – w tym nasz pracownik Łukasz Machura - doświadczony SEM Menedżer, zajmujący obecnie stanowisko Koordynatora Usług Performance Marketing. Program AdWords Certified Trainer ma na celu promowanie wysokiej jakości, inspirujących szkoleń w zakresie prowadzenia efektywnych kampanii AdWords. Certyfikowani trenerzy reprezentują bezpośrednio Google.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.27 - (15 głosów)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się