Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Wyższe pozycje = więcej zapytań dla Opi Poland
Opublikowano: 10-09-2015
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min

Efekt synergii, czyli połączenia różnych obszarów marketingu online w jednej, sprawnie zarządzanej kampanii, przynosi efekty. Większy ruch na stronie internetowej, a co za tym idzie - większa ilość zapytań od potencjalnych klientów, to rezultaty pracy naszych specjalistów na rzecz firmy Opi Poland. Nasza współpraca dodatkowo udowadnia, że nie ma już branż, które mogą obejść się bez promocji w Internecie.

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.40 - (5 głosów)
Sunrise System Autoryzowanym Partnerem MSP Google AdWords™
Opublikowano: 02-07-2015
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Merytoryczne wsparcie Google w zakresie kampanii prowadzonych dla firm z sektora MŚP, dostęp do narzędzi i specjalistycznej wiedzy – to niektóre spośród korzyści, jakie zyskujemy jako Google AdWords Premier SMB Partner (Autoryzowany Partner MSP Google AdWords). Sunrise System dołączyła do wąskiego grona Autoryzowanych Partnerów MSP Google AdWords w czerwcu 2015 roku.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.93 - (14 głosów)
Wspomnienia rekrutacyjne naszych pracowników
Opublikowano: 18-05-2015
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Zastanawiasz się, czy złożyć aplikację? Nie znasz naszej firmy, a chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o procesie rekrutacji i atmosferze panującej w zespole? Poznaj Magdę, Martę, Jurka, Joasię, Jarka, Zuzannę i Anię ... i posłuchaj o ich doświadczeniach z rozmowy aplikacyjnej, assesment center, pierwszych dni w pracy. A aplikację złożyć łatwo - wystarczy wysłac CV przez sunrisesystem.pl/Praca :-)

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.25 - (4 głosy)
Sunrise System dla IBSS Biomed S.A.
Opublikowano: 04-03-2015
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A. to uznana polska firma biotechnologiczna o doświadczeniu sięgającym 1945 roku. Wśród najbardziej znanych produktów stworzonych przez Spółkę wymienić należy preparaty ginekologiczne Lactovaginal, prOVag, inVag, HydroVag, czy Harmonella, a także produkty pediatryczne: Orsalit, Latopic i wiele innych. O drodze firmy do sukcesu, również w Internecie, rozmawiamy ze Specjalistką ds. e-marketingu, Panią Katarzyną Zajchowską.

Autor
Krzysztof Mierzyński
Ocena artykułu
4.78 - (9 głosów)
Sunrise Dzieciom i Centrum Nauki Kopernik
Opublikowano: 21-01-2015
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

2 + 2 to proste zadanie, pod warunkiem, że liczysz w znanym sobie od podstawówki systemie. Przy zapisie minojskim czy egipskim sprawa się komplikuje, na nic kilkanaście lat edukacji. Ale dzieciakom takie wyzwania nie straszne. W ramach Sunrise Dzieciom 2014/2015 wychowankowie placówki w Wągrowcu spędzili kilka ładnych godzin w Centrum Nauki Kopernik, poznając starożytną hydrologię, tajemnice wytwarzania prądu, ideę działania silnika czy psychologię zwierząt domowych. Może poniedziałkowa lekcja matematyki okazała sie dzięki temu choć trochę mniej straszna?;)

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.60 - (10 głosów)
Sunrise Dzieciom - sensacyjne wyniki rywalizacji!
Opublikowano: 02-12-2014
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Mit o informatyku przyrośniętym do komputera - obalony! Od 19 września do 30.11 biegaliśmy, jeździliśmy na rowerze, a nawet tańczyliśmy w intencji uzbieranie kilometrów przeliczonych następnie na żywą gotówkę i przeznaczonych na Sunrise Dzieciom 2014. Po podliczeniu wyników okazało się, że najaktywniej w akcji uczestniczyli nasi pozycjonerzy, SEO Copywriterzy i specjaliści AdWords, natomiast niekwestionowanym liderem został SEM menedżer z Pionu Obsługi Klienta.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.60 - (10 głosów)
Unikalne treści a wzrost pozycji – case Recomedic
Opublikowano: 24-09-2014
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Firma Recomedic działa w branży medycznej, oferując artykuły dla osób starszych oraz sprzęt rehabilitacyjny produkcji własnej oraz znanych marek. Rosnące zainteresowanie firma zawdzięcza stałej pracy nad konkurencyjnością swojej oferty, do której wprowadza innowacyjne rozwiązania oparte na współczesnych trendach oraz technologiach. O tym czemu znany producent postanowił zainwestować w reklamę w Internecie, rozmawiamy z Damianem Mącznikiem.

Autor
Magda
Ocena artykułu
3.86 - (14 głosów)
100% retail & fashion - Sunrise System dla marek odzieżowych
Opublikowano: 01-08-2014
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Jaki kanał marketingowy jest / powinien być modny w branży fashion? Na to i podobne pytania odpowie pierwszy convent marketingowy marek odzieżowych 100% retail & fashion. Wydarzenie organizowane jest przez Only Brand - firmę consultingową doradzającą w zakresie marketingu właśnie w tym sektorze gospodarki. Sunrise System będzie miała przyjemność wygłosić prelekcję dla właścicieli firm i marek odzieżowych na temat promocji w wyszukiwarkach. Zapraszamy 25 i 26.09.2014 do Sopotu!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.22 - (9 głosów)
KONT-DAR, czyli jak rozwinąć skrzydła z SEM
Opublikowano: 21-05-2014
Czas potrzebny do przeczytania: 2:10 min

Praca całego sztabu specjalistów - Pozycjonera, SEO Copywriterów, certyfikowanego specjalisty Google AdWords, Specjalistów ds. Mediów Społecznościowych oraz eksperta SEM - przyniósł firmie KONT-DAR znaczący wzrost liczby odwiedzin z wyników naturalnych oraz sponsorowanych. Sukces w ramach kompleksowego Pakietu SEM Concierge przełożył się na sukces w realnym świecie i dalszy rozwój firmy.

 

Autor
Krzysztof Mierzyński
Ocena artykułu
4.93 - (14 głosów)
Rekrutacja na Webdevelopera trwa - dlaczego warto aplikować?
Opublikowano: 24-04-2014
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Szukasz pierwszej pracy albo zawodowej zmiany na lepsze? Aplikuj na stanowisko Webdevelopera - do naszego oddzialu w Poznaniu lub Bydgoszczy - i dołącz do zgranego zespołu realizujące ambitne projekty dla prestiżowych Klientów. Oferujemy pracę w dobrej atmosferze, wśród ludzi w podobnym wieku, partnerskie relacje i stabilną pracę zapewniającą równowagę z życiem prywatnym - od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00. Poznaj swojego przyszłego Kierownika i inne powody, dla których warto rozpocząć u nas pracę!

Autor
Kornel Swiokła
Ocena artykułu
5.00 - (4 głosy)
Jet Line – reklama outdoorowa… w Internecie!
Opublikowano: 15-04-2014
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Jedna z najbardziej doświadczonych firm w branży reklamy outdoorowej w kraju, właściciel ogólnopolskiej sieci tablic Motorway 12x4m przy głównych trasach komunikacyjnych w Polsce, od 2012 roku współpracuje z Sunrise System w ramach kompleksowych Pakietów SEM. Połączone siły pozycjonowania, kampanii AdWords, zaawansowanej analityki oraz doradztwa z zakresu promocji w wyszukiwarkach internetowych niezmiennie przynoszą znakomite rezultaty.

Autor
Krzysztof Mierzyński
Ocena artykułu
4.64 - (11 głosów)
Sunrise System na Targach Pracy Bez Barier
Opublikowano: 21-03-2014
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Szukasz ciekawej i satysfakcjonującej pracy w branży marketingu internetowego? Odwiedź nasze stanowisko na bydgoskich Targach Pracy Bez Barier, które odbędą się już 21 marca w godzinach od 10 do 13 w Budynku Wyższej Szkoły Gospodarki. Zapraszamy wszystkich chętnych - nasza firma od początku stawia na wiedzę oraz umiejętności swoich pracowników. Nie tworzymy barier ani „szklanych sufitów”

Autor
Anna Bumbar
Ocena artykułu
4.43 - (7 głosów)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się