Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Kalorie spalone dla Sunrise Dzieciom
Opublikowano: 09-02-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Obolałe mięśnie, wylane siódme poty, godziny spędzone na treningach, ale i doskonała zabawa, realizowanie pasji oraz pomoc – bo o to w tym wszystkim chodziło, by pomóc i dać naprawdę coś od siebie! Drużyna Sunrise Dzieciom po raz kolejny nei zawiodła i w charytatywnych celach przystąpiła do akcji spalania kalorii. Jakie wyniki osiągnęli najwięksi utracjusze? Kto zawstydził zajadaczy cukierków? Koniecznie sprawdźcie!

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.20 - (10 głosów)
Sunrise Dzieciom w toku: wytapiamy złoto ze spalonych kalorii!
Opublikowano: 23-12-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Pod hasłem gubienia świątecznego balastu, również po konkursie na Ciasteczkowego Potwora, ogłaszamy konkurs na... gubienie kalorii.

 

Zostaną one pieczołowicie zliczone i przetopione na czysty pieniądz - jak co roku, Zarząd funduje budżet na akcję Sunrise Dzieciom, ale żebyśmy mieli wkład w tę skarbonkę - jej zasobność zależy od naszej energii, czyli spalonych kalorii właśnie :-)

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (4 głosy)
Swedeponic - polska marka TERAZ bliższa rodzimym odbiorcom
Opublikowano: 07-11-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:55 min

Polski producent ziół Swedeponic znany był do tej pory powszechnie odbiorcom hurtowym. Pragnąc przedstawić swoją ofertę Klientom detalicznym, firma musiała odpowiednio ukierunkować swoje działania reklamowe. Współpraca z Sunrise System miała w tym pomóc. Czy pozycjonowanie było trafionym pomysłem? Jakie były efekty kooperacji? Przedstawiamy opinię Klienta.

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.71 - (14 głosów)
Hotel Zawisza i Przystań Bydgoszcz - 200% więcej wyświetleń
Opublikowano: 25-10-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:45 min

Właściciel marek Hotel Zawisza oraz Przystań Bydgoszcz postawił na współpracę z Sunrise System w ramach promocji internetowej. Podjęta kooperacja miała na celu poprawę rozpoznawalności witryn obu brandów. Czy połączone działania w ramach pozycjonowania i kampanii linków sponsorowanych przyniosły oczekiwany efekt? Jak ocenił naszą pracę Klient? Zachęcamy do lektury case study!

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.88 - (8 głosów)
Sunrise System z kolejną specjalizacją AdWords
Opublikowano: 15-09-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

W pierwszych dniach września do trzech specjalizacji uzyskanych w momencie startu programu Google Partner Premier w lipcu 2016 roku dołączyła kolejna - z kampanii produktowych. Tym samym możemy pochwalić się specjalizacjami AdWords z zakresu kampanii wyszukiwarkowych, reklam na urządzeniach mobilnych, kampanii w sieci reklamowej i w Zakupach Google.

Autor
Jurek Maciej
Ocena artykułu
4.00 - (3 głosy)
SunriCe to nie Sunrise... Ważny komunikat
Opublikowano: 30-08-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Przypominamy, że publikowanie danych przedsiębiorstw w naszym serwisie KRS Online http://www.krs-online.com.pl jest bezpłatne. Podkreślamy, że nie wystawiamy faktur ani wezwań do zapłaty za korzystanie z serwisu.

Informujemy także, że nie współpracujemy ani nie mamy żadnych innych powiązań z firmą Sunrice System sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Andersa 7 w Poznaniu.

 

 

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
2.93 - (120 głosów)
Sunrise System Partnerem Premium firmy Google
Opublikowano: 30-06-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Po trzech latach od uruchomienia globalnego projektu wsparcia agencji realizujących kampanie AdWords dla firm Google zdecydowało o unifikacji dwóch programów: Google Partners oraz Autoryzowany Partner MSP AdWords. Od 27 czerwca 2016 roku wszystkie agencje współpracujące z Google zostały objęte jednym programem: Google Partners.

Autor
Jurek Maciej
Ocena artykułu
3.86 - (14 głosów)
Fotosafari w ramach Sunrise Dzieciom 2016
Opublikowano: 01-06-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

W zeszłym roku Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, a w tym roku: wrocławskie Afrykarium! W ramach akcji Sunrise Dzieciom już po raz kolejny wybraliśmy się z wychowankami ośrodka opiekuńczego w Wągrowcu na wspaniałą wycieczkę - tym razem śladami dzikich zwierząt rodem z Afryki. Oczywiście wszystko uwieczniliśmy na zdjęciach, które prezentujemy w naszej mini-galerii.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.40 - (5 głosów)
Kirgiz schodzi z konia i wchodzi na Instagrama
Opublikowano: 01-04-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Konie z mozołem ciągną samolot, kury trzepoczą nad głowami pasażerów, a ci ostatni jak niby nic grają na kumuzie. Gdybym wiedzę o Azji Centralnej czerpał z „Borata” z pewnością tak wyobrażałbym sobie lot do Biszkeku. Ale kiedy zobaczyłem, jak opatulona w chustę i pamiętająca jeszcze Wielką Wojnę Ojczyźnianą współpasażerka próbuje zrobić sobie selfie – to wiedziałem, że tak naprawdę lecę bliżej niż dalej.

Autor
Krystian Fred
Ocena artykułu
4.40 - (5 głosów)
Eksperci Sunrise System jako pierwsi w Polsce z certyfikatem DIMAQ Professional
Opublikowano: 08-02-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Zespół Sunrise System po raz kolejny potwierdził wysoki poziom swoich kompetencji - tym razem pozytywnie przechodząc weryfikację Digital Marketing Qualification. Eksperci z Warszawy, Poznania i Bydgoszczy wykazali się swoją wiedzą i umiejętnościami nie tylko z zakresu marketingu w wyszukiwarkach internetowych, ale także z innych obszarów związanych z marketingiem online.

Autor
Krzysztof Mierzyński
Ocena artykułu
4.40 - (5 głosów)
Na mecie wyścigu - pełna skarbonka :)
Opublikowano: 02-12-2015
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Od 20 sierpnie do końca listopada biegaliśmy i pedałowaliśmy dla szczytnego celu zebrania pełnej skarbonki złotówek na rzecz akcji Sunrise Dzieciom.
Zamierzone 5000 km zostało zebrane bardzo szybko, a do końca rywalizacji trwał pasjonujacy wyścig z czasem - kto wygra w tej honorowej walce o podium sportowych zwycięzców:) Wynik pierwszej trójki wśród naszych pracowników - wg naliczonych w rywalizacji kilometrów - kształtuje się następująco...

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.83 - (6 głosów)
Życie jak w Madrycie!
Opublikowano: 20-10-2015
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Pulsująca w swoim niepowtarzalnym rytmie stolica Hiszpanii porywa odwiedzających swoją energią. Jej arterie wypełniają przemieszczające się auta i tłumy mieszkańców oraz przybyszów, pragnących posmakować słonecznej Hiszpanii. Wśród miejskiego zgiełku i gwaru przydrożnych kawiarni i restauracji kryje się wiele miejsc do wypoczynku dla każdego.

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.33 - (6 głosów)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się