61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Reklama internetowa, zyski realne - case study współpracy z FHU Unikat
Opublikowano: 10-04-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 3:50 min

Bardzo konkretne oczekiwania naszego Klienta w połączeniu z wąską specjalizacją jego działalności były wyzwaniem dla Sunrise System. Nastawienie na sukces FHU Unikat oraz kreatywne podejście naszego Zespołu do promocji pozwoliły osiągąć świetne rezultaty już po miesiącu współpracy. W Case Study pokazujemy jak reklama w Internecie może generować realne zyski sklepu online, nawet o bardzo zawężonym asortymencie.

Autor
Magda
Ocena artykułu
5.00 - (6 głosów)
90% fraz w top10 - efekty pozycjonowania OPACK SERWIS
Opublikowano: 22-02-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Nie od dziś wiadomo, że pozycjonowanie poprawia zainteresowanie ofertą. Jak? Witryna na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce Google zyskuje rozpoznawalność. Czy 90% fraz w top10 było wystarczające dla naszego Klienta – firmy Opack Serwis? Dowiedz się z pierwszej ręki, co o współpracy z Sunrise System sądzi jeden z czołowych producentów opakowań farmaceutycznych i kosmetycznych w Polsce.

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.29 - (7 głosów)
Efekt WOW! Case study DKS Sp. z o.o.
Opublikowano: 13-02-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 3:40 min

Uchylamy rąbka tajemnicy ze współpracy z firmą DKS Sp. z o.o. – ekspertem w zakresie drukowania, kopiowania oraz skanowania. Otrzymaliśmy jasno sprecyzowane cele i wykorzystaliśmy najlepsze rozwiązania z zakresu pozycjonowania do ich realizacji. Jakie rezultaty osiągnęliśmy? Czy Sunrise System nie zwiódł? Oto fakty, fakty i jeszcze raz konkrety z ponad dwuletniej współpracy!

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.36 - (14 głosów)
Kalorie spalone dla Sunrise Dzieciom
Opublikowano: 09-02-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Obolałe mięśnie, wylane siódme poty, godziny spędzone na treningach, ale i doskonała zabawa, realizowanie pasji oraz pomoc – bo o to w tym wszystkim chodziło, by pomóc i dać naprawdę coś od siebie! Drużyna Sunrise Dzieciom po raz kolejny nei zawiodła i w charytatywnych celach przystąpiła do akcji spalania kalorii. Jakie wyniki osiągnęli najwięksi utracjusze? Kto zawstydził zajadaczy cukierków? Koniecznie sprawdźcie!

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.20 - (10 głosów)
Sunrise Dzieciom w toku: wytapiamy złoto ze spalonych kalorii!
Opublikowano: 23-12-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Pod hasłem gubienia świątecznego balastu, również po konkursie na Ciasteczkowego Potwora, ogłaszamy konkurs na... gubienie kalorii.

 

Zostaną one pieczołowicie zliczone i przetopione na czysty pieniądz - jak co roku, Zarząd funduje budżet na akcję Sunrise Dzieciom, ale żebyśmy mieli wkład w tę skarbonkę - jej zasobność zależy od naszej energii, czyli spalonych kalorii właśnie :-)

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (4 głosy)
Swedeponic - polska marka TERAZ bliższa rodzimym odbiorcom
Opublikowano: 07-11-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:55 min

Polski producent ziół Swedeponic znany był do tej pory powszechnie odbiorcom hurtowym. Pragnąc przedstawić swoją ofertę Klientom detalicznym, firma musiała odpowiednio ukierunkować swoje działania reklamowe. Współpraca z Sunrise System miała w tym pomóc. Czy pozycjonowanie było trafionym pomysłem? Jakie były efekty kooperacji? Przedstawiamy opinię Klienta.

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.71 - (14 głosów)
Hotel Zawisza i Przystań Bydgoszcz - 200% więcej wyświetleń
Opublikowano: 25-10-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:45 min

Właściciel marek Hotel Zawisza oraz Przystań Bydgoszcz postawił na współpracę z Sunrise System w ramach promocji internetowej. Podjęta kooperacja miała na celu poprawę rozpoznawalności witryn obu brandów. Czy połączone działania w ramach pozycjonowania i kampanii linków sponsorowanych przyniosły oczekiwany efekt? Jak ocenił naszą pracę Klient? Zachęcamy do lektury case study!

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.88 - (8 głosów)
Sunrise System z kolejną specjalizacją AdWords
Opublikowano: 15-09-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

W pierwszych dniach września do trzech specjalizacji uzyskanych w momencie startu programu Google Partner Premier w lipcu 2016 roku dołączyła kolejna - z kampanii produktowych. Tym samym możemy pochwalić się specjalizacjami AdWords z zakresu kampanii wyszukiwarkowych, reklam na urządzeniach mobilnych, kampanii w sieci reklamowej i w Zakupach Google.

Autor
Jurek Maciej
Ocena artykułu
4.00 - (3 głosy)
SunriCe to nie Sunrise... Ważny komunikat
Opublikowano: 30-08-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Przypominamy, że publikowanie danych przedsiębiorstw w naszym serwisie KRS Online http://www.krs-online.com.pl jest bezpłatne. Podkreślamy, że nie wystawiamy faktur ani wezwań do zapłaty za korzystanie z serwisu.

Informujemy także, że nie współpracujemy ani nie mamy żadnych innych powiązań z firmą Sunrice System sp. z o.o., z siedzibą przy Plac Andersa 7 w Poznaniu.

 

 

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
2.90 - (124 głosy)
Sunrise System Partnerem Premium firmy Google
Opublikowano: 30-06-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Po trzech latach od uruchomienia globalnego projektu wsparcia agencji realizujących kampanie AdWords dla firm Google zdecydowało o unifikacji dwóch programów: Google Partners oraz Autoryzowany Partner MSP AdWords. Od 27 czerwca 2016 roku wszystkie agencje współpracujące z Google zostały objęte jednym programem: Google Partners.

Autor
Jurek Maciej
Ocena artykułu
3.86 - (14 głosów)
Fotosafari w ramach Sunrise Dzieciom 2016
Opublikowano: 01-06-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

W zeszłym roku Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, a w tym roku: wrocławskie Afrykarium! W ramach akcji Sunrise Dzieciom już po raz kolejny wybraliśmy się z wychowankami ośrodka opiekuńczego w Wągrowcu na wspaniałą wycieczkę - tym razem śladami dzikich zwierząt rodem z Afryki. Oczywiście wszystko uwieczniliśmy na zdjęciach, które prezentujemy w naszej mini-galerii.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.40 - (5 głosów)
Kirgiz schodzi z konia i wchodzi na Instagrama
Opublikowano: 01-04-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Konie z mozołem ciągną samolot, kury trzepoczą nad głowami pasażerów, a ci ostatni jak niby nic grają na kumuzie. Gdybym wiedzę o Azji Centralnej czerpał z „Borata” z pewnością tak wyobrażałbym sobie lot do Biszkeku. Ale kiedy zobaczyłem, jak opatulona w chustę i pamiętająca jeszcze Wielką Wojnę Ojczyźnianą współpasażerka próbuje zrobić sobie selfie – to wiedziałem, że tak naprawdę lecę bliżej niż dalej.

Autor
Krystian Fred
Ocena artykułu
4.40 - (5 głosów)
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się