Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Większa rozpoznawalność w zasięgu ręki! Case Study ze współpracy z firmą EDAM
Opublikowano: 22-05-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 5:35 min

Specyfika firmy EDAM prowadzącej parking przy lotnisku w Pyrzowicach była dla nas sporym wyzwaniem. Zgodnie z ustaleniami skupiliśmy się na zwiększeniu widoczności w sieci, przy wykorzystaniu potencjału, jaki tkwi w proponowanej przez nas usłudze SEO Cloud. Czy osiągnęliśmy cel? W jaki sposób nasze działania przyczyniły się do rozwoju firmy? Czy Klient był zadowolony z efektów?

Autor
Natalia Golik
Ocena artykułu
4.93 - (14 głosów)
2 domeny i 2 sposoby pozycjonowania, czyli case study ze współpracy z SafeFleet sp. z o.o.
Opublikowano: 11-05-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 5:45 min

Współpraca z firmą SafeFleet sp. z o.o. opierała się na pozycjonowaniu dwóch domen z różną ofertą, skierowanych do różnych grup docelowych. Właśnie dlatego zaproponowaliśmy dwa sposoby promocji witryn. Czym kierowaliśmy się przy doborze usług? Jak przebiegała współpraca? Jak osiągnęliśmy cel biznesowy Klienta? Opowiadamy w Case Study!

Autor
Magdalena Drajkowska
Ocena artykułu
3.44 - (18 głosów)
Branża sezonowa, efekty cały rok - studium współpracy z firmą ALJOT
Opublikowano: 05-05-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 4:50 min

We współpracy z firmą Aljot zależało nam na zagwarantowaniu przede wszystkim jak najlepszych rezultatów w sezonie. Jednocześnie podjęliśmy działania, dzięki którym wzrosła liczba wyświetleń i kliknięć strony również poza nim. Jaką strategię przyjęliśmy w pozycjonowaniu tej marki? Co sprawdza się w marketingu sezonowym? Zdradzamy kulisy pracy w naszym studium przypadku.

Autor
Magdalena Drajkowska
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy)
Efekt sprzedaży i znacznie więcej! Case study z kampanii marketingu w wyszukiwarkach dla firmy DREWNEX
Opublikowano: 12-04-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 3:55 min

Firma DREWNEX specjalizuje się w budowie drewnianych domków całorocznych i letniskowych. Długo szukała sposobu na to, by skutecznie wypromować swoją działalność w internecie. Jak się za chwilę okaże, współpraca z Sunrise System przyniosła firmie wymierne korzyści, a nawet znacznie więcej. Na czym skupiliśmy się podczas pracy? Czy główny cel Klienta został osiągnięty?

Autor
Natalia Golik
Ocena artykułu
4.57 - (14 głosów)
Reklama internetowa, zyski realne - case study współpracy z FHU Unikat
Opublikowano: 10-04-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 3:50 min

Bardzo konkretne oczekiwania naszego Klienta w połączeniu z wąską specjalizacją jego działalności były wyzwaniem dla Sunrise System. Nastawienie na sukces FHU Unikat oraz kreatywne podejście naszego Zespołu do promocji pozwoliły osiągąć świetne rezultaty już po miesiącu współpracy. W Case Study pokazujemy jak reklama w Internecie może generować realne zyski sklepu online, nawet o bardzo zawężonym asortymencie.

Autor
Magdalena Drajkowska
Ocena artykułu
5.00 - (5 głosów)
90% fraz w top10 - efekty pozycjonowania OPACK SERWIS
Opublikowano: 22-02-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Nie od dziś wiadomo, że pozycjonowanie poprawia zainteresowanie ofertą. Jak? Witryna na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce Google zyskuje rozpoznawalność. Czy 90% fraz w top10 było wystarczające dla naszego Klienta – firmy Opack Serwis? Dowiedz się z pierwszej ręki, co o współpracy z Sunrise System sądzi jeden z czołowych producentów opakowań farmaceutycznych i kosmetycznych w Polsce.

Autor
Magdalena Drajkowska
Ocena artykułu
4.17 - (6 głosów)
Efekt WOW! Case study DKS Sp. z o.o.
Opublikowano: 13-02-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 3:40 min

Uchylamy rąbka tajemnicy ze współpracy z firmą DKS Sp. z o.o. – ekspertem w zakresie drukowania, kopiowania oraz skanowania. Otrzymaliśmy jasno sprecyzowane cele i wykorzystaliśmy najlepsze rozwiązania z zakresu pozycjonowania do ich realizacji. Jakie rezultaty osiągnęliśmy? Czy Sunrise System nie zwiódł? Oto fakty, fakty i jeszcze raz konkrety z ponad dwuletniej współpracy!

Autor
Magdalena Drajkowska
Ocena artykułu
4.36 - (14 głosów)
Kalorie spalone dla Sunrise Dzieciom
Opublikowano: 09-02-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Obolałe mięśnie, wylane siódme poty, godziny spędzone na treningach, ale i doskonała zabawa, realizowanie pasji oraz pomoc – bo o to w tym wszystkim chodziło, by pomóc i dać naprawdę coś od siebie! Drużyna Sunrise Dzieciom po raz kolejny nei zawiodła i w charytatywnych celach przystąpiła do akcji spalania kalorii. Jakie wyniki osiągnęli najwięksi utracjusze? Kto zawstydził zajadaczy cukierków? Koniecznie sprawdźcie!

Autor
Magdalena Drajkowska
Ocena artykułu
4.20 - (10 głosów)
Sunrise Dzieciom w toku: wytapiamy złoto ze spalonych kalorii!
Opublikowano: 23-12-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Pod hasłem gubienia świątecznego balastu, również po konkursie na Ciasteczkowego Potwora, ogłaszamy konkurs na... gubienie kalorii.

 

Zostaną one pieczołowicie zliczone i przetopione na czysty pieniądz - jak co roku, Zarząd funduje budżet na akcję Sunrise Dzieciom, ale żebyśmy mieli wkład w tę skarbonkę - jej zasobność zależy od naszej energii, czyli spalonych kalorii właśnie :-)

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (4 głosy)
Swedeponic - polska marka TERAZ bliższa rodzimym odbiorcom
Opublikowano: 07-11-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:55 min

Polski producent ziół Swedeponic znany był do tej pory powszechnie odbiorcom hurtowym. Pragnąc przedstawić swoją ofertę Klientom detalicznym, firma musiała odpowiednio ukierunkować swoje działania reklamowe. Współpraca z Sunrise System miała w tym pomóc. Czy pozycjonowanie było trafionym pomysłem? Jakie były efekty kooperacji? Przedstawiamy opinię Klienta.

Autor
Magdalena Drajkowska
Ocena artykułu
4.71 - (14 głosów)
Hotel Zawisza i Przystań Bydgoszcz - 200% więcej wyświetleń
Opublikowano: 25-10-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:45 min

Właściciel marek Hotel Zawisza oraz Przystań Bydgoszcz postawił na współpracę z Sunrise System w ramach promocji internetowej. Podjęta kooperacja miała na celu poprawę rozpoznawalności witryn obu brandów. Czy połączone działania w ramach pozycjonowania i kampanii linków sponsorowanych przyniosły oczekiwany efekt? Jak ocenił naszą pracę Klient? Zachęcamy do lektury case study!

Autor
Magdalena Drajkowska
Ocena artykułu
4.88 - (8 głosów)
Sunrise System z kolejną specjalizacją AdWords
Opublikowano: 15-09-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

W pierwszych dniach września do trzech specjalizacji uzyskanych w momencie startu programu Google Partner Premier w lipcu 2016 roku dołączyła kolejna - z kampanii produktowych. Tym samym możemy pochwalić się specjalizacjami AdWords z zakresu kampanii wyszukiwarkowych, reklam na urządzeniach mobilnych, kampanii w sieci reklamowej i w Zakupach Google.

Autor
Maciej Jurek
Ocena artykułu
4.00 - (3 głosy)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się