Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Sunrise System ze wszystkimi specjalizacjami Google AdWords
Opublikowano: 11-07-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 0:40 min
Miło nam poinformować, że od teraz nasza firma posiada wszystkie możliwe specjalizacje Google'a - do naszej dotychczasowej kolekcji dołączyła specjalizacja video. Dzięki niej nasi Klienci mają pewność, że prowadzone przez nas kampanie cechuje wysoki stanard realizacji, a nasi specjaliści posiadają ogromną wiedzę na temat usług Google Adwords, którą następnie wykorzystują podczas swojej pracy.
Autor
Jurek Maciej
Ocena artykułu
5.00 - (4 głosy)
„Lepsza widoczność w Internecie" – studium współpracy z RegeneMed
Opublikowano: 09-06-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 3:50 min

Gdy zgłosili się do nas eksperci z niszowej branży – firma RegeneMed, nie mieliśmy wątpliwości, że pozycjonowanie jest dobrym rozwiązaniem w promocji tej marki w Internecie. Dzięki przemyślanej i dobrze dopasowanej strategii osiągnęliśmy cele biznesowe. Jak podeszliśmy do promowania wąskiej specjalizacji? Co pozwoliło osiągnąć tak dobre rezultaty? Uchylamy rąbka tajemnicy w Case Study.

Autor
Magda
Ocena artykułu
5.00 - (5 głosów)
Znany, lubiany, widoczny! Case Study ze współpracy z firmą TURdesign
Opublikowano: 08-06-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 4:50 min

Oczekiwania naszego Klienta były bardzo klarowne: wypromowanie marki oraz pozyskanie większej liczby osób zainteresowanych hydrografiką – czyli specjalistycznym ozdabianiem pojazdów i innych przedmiotów. Dla naszego Zespołu ważne było to, by w ciekawy i zarazem konkurencyjny sposób zaprezentować usługę, a tym samym zwiększyć ruch na stronie. Na czym skupiliśmy się przy tak specyficznym profilu działalności Klienta? Czy osiągnęliśmy cel?  Śpieszymy z odpowiedzią!

Autor
Natalia
Ocena artykułu
5.00 - (8 głosów)
Sunrise Dzieciom 2017 - Piracka eskapada :-)
Opublikowano: 05-06-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 2:00 min

W jeden dzień dookoła świata - to był cel wyprawy naszego wesołego autobusu w minioną sobotę. Centrum Hewelianum dostarczyło nam i dzieciom wrażeń z całego globu, a naocznie i dogłębnie zwiedziliśmy gdańską Starówkę i plażę przy molo w Brzeźnie. Tylko starszyźnie zdawało się, że woda jeszcze zimna. Dziękujemy wolontariuszom - Pracownikom Sunrise System - za dzielne zbieranie kalorii, które Zarząd zamienił na gotówkę - i Zarządowi za szczodrość 10-ty rok z rzędu. Było warto!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (11 głosów)
Większa rozpoznawalność w zasięgu ręki! Case Study ze współpracy z firmą EDAM
Opublikowano: 22-05-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 5:35 min

Specyfika firmy EDAM prowadzącej parking przy lotnisku w Pyrzowicach była dla nas sporym wyzwaniem. Zgodnie z ustaleniami skupiliśmy się na zwiększeniu widoczności w sieci, przy wykorzystaniu potencjału, jaki tkwi w proponowanej przez nas usłudze SEO Cloud. Czy osiągnęliśmy cel? W jaki sposób nasze działania przyczyniły się do rozwoju firmy? Czy Klient był zadowolony z efektów?

Autor
Natalia
Ocena artykułu
4.93 - (14 głosów)
2 domeny i 2 sposoby pozycjonowania, czyli case study ze współpracy z SafeFleet sp. z o.o.
Opublikowano: 11-05-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 5:45 min

Współpraca z firmą SafeFleet sp. z o.o. opierała się na pozycjonowaniu dwóch domen z różną ofertą, skierowanych do różnych grup docelowych. Właśnie dlatego zaproponowaliśmy dwa sposoby promocji witryn. Czym kierowaliśmy się przy doborze usług? Jak przebiegała współpraca? Jak osiągnęliśmy cel biznesowy Klienta? Opowiadamy w Case Study!

Autor
Magda
Ocena artykułu
3.44 - (18 głosów)
Branża sezonowa, efekty cały rok - studium współpracy z firmą ALJOT
Opublikowano: 05-05-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 4:50 min

We współpracy z firmą Aljot zależało nam na zagwarantowaniu przede wszystkim jak najlepszych rezultatów w sezonie. Jednocześnie podjęliśmy działania, dzięki którym wzrosła liczba wyświetleń i kliknięć strony również poza nim. Jaką strategię przyjęliśmy w pozycjonowaniu tej marki? Co sprawdza się w marketingu sezonowym? Zdradzamy kulisy pracy w naszym studium przypadku.

Autor
Magda
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy)
Efekt sprzedaży i znacznie więcej! Case study z kampanii marketingu w wyszukiwarkach dla firmy DREWNEX
Opublikowano: 12-04-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 3:55 min

Firma DREWNEX specjalizuje się w budowie drewnianych domków całorocznych i letniskowych. Długo szukała sposobu na to, by skutecznie wypromować swoją działalność w internecie. Jak się za chwilę okaże, współpraca z Sunrise System przyniosła firmie wymierne korzyści, a nawet znacznie więcej. Na czym skupiliśmy się podczas pracy? Czy główny cel Klienta został osiągnięty?

Autor
Natalia
Ocena artykułu
4.57 - (14 głosów)
Reklama internetowa, zyski realne - case study współpracy z FHU Unikat
Opublikowano: 10-04-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 3:50 min

Bardzo konkretne oczekiwania naszego Klienta w połączeniu z wąską specjalizacją jego działalności były wyzwaniem dla Sunrise System. Nastawienie na sukces FHU Unikat oraz kreatywne podejście naszego Zespołu do promocji pozwoliły osiągąć świetne rezultaty już po miesiącu współpracy. W Case Study pokazujemy jak reklama w Internecie może generować realne zyski sklepu online, nawet o bardzo zawężonym asortymencie.

Autor
Magda
Ocena artykułu
5.00 - (6 głosów)
90% fraz w top10 - efekty pozycjonowania OPACK SERWIS
Opublikowano: 22-02-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Nie od dziś wiadomo, że pozycjonowanie poprawia zainteresowanie ofertą. Jak? Witryna na pierwszej stronie wyników w wyszukiwarce Google zyskuje rozpoznawalność. Czy 90% fraz w top10 było wystarczające dla naszego Klienta – firmy Opack Serwis? Dowiedz się z pierwszej ręki, co o współpracy z Sunrise System sądzi jeden z czołowych producentów opakowań farmaceutycznych i kosmetycznych w Polsce.

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.17 - (6 głosów)
Efekt WOW! Case study DKS Sp. z o.o.
Opublikowano: 13-02-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 3:40 min

Uchylamy rąbka tajemnicy ze współpracy z firmą DKS Sp. z o.o. – ekspertem w zakresie drukowania, kopiowania oraz skanowania. Otrzymaliśmy jasno sprecyzowane cele i wykorzystaliśmy najlepsze rozwiązania z zakresu pozycjonowania do ich realizacji. Jakie rezultaty osiągnęliśmy? Czy Sunrise System nie zwiódł? Oto fakty, fakty i jeszcze raz konkrety z ponad dwuletniej współpracy!

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.36 - (14 głosów)
Kalorie spalone dla Sunrise Dzieciom
Opublikowano: 09-02-2017
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Obolałe mięśnie, wylane siódme poty, godziny spędzone na treningach, ale i doskonała zabawa, realizowanie pasji oraz pomoc – bo o to w tym wszystkim chodziło, by pomóc i dać naprawdę coś od siebie! Drużyna Sunrise Dzieciom po raz kolejny nei zawiodła i w charytatywnych celach przystąpiła do akcji spalania kalorii. Jakie wyniki osiągnęli najwięksi utracjusze? Kto zawstydził zajadaczy cukierków? Koniecznie sprawdźcie!

Autor
Magda
Ocena artykułu
4.20 - (10 głosów)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się