Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Google Day 2008
Opublikowano: 08-10-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min
Google to nie tylko najprężniej rozwijająca się wyszukiwarka w Sieci. To także, a może przede wszystkim, konkretna instytucja, której celem jest sięganie po nowoczesne metody korzystania z możliwości Internetu. Podczas Google Day wzięliśmy udział w kilku inspirujących wykładach dla praktyków, a także przekonaliśmy się, jak znakomicie jest pracować i rozwijać się w tym środowisku.
Autor
Miron Kłosiński
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Europejski styl polskiej firmy – Termatrans
Opublikowano: 26-09-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Poznańskie Targi INSTALACJE odwiedziło w tym roku kilkadziesiąt tysięcy zainteresowanych. Wśród 537 wystawców warto wskazać na firmę Termatrans Sp. z o.o. Co ją tak wyróżnia? Oferta oparta na urządzeniach o europejskiej renomie - szwedzkiego koncernu SWEP International AB (płytowe lutowane wymienniki ciepła) oraz marki TRANTER. Kolejnym przejawem polityki jakości połączonej ze strategią marketingową stało się podjęcie decyzji o pozycjonowaniu serwisu, który jest ważnym kanałem komunikacyjnym z klientami i kontrahentami.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Wyżej, mocniej, lepiej – tak to robi Sunrise System
Opublikowano: 28-08-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 3:25 min

Czy warto się intensywnie promować? Czy reklama powinna być inteligentna i chwytliwa? U nas nikt o to nie pyta, my to po prostu robimy, wykorzystując Internet - najchętniej odwiedzane i atrakcyjne medium. Kiedy zaczął się boom internetowy, firma Sunrise System pomagała polskim przedsiębiorcom tworzyć strony www. Jako jedni z pierwszych w naszym kraju od początku...

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Tkanie sieci w Sieci, czyli networking w praktyce
Opublikowano: 28-08-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

Dla specjalistki ds. sprzedaży usług internetowych, Kasi Dobrzańskiej, i specjalistki ds. promocji, czyli Gosi Kucharskiej, dzisiejszy dzień zaczął się przyjemnie – śniadaniem w hotelu Sheraton. Ta przyjemność połączona byłą z pożytecznym – śniadanie miało wydźwięk biznesowy i było elementem spotkania Klubu Networkingu. Oto krótka relacja z tego wydarzenia.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Przed drugą rundą gry fair play
Opublikowano: 01-08-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min
Miło nam poinformować, że Sunrise System przeszło do drugiego etapu konkursu o tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Celem programu jest wdrażanie etyki w działalność gospodarczą polskich przedsiębiorstw. Aby zdobyć cenne informacje, organizatorzy tym razem skupią się na tym, aby poznać Sunrise System od strony naszych Klientów. Z przyjemnością dowiemy się, co o nas sądzą :)
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Pierwszy taki serwis. Na pierwszej pozycji.
Opublikowano: 30-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 2:35 min

Czego oczekujemy od wortalu internetowego? Wyspecjalizowania informacji i znalezienia sposobu na podania ich w atrakcyjnej formie przekazu. I tym właśnie jest strona Ecoportal.pl. To pierwszy serwis informacyjno-społeczny w Polsce, który poświęcono takim zagadnieniom, jak ekologia czy ochrona środowiska. Co zrobić, aby cieszyć się wysokimi pozycjami? Wiedzą to specjaliści Sunrise System.

Autor
Bartosz Rybacki
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Czytają nas... Konkurs Biuletynów Firmowych 2008
Opublikowano: 04-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min
Konkurs Biuletynów Firmowych 2008 to znakomita szansa na to, aby sprawdzić, jak wypadają nasze publikacje w obiektywnej ocenie jury, ale nie tylko. Pragniemy również przekonać się, czy z naszej pracy redakcyjnej oraz graficznej zadowoleni są czytelnicy newslettera ReklamaWInternecie.pl. To już ósma edycja konkursu organizowana przez Agencję Doradczo-Wydawniczą Agape.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Sunrise System członkiem IAB
Opublikowano: 24-06-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min
Obecność w szeregach tak prestiżowych organizacji napawa nas niezwykłą dumą. Przynależność do IAB oraz SEMPO świadczy o naszym zaangażowaniu w rozwój biznesu oraz dbałości o Klienta. Ci oddają swoje strony internetowe w naprawdę dobre ręce. Nie zamierzamy jednak zwalniać - daje nam to energię do podejmowania kolejnych ambitnych zadań! Czeka nas jeszcze więcej pracy!
Autor
Paweł Rybak
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Nasza firma członkiem SEMPO
Opublikowano: 12-06-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:35 min
Z przyjemnością informujemy, że Sunrise System jest od wczoraj członkiem SEMPO - organizacji, która skupia specjalistów reklamy w wyszukiwarkach. Dzięki obecności w szeregach lidera w branży możemy śmiało mówić o tym, że nasza firma jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o promowanie się w Sieci. Nasi Klienci są w naprawdę dobrych rękach. Rekomendacja SEMPO jest tego świadectwem.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Nowe oblicze e-biznesu
Opublikowano: 29-05-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

Partnerstwo i pełne zaufanie w biznesie – niemożliwe? A jednak! Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi firmami. Jako lider w branży chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, że przyniesie to wymierne korzyści dla obu stron. Jeśli są Państwo zainteresowani rozwojem przedsiębiorstwa poprzez Program Biznes Partner, jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Autor
Agnieszka Tobys
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Grunt to podłoga - POLYFLOR POLSKA
Opublikowano: 27-05-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Wszystko zaczęło się niemal sto lat temu w Anglii, kiedy to brytyjski przedsiębiorca James Halstead stworzył niedaleko Manchesteru firmę POLYFLOR. Od tego czasu biznes rozwija się prężnie, podbijając kolejne rynki europejskie niebywałą jakością wykładzin podłogowych. POLYFLOR nie spoczywa na laurach i stawia na rozwój w każdym aspekcie, co zaowocowało podjęciem współpracy z Sunrise System.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Na nowej drodze
Opublikowano: 29-04-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min

Stawiamy na stały rozwój, aby z naszą pomocą strony naszych klientów wspięły się na sam szczyt wyników wyszukiwania! A ten poniedziałek rozpoczęliśmy nietypowo – od podboju szczytu Andersii w Poznaniu. Nasze nowe biuro znajduje się aż na XVIII piętrze! Nowe miejsce, nowe pomysły… Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tego długo oczekiwanego przez nas dnia.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (2 głosy)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się