Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Przed drugą rundą gry fair play
Opublikowano: 01-08-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min
Miło nam poinformować, że Sunrise System przeszło do drugiego etapu konkursu o tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Celem programu jest wdrażanie etyki w działalność gospodarczą polskich przedsiębiorstw. Aby zdobyć cenne informacje, organizatorzy tym razem skupią się na tym, aby poznać Sunrise System od strony naszych Klientów. Z przyjemnością dowiemy się, co o nas sądzą :)
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Pierwszy taki serwis. Na pierwszej pozycji.
Opublikowano: 30-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 2:35 min

Czego oczekujemy od wortalu internetowego? Wyspecjalizowania informacji i znalezienia sposobu na podania ich w atrakcyjnej formie przekazu. I tym właśnie jest strona Ecoportal.pl. To pierwszy serwis informacyjno-społeczny w Polsce, który poświęcono takim zagadnieniom, jak ekologia czy ochrona środowiska. Co zrobić, aby cieszyć się wysokimi pozycjami? Wiedzą to specjaliści Sunrise System.

Autor
Bartosz Rybacki
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Czytają nas... Konkurs Biuletynów Firmowych 2008
Opublikowano: 04-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min
Konkurs Biuletynów Firmowych 2008 to znakomita szansa na to, aby sprawdzić, jak wypadają nasze publikacje w obiektywnej ocenie jury, ale nie tylko. Pragniemy również przekonać się, czy z naszej pracy redakcyjnej oraz graficznej zadowoleni są czytelnicy newslettera ReklamaWInternecie.pl. To już ósma edycja konkursu organizowana przez Agencję Doradczo-Wydawniczą Agape.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Sunrise System członkiem IAB
Opublikowano: 24-06-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min
Obecność w szeregach tak prestiżowych organizacji napawa nas niezwykłą dumą. Przynależność do IAB oraz SEMPO świadczy o naszym zaangażowaniu w rozwój biznesu oraz dbałości o Klienta. Ci oddają swoje strony internetowe w naprawdę dobre ręce. Nie zamierzamy jednak zwalniać - daje nam to energię do podejmowania kolejnych ambitnych zadań! Czeka nas jeszcze więcej pracy!
Autor
Paweł Rybak
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Nasza firma członkiem SEMPO
Opublikowano: 12-06-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:35 min
Z przyjemnością informujemy, że Sunrise System jest od wczoraj członkiem SEMPO - organizacji, która skupia specjalistów reklamy w wyszukiwarkach. Dzięki obecności w szeregach lidera w branży możemy śmiało mówić o tym, że nasza firma jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o promowanie się w Sieci. Nasi Klienci są w naprawdę dobrych rękach. Rekomendacja SEMPO jest tego świadectwem.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Nowe oblicze e-biznesu
Opublikowano: 29-05-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

Partnerstwo i pełne zaufanie w biznesie – niemożliwe? A jednak! Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi firmami. Jako lider w branży chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wiemy, że przyniesie to wymierne korzyści dla obu stron. Jeśli są Państwo zainteresowani rozwojem przedsiębiorstwa poprzez Program Biznes Partner, jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Autor
Agnieszka Tobys
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Grunt to podłoga - POLYFLOR POLSKA
Opublikowano: 27-05-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 3:00 min

Wszystko zaczęło się niemal sto lat temu w Anglii, kiedy to brytyjski przedsiębiorca James Halstead stworzył niedaleko Manchesteru firmę POLYFLOR. Od tego czasu biznes rozwija się prężnie, podbijając kolejne rynki europejskie niebywałą jakością wykładzin podłogowych. POLYFLOR nie spoczywa na laurach i stawia na rozwój w każdym aspekcie, co zaowocowało podjęciem współpracy z Sunrise System.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Na nowej drodze
Opublikowano: 29-04-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min

Stawiamy na stały rozwój, aby z naszą pomocą strony naszych klientów wspięły się na sam szczyt wyników wyszukiwania! A ten poniedziałek rozpoczęliśmy nietypowo – od podboju szczytu Andersii w Poznaniu. Nasze nowe biuro znajduje się aż na XVIII piętrze! Nowe miejsce, nowe pomysły… Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tego długo oczekiwanego przez nas dnia.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (2 głosy)
Wyżej już nie można
Opublikowano: 24-04-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:55 min

Jak na prężnie rozwijającą się firmę przystało, pora zmienić biuro na przestronniejsze. Wspaniałe widoki za oknem – przepiękna panorama miasta z pewnością będzie sprzyjać kreatywności. Jesteśmy pewni, że na szczycie najwyższego budynku w Poznaniu zrodzą się jeszcze lepsze pomysły. A podczas przeprowadzki tylko utwierdziliśmy się w przekonaniu, że ekipa Sunrise System podoła każdemu wyzwaniu!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Na właściwej stronie - historia pewnego sukcesu
Opublikowano: 17-04-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 2:05 min

Bezkonkurencyjne zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarce, zdystansowanie dużych konkurentów, wizerunek lidera, pozyskanie szerokiego grona klientów i partnerów – to nie jest proste. Co nie oznacza, że nie jest możliwe. Jaki jest zatem przepis na sukces? Agencja Wspierania Inicjatyw Lokalnych zawdzięcza te osiągnięcia między innymi decyzji o wypozycjonowaniu strony.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.50 - (2 głosy)
Game over
Opublikowano: 07-04-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:40 min

To już koniec! Ale każdy koniec oznacza też początek czegoś nowego! Minął termin nadsyłania rozwiązań w ramach konkursu „Grasz o staż”. Prace zostaną rzetelnie sprawdzone, a autorów najciekawszych pomysłów zaprosimy do II etapu. Spodziewajcie się zatem telefonów od Sunrise System. Mocno trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na poznanie efektów Waszej pracy!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (1 głos)
Case study - sukces to nie przypadek
Opublikowano: 28-03-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 2:40 min

Czy wiecie, co jest kluczem do sukcesu? Firma FALCO odkryła tę tajemnicę jakiś czas temu - najkrótszą drogą do pokonania rynkowych rywali jest promowanie się przy pomocy pozycjonowania strony internetowej.  A jak to osiągnąć? Nie jest to proste zadanie, dlatego warto skorzystać ze wsparcia specjalistów, którzy wiedzą, co zrobić, by wznieść stronę internetową na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (1 głos)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się