Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Google dla agencji - Google dla klienta
Opublikowano: 28-10-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Internet powoli staje się miejscem coraz bardziej zatłoczonym. Mimo tego, że wiele firm wciąż nie odkryło jego potencjału, odniesienie sukcesu w sieci wcale nie jest takie proste. Jak zaistnieć w Internecie? Na to i inne podobne pytania staraliśmy się znaleźć odpowiedź podczas spotkania "Google dla agencji", w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Sunrise System na szczycie rankingu Deloitte
Opublikowano: 26-10-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 3:55 min
Spółka Sunrise System została laureatem najbardziej prestiżowego i uznawanego przez przedsiębiorców na całym świecie rankingu organizowanego przez firmę doradczo audytorską Deloitte. Ogólnoświatowy ranking Deloitte obejmujący naszą cześć globu nosi nazwę Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2009 i przyznawany jest najszybciej rozwijającym się firmom w Europie Środkowej.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Zmiany, zmiany, zmiany...
Opublikowano: 22-09-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Nie zwalniamy tempa i jako firma stawiamy na nieustanny rozwój oraz poszerzanie naszego teamu. Zmiany są dobre, firma stale się powiększa, dlatego miło nam poinformować, że otworzyliśmy nowe biuro w Poznaniu, w którym znajdować się będzie nasz dział pozycjonowania oraz dział kreatywny. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z naszej przeprowadzki.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Frontalny atak reklamowy
Opublikowano: 31-08-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:10 min

Internet jest jeden, ale strategii internetowej ekspansji – prawdopodobnie nieskończenie wiele. Mazowiecka Fabryka Mebli GMP wykorzystuje trzy najważniejsze kanały reklamy w wyszukiwarce Google, zwielokrotniając w ten sposób możliwości pozyskania klienta za pośrednictwem Sieci. Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić czytelnikom naszego bloga firmę, która postawiła na prawdziwie frontalny atak reklamowy.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Google na Facebooku
Opublikowano: 05-08-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:20 min
Wielcy lubią trzymać się razem - nie inaczej stało się w przypadku dwóch gigantów Internetu. Google wie, jak ważne jest utrzymywanie dobrych kontaktów z użytkownikami sieci, dlatego znalazł dla siebie miejsce w równie popularnym medium - na portalu społecznościowym Facebook. Ten zabieg okazał się strzałem w dziesiątkę: i wygodnym, i bardzo na czasie.
Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Elfa Manufacturing sp. z o.o. – oferta dobrze przechowana
Opublikowano: 02-07-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:00 min

Firma Elfa Manufacturing Poland sp. z o.o. wie jak sprawić, aby w Twoim biurze lub mieszkaniu znalazło się więcej miejsca. Zespół Sunrise System wiedział natomiast co zrobić, aby wyróżnić markę spośród konkurencji i zapewnić jej dobrą widoczność w wyszukiwarce Google. Przemyślana strategia oraz sprawna optymalizacja okazały się naszą siłą - efekty są znakomite!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
AMSORT: wzwyż i do przodu
Opublikowano: 17-06-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:10 min
Marka AMSORT Sp. z o.o., znana wcześniej jako firma DERCO Sp. z o.o., to prężnie rozwijająca się działalność, dla której istotnym momentem rozwoju stał się rebranding. Przedsiębiorstwo zaczęło korzystać z nowej energii, stając się niezachwianą konkurencją dla innych dostawców systemów przenośnikowych na świecie. Przyjrzyjmy się, jak rebranding wpłynął na rozpoczęcie tej nowej drogi rozwoju.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Mamy dwóch specjalistów Google Analytics!
Opublikowano: 15-06-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min
Wiedzieć znaczy móc - tak możemy podsumować wydarzenie, jakim było uzyskanie statusu Google Analytics Individual przez dwóch członków naszego zespołu. Wiedza, jaką wykazali się podczas egzaminu sprawiła, że możemy pochwalić się obecnością dwóch wybitnych specjalistów Google Analytics, którzy jeszcze prężniej niż zwykle przystąpią do pracy nad modernizowaniem stron naszych partnerów biznesowych.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
F jak FLOREX
Opublikowano: 29-05-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:50 min
Firma Florex miała konkretny cel - pokazać się w sieci jako wiarygodny dostawca o międzynarodowym zasięgu, który stale się rozwija, myśląc przede wszystkim o wygodzie swoich klientów. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki, zdecydowała się na współpracę z Sunrise System. Przeszły one nasze oczekiwania i udowodniły, że dobrze przemyślana kampania reklamowa w wyszukiwarkach to klucz do sukcesu.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.00 - (4 głosy)
Warszawa w Google Street View
Opublikowano: 12-05-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min
Warszawiacy mogą być dumni - od dziś są widoczni w Internecie za sprawą Google Street View. Samochody internetowego giganta przywitały polską stolicę i uwieczniły wygląd ulic oraz budynków. To znakomita wiadomość dla biznesmenów, ale zarazem pożywka dla sceptyków takiego rozwiązania, który twierdzą, że to ułatwienie dla włamywaczy. Obecności na mapie nie trzeba się jednak obawiać.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Nowi specjaliści Google AdWords
Opublikowano: 30-04-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min
Do naszego grona dołączyło dwóch specjalistów Google AdWords, którzy na co dzień żonglują słowem pisanym jak nikt inny! To dzięki nim strony internetowe zyskują inne, bo atrakcyjne oblicze. Właśnie potwierdzili swoje umiejętności w tym zakresie pokazując, jak kreatywnie i z rozmysłem można podejść do tworzenia kampanii AdWords.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Reklama jak intymny podszept
Opublikowano: 14-04-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min
Czasem nie wystarczy spora popularność w Sieci - potrzebne okazuje się również przemyślane wsparcie pozycjonerskie, aby być o krok przed konkurencją. Tak było w przypadku sklepu internetowego intymnabielizna.pl, prowadzonym przez firmę Abby. E-sklep uzyskał znakomite wyniki dzięki współpracy z Sunrise System, a do tego stał się lepiej widoczny i co za tym idzie, rozpoznawalny.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się