Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
CSR w Google
Opublikowano: 17-12-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:55 min

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR) to nic innego jak dążenie do wzajemnej integracji pracowników na każdym szczeblu firmy. W kwestii zarządzania firmą wyróżnić możemy cztery obszary odpowiedzialności społecznej - miejsce pracy, rynek, społeczeństwo oraz środowisko naturalne. I to właśnie na tym ostatnim aspekcie skupia się najnowsza inicjatywa Google.

Autor
Karolina Wojtaszek
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Google w akcji ... porodowej
Opublikowano: 17-12-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min

Ta historia jest kolejnym dowodem na to, jak dużą (i przydatną!) rolę w naszym życiu odgrywają wyszukiwarki internetowe. Dostęp do globalnej sieci stacje się coraz bardziej powszechny, a sam Internet stał się dla nas niezastąpionym źródłem informacji - również takich, które później wykorzystujemy w praktyce. Na przykład w sytuacji przedwczesnego porodu ;)

Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Sunrise System Przedsiębiorstwem Fair Play 2009 cz. 2
Opublikowano: 11-12-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:30 min

Każdy lubi być doceniony za swoją ciężką pracę oraz uczciwe podejście do biznesu. W tym roku nasza firma po raz kolejny została wyróżniona prestiżowym tytułem przedsiębiorstwa Fair Play, który przyznawany jest przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego tak ważnego dla nas wydarzenia.

Autor
Maciej Jurek
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Google ma bogate wnętrze
Opublikowano: 10-12-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Trzeba przyznać, że Google ma rozmach. Wygląd siedzib tego globalnego giganta, już od długiego czasu wzbudza niezmienny zachwyt osób potrafiących docenić nowoczesność i innowacyjne podejście - nawet do kwestii wystroju. Nie inaczej jest w przypadku wrocławskiego biura Google, które bez wątpienia można określić mianem designerskiego i gadżeciarskiego.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Sunrise System Przedsiębiorstwem Fair Play 2009
Opublikowano: 10-12-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:45 min

Niedawno po raz 12 miała miejsce gala, na której co roku Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym przystaje wybranym firmom prestiżowe tytuły Przedsiębiorstwa Fair Play. Po raz kolejny już Sunrise System otrzymało to niezwykłe wyróżnienie, które udowadnia rzetelność naszych działań, terminowość, a także uczciwość oraz docenia prowadzone przez nas przedsięwzięcia charytatywne.

Autor
Maciej Jurek
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Ars Meble – wieloletnie tradycje i nowoczesne rozwiązania
Opublikowano: 30-11-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 3:30 min

Ars Meble to firma o wieloletnich tradycjach. Powstała w 1980 roku, założona przez Ryszarda Stoppa, prowadzona następnie przez kolejne pokolenia rodziny Stoppa. Przez tak długi czas aktywnej działalności na rynku firma Ars Meble miała czas, aby wyrobić sobie markę i renomę zarówno w rodzinnej Rumi, jak i innych polskich miastach. Dzisiaj chcemy przedstawić, jak przebiegała nasza współpraca z tą niezwykłą marką.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Nadchodzi czas zwycięzców - ranking Deloitte Fast 50
Opublikowano: 30-10-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 5:55 min
Niezwykle miło jest nam przedstawić ranking Deloitte Technology Fast 50, w ramach którego nasza firma została uznana za lidera usług Search Engine Optimization w Europie Środkowej. To niezwykle prestiżowe wyróżnienie oparte zostało na obiektywnie przedstawionych danych, opracowanych przy pomocy zaawansowanych narzędzi badawczych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami rankingu.
Autor
Anna Czekałowska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Google dla agencji - Google dla klienta
Opublikowano: 28-10-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Internet powoli staje się miejscem coraz bardziej zatłoczonym. Mimo tego, że wiele firm wciąż nie odkryło jego potencjału, odniesienie sukcesu w sieci wcale nie jest takie proste. Jak zaistnieć w Internecie? Na to i inne podobne pytania staraliśmy się znaleźć odpowiedź podczas spotkania "Google dla agencji", w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Sunrise System na szczycie rankingu Deloitte
Opublikowano: 26-10-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 3:55 min
Spółka Sunrise System została laureatem najbardziej prestiżowego i uznawanego przez przedsiębiorców na całym świecie rankingu organizowanego przez firmę doradczo audytorską Deloitte. Ogólnoświatowy ranking Deloitte obejmujący naszą cześć globu nosi nazwę Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2009 i przyznawany jest najszybciej rozwijającym się firmom w Europie Środkowej.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Zmiany, zmiany, zmiany...
Opublikowano: 22-09-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Nie zwalniamy tempa i jako firma stawiamy na nieustanny rozwój oraz poszerzanie naszego teamu. Zmiany są dobre, firma stale się powiększa, dlatego miło nam poinformować, że otworzyliśmy nowe biuro w Poznaniu, w którym znajdować się będzie nasz dział pozycjonowania oraz dział kreatywny. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z naszej przeprowadzki.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Frontalny atak reklamowy
Opublikowano: 31-08-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:10 min

Internet jest jeden, ale strategii internetowej ekspansji – prawdopodobnie nieskończenie wiele. Mazowiecka Fabryka Mebli GMP wykorzystuje trzy najważniejsze kanały reklamy w wyszukiwarce Google, zwielokrotniając w ten sposób możliwości pozyskania klienta za pośrednictwem Sieci. Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić czytelnikom naszego bloga firmę, która postawiła na prawdziwie frontalny atak reklamowy.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Google na Facebooku
Opublikowano: 05-08-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:20 min
Wielcy lubią trzymać się razem - nie inaczej stało się w przypadku dwóch gigantów Internetu. Google wie, jak ważne jest utrzymywanie dobrych kontaktów z użytkownikami sieci, dlatego znalazł dla siebie miejsce w równie popularnym medium - na portalu społecznościowym Facebook. Ten zabieg okazał się strzałem w dziesiątkę: i wygodnym, i bardzo na czasie.
Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się