Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Wkrótce spotkanie na szczycie ...
Opublikowano: 24-08-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 0:30 min

W dniach 8 - 10 września dwie osoby z działu odpowiedzialnego za jakość naszych kampanii SEM - Wiceprezes Zarządu, Paweł Rybak oraz SEM Menedżer, Łukasz Machura - spotkają się w dublińskiej siedzibie z europejskim zespołem Google. To prawdziwe spotkanie na szczycie, które jest wypadkową uczestnictwa firmy Sunrise System w projekcie „Internetowa Rewolucja”.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Dlaczego Firma Przyjazna Klientowi?
Opublikowano: 12-07-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 0:20 min

Ciężka i rzetelna praca jak widać daje świetne efekty! Właśnie dzięki niej nasza firma została wyróżniona certyfikatem Firma Przyjazna Klientowi. Co dla nas szczególnie ważne, certyfikat ten otrzymaliśmy jako jedyna firma zajmująca się marketingiem w wyszukiwarkach internetowych. Nasi pracownicy reprezentują zatem najwyższy poziom obsługi Klienta, z czego jesteśmy niewątpliwie dumni.

Autor
Maciej Włodarczak
Ocena artykułu
2.05 - (38 głosów)
Korona Google zdobyta!
Opublikowano: 06-07-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:05 min

"Korona Google" to komplet 4 egzaminów: Google Advertising Fundamentals Exam, Search Advertising Advanced Exam, Display Advertising Advanced Exam, Reporting & Analysis Advanced Exam. Korporacja zmieniła zasady przyznawania statusu certyfikowanego specjalisty: obok egzaminu podstawowego niezbędne jest zdanie minimum jednego egzaminu z poziomu zaawansowanego.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.00 - (5 głosów)
Uniwersytet Sunrise...
Opublikowano: 28-06-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 4:25 min

Kończący się rok akademicki jest z kilku względów ważny również dla Sunrise System. Mieliśmy okazję gościć na kilku poznańskich uczelniach z porcją wiedzy na temat marketingu w Internecie i szans kariery w tej branży. Jesteśmy także jednym z adresów, pod którym świeżo upieczeni absolwenci mogą spróbować zapoczątkować prawdziwą karierę zawodową, a studenci zdeterminowani do pozyskiwania doświadczenia w trakcie edukacji - rozpocząć pasjonujący wakacyjny staż.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.50 - (2 głosy)
Sunrise System najważniejszym partnerem Google w Polsce!
Opublikowano: 17-06-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min

W dniu 31 maja podczas konferencji „Google dla Agencji” w warszawskim Teatrze Capitol ogłoszono, że Sunrise System sp. z o.o. został zwycięzcą konkursu Internetowa Rewolucja, jaki przy wsparciu Home.pl i Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan Google ogłosiło w 2009 roku. Wygraliśmy tę konkurencję jako najbardziej skuteczna firma SEM w Polsce dzięki uruchomieniu największej liczby nowych kampanii AdWords i wypracowaniu wspólnie z Google największego przychodu na przestrzeni objętej konkursem.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
2.67 - (15 głosów)
Google Streets View na wesoło
Opublikowano: 26-05-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:05 min

Obecność samochodów Google z charakterystycznymi kamerami na ulicach miast  wywołuje zawsze sporą ekscytację. Dzięki temu na zarejestrowanych przez nie obrazach można zaobserwować sporo nietypowych i jednocześnie zabawnych sytuacji. Widzimy m.in. ludzi cieszących się na widok samochodu, ale zdarzają się również tajemnicze widoki. Kilkoma z nich dzielimy się dzisiaj na blogu!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Pan Google w telewizorze
Opublikowano: 25-05-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Wciąż rozwijający zakres swoich zainteresowań koncern Google wyszedł już dawno poza samą wyszukiwarkę internetową i zajął się telefonią komórkową oraz kartografią. Teraz przyszedł moment na telewizję – stworzono bowiem platformę Google TV, która wraz z przeglądarką internetową Chrome ma być wbudowana w sprzęt marki Sony. Więcej o tej innowacyjnej usłudze przeczytasz w tym poście.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Google zmienia się na wiosnę!
Opublikowano: 14-05-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:05 min

Czas na zmiany! Tym razem mowa o wyszukiwarce Google, a dokładnie jej nowego interfejsu. O zmianie wyglądu wyszukiwarki mówiło się już od kilku miesięcy. Co Google przygotował dla swoich użytkowników? Przede wszystkim możemy zaobserwować nowe opcje wyszukiwania, takie jak bezpośredni dostęp na przykład. do grafik, map, blogów, wiadomości czy filmów.

Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Szybka sieć Google
Opublikowano: 29-03-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

Internauci są coraz bardziej niecierpliwi i chcą móc coraz sprawniej korzystać z sieci. Dlatego właśnie Google wychodzi z pomysłem zbudowania sieci superszybkich połączeń internetowych opartych na światłowodach. Prędkość takich połączeń to nawet ponad 1 GB/S, jednak początkowo z tej usługi będą mogły skorzystać tylko osoby z określonej części Stanów. Jakiej? Tego jeszcze nie wiadomo.

Autor
Adam Marciniak
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Jesteśmy Przyjazną Firmą
Opublikowano: 22-03-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:50 min

„Klient nasz pan” – to wszechobecne hasło często oznacza tylko marketingowy slogan, który bardzo szybko jest weryfikowany przez rynek i całe otoczenie biznesowe. Takie deklaracje są – na szczęście dla kontrahentów i konsumentów - mierzalne. Takim sposobem, dzięki analizie programu Firma Przyjazna Klientowi, zostaliśmy wyróżnieni za nasz wysoki standard obsługi Klienta.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Kolejny specjalista Google Analytics
Opublikowano: 09-03-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 0:30 min

Obecny zespół certyfikowanych analityków Sunrise System zasilił kilka dni temu kolejny specjalista. Łukasz Machura, SEM Menedżer specjalizujący się w zarządzaniu dużymi, złożonymi kampaniami reklamowymi w wyszukiwarkach internetowych i monitorowaniu ich efektów, z niemal stuprocentowym wynikiem zdał egzamin Google Analytics Individuals Qualification.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Sunrise System pozostaje Solidną Firmą
Opublikowano: 15-02-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:45 min

W VIII edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego SOLIDNA FIRMA, prowadzonej pod patronatem przedstawicielstwa Komisji Europejskiej, Spółka Sunrise System została ponownie poddana weryfikacji przez organy instytucji państwowych, w tym finansowych. Wynikiem kilkuetapowego audytu jest potwierdzenie naszego statusu jako wiarygodnego przedsiębiorstwa w postaci certyfikatu SOLIDNA FIRMA 2009.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się