Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
Sunrise Dzieciom - gwiazdka 2010 w Liskowie
Opublikowano: 23-12-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 2:30 min

Dla wolontariuszy z Sunrise System Boże Narodzenie to coś więcej niż choinka, karp i szał przedświątecznych zakupów, a odruchy serca wykraczają daleko ponad pozostawienie pustego nakrycia przy wigilijnym stole. Dlatego już po raz trzeci, w myśl idei Sunrise Dzieciom, nasi pracownicy i Zarząd firmy zaangażowali się w przygotowanie wymarzonych prezentów dla dzieci z domu dziecka. W tym roku pojechaliśmy do Liskowa. Na podarunki czekało tam 33 dzieci.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Fair Play: złoto dla wytrwałych
Opublikowano: 21-12-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min

W XIII edycji Programu gospodarczo-konsumenckiego "Przedsiębiorstwo Fair Play" Spółka Sunrise System została wyróżniona za pozytywną weryfikację w 3 kolejnych latach - i otrzymała Złoty Certyfikat. Tym samym nasza firma została uznana za rzetelną i uczciwą. Zapraszamy do przeczytania naszej relacji z tegorocznej Gali finałowej, podczas której zostaliśmy wyróżnieni tym prestiżowym certyfikatem.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.67 - (6 głosów)
Siła napędowa gospodarki
Opublikowano: 08-12-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 4:50 min

Nowe technologie są przyszłością i siłą napędową gospodarki – tak można wnioskować z tempa rozwoju firm środkowoeuropejskich, ujętych w najnowszym zestawieniu Deloitte Technology Fast Central Europe 2010. W rankingu brany pod uwagę jest wyłącznie wzrost przychodów firm w ciągu ostatnich pięciu lat, wykazywany w sprawozdaniu finansowym, a zatem tegoroczny ranking porównywał przychód roku 2009 w stosunku do przychodu roku 2005. W finałowej 50-tce znalazło się 10 polskich firm działających w obszarze nowych mediów, telekomunikacji i Internetu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
2.86 - (7 głosów)
Sunrise System Liderem Innowacji i Rozwoju
Opublikowano: 19-11-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Sunrise System otrzymało wyróżnienie za dynamikę przychodów w regionalnej edycji konkursu "Liderów Innowacji i Rozwoju". Jak sama nazwa wskazuje, celem samego konkursu było docenienie inicjatyw, które wyróżniają się innowacyjnością i są nastawione na rozwój. Po zbadaniu przychodów okazało się, ze Sunrise System zasługuje na wyróżnienie w kategorii „Dynamicznie rozwijająca się firma”.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.75 - (4 głosy)
Sunrise System tworzy kolejne centrum kompetencyjne - zatrudni 150 specjalistów
Opublikowano: 19-11-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 3:05 min

Sunrise System tworzy kolejne centrum kompetencyjne - od marca 2011 w Bydgoszczy będzie działać innowacyjne Centrum Performance Marketing, gdzie zatrudnienie znajdzie ok. 150 osób. Uroczyste otwarcie Centrum planujemy w I kwartale 2011r. Aktualnie trwają prace adaptacyjno-budowlane. Na blisko 1000 m2 obejmujących 5 kondygnacji powstaje około 150 stanowisk pracy, sale spotkań, sala konferencyjna, salki VIP, gabinety kierownicze, open space’y, pokoje odpoczynku oraz 2 samodzielne apartamenty hotelowe dla kadry menedżerskiej.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.92 - (12 głosów)
Sunrise System na Kanapie Forbesa
Opublikowano: 10-11-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:25 min

Paweł Rybak reprezentował Sunrise System sp. z o.o. podczas spotkania z cyklu Kanapy Forbesa, które odbyło się w Bydgoszczy i miało za cel zetknięcie świata biznesu i polityki. Spotkanie miało miejsce 9 listopada i dotyczyło głównie takich kwestii jak rozwój biznesów w Polsce. W tym poście mamy przyjemność wspomnieć to miłe spotkanie i powiedzieć nieco więcej o naszym nowym centrum biznesowo-marketingowym w Bydgoszczy.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
IAB: Internet się zmienia
Opublikowano: 05-11-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 2:30 min

Podczas tegorocznego Forum IAB Spółkę Sunrise System reprezentował Wiceprezes Paweł Rybak i Maciej Borowiak. Ta prestiżowa konferencja e-marketingowa po raz kolejny zebrała specjalistów oraz uczestników, którzy chcieli poszerzyć swoją wiedzę. Podczas wydarzeń można było posłuchać takich osób, jak Kaiser Kuo International Communication Director z Baidu.com czy Blake Chandlee. Co jeszcze się działo podczas konferencji? Zapraszamy do lektury!

Autor
Maciej Borowiak
Ocena artykułu
4.67 - (3 głosy)
Polska czołówka bez zmian!
Opublikowano: 21-10-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 2:25 min

Spółka Sunrise System została po raz drugi wyróżniona w rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2010 za 5-letnią dynamikę wzrostu przychodów. Z wynikiem 1 362% okazaliśmy się trzecią najdynamiczniej rozwijającą się firmą w Polsce w branży nowych technologii, i pierwszą wśród firm specjalizujących się w pozycjonowaniu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy)
Dlaczego Sunrise...?
Opublikowano: 30-09-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Do pozycjonowania stron www teoretycznie wystarczy komputer i informatyk orientujący się w sprytnych "sposobach na Google". Sztuczne zwiększanie parametru PageRank, systemy wymiany linków, agresywne i nieprzemyślane linkowanie, ukrywanie słów kluczowych w kolorze tła, niezgodne z wytycznymi optymalizowanie kodów strony - te i inne metody, mimo konsekwencji w postaci filtrów i banów, wciąż znajdują zwolenników.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (3 głosy)
Do lekarza bez kolejki!
Opublikowano: 30-09-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:50 min

Od października internauci z województwa wielkopolskiego mogą rejestrować się na wizyty lekarskie za pośrednictwem portalu internetowego www.twoja-poradnia.pl. To pierwszy tego typu serwis w regionie oferujący pacjentom całkowicie bezpłatny dostęp do internetowej rejestracji na wizyty do specjalistów. Szybko, wygodnie i bez konieczności stania w kolejce.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy)
Sunrise System w Google
Opublikowano: 23-09-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 2:05 min

Opisy siedzib Google nie są przesadnie wyidealizowane. To naprawdę miejsca oparte na nieco innych zasadach, osadzone w nieco innej atmosferze. Na każdym piętrze kuchnie, buddabags, fotele do masażu i legendarne playroomy. Na korytarzach ciągły ruch, w stołówkach menu z całego świata - wszędzie grupki osób, które nie tylko dyskutują o AdWordsach. Tak od wewnątrz prezentują się Googleplexy - dwa biurowce, znajdujące się w Dublinie, w których na co dzień pracuje około półtora tysiąca osób niemal z całego globu.

Autor
Jurek Maciej
Ocena artykułu
5.00 - (5 głosów)
Ulubiony sklep internetowy elegantki?
Opublikowano: 30-08-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Mógłby nim z pewnością być sklep online znanej sieci WITTCHEN. Kolekcje butów i galanterii skórzanej tej marki jest dostępna w sieci pod adresem www.sklep.wittchen.com . Pierwsze wrażenie po wejściu na stronę jest takie, jak po wejściu do któregoś z "realnych" salonów firmy: atmosfera luksusu i obietnica jakości. Warto przyjrzeć się historii i filozofii brandu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.80 - (5 głosów)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się