Wyższy standard skuteczności
Blog

Z życia firmy

Wybierz dziedzinę
European Business Awards - panel w Londynie za nami
Opublikowano: 19-09-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 2:45 min

Trudno w kwadrans omówić ścieżkę rozwoju firmy o dynamice przychodów na poziomie kilku tysięcy procent – 8 września podjął się tego Paweł Rybak, Wiceprezes Zarządu reprezentujący Sunrise System na panelu sędziowskim kwalifikującym do dalszych rozgrywek w konkursie European Business Awards. Panel odbył się w siedzibie banku HSBC sponsorujące konkurs o europejską nagrodę biznesu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.64 - (11 głosów)
Silna polska reprezentacja w Google Online Marketing Challenge
Opublikowano: 29-08-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:05 min

Dwóch naszych pracowników brało udział w Google Online Marketing Challenge w 2009 roku jako studenci UAM, a w tegorocznej edycji postanowiliśmy wesprzeć zawodników profesjonalną wiedzą– być może przyszłych zawodowych specjalistów w tej dziedzinie. Z satysfakcją obserwujemy, że zespół dostał się do finałowej 100 –  trzymamy kciuki i życzymy wygranej!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.33 - (15 głosów)
Sunrise System - w gronie finalistów European Business Awards
Opublikowano: 29-07-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min

Zdobywając prestiżowy tytuł Ruban d’Honneur, zostaliśmy wybrani do uczestnictwa w drugiej rundzie konkursu European Bussiness Awards. Otrzymanie "wstęgi honoru" jest osiągnięciem, którym mogą się pochwalić firmy wyróżniające się w swojej branży.

Tytuł Ruban d’Honneur otrzymaliśmy jako jedyni spośród tysięcy polskich firm - i to właśnie Sunrise System będzie reprezentował Polskę na uroczystej gali finałowej European Business Awards w Barcelonie 22 listopada.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.00 - (16 głosów)
Nominacja w European Business Awards - ruszamy na podbój Europy
Opublikowano: 27-06-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:15 min

Podczas Gali 21 czerwca 2011 otrzymaliśmy oficjalnie nominację jako krajowy reprezentant w konkursie promującym przedsiębiorstwa, które w skali Europy wyróżniają się biznesową skutecznością, przy jednoczesnym stawianiu na wartości odpowiedzialnego biznesu. Nominację w imieniu Spółki odebrał Paweł Rybak.
Nominacja do reprezentacji krajowej to półmetek. Spośród reprezentantów  wszystkich krajów Unii Europejskiej jury wybierze 100 firm, które awansują do finału, otrzymując tytuł Ruban d'Honneur.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.22 - (18 głosów)
Amica - dobry produkt w dobrych rękach
Opublikowano: 14-06-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 2:45 min

Jedna ze 100 najsilniejszych polskich marek, firma wyróżniona Nagrodą Gospodarczą Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej dla najlepszego polskiego przedsiębiorstwa: nic więc dziwnego, że produkty Amiki piorą, chłodzą i zmywają w milionach polskich domów. Od grudnia 2009 serwisy internetowe www.amica.com.pl, www.amica-international.co.uk, www.amica-spotrebice.cz są profesjonalnie eksponowane przez Sunrise System sp. z o.o. w wyszukiwarkach internetowych, każdy na kilkadziesiąt wyrażeń kluczowych.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.25 - (24 głosy)
TVP Bydgoszcz - Sunrise Dzieciom jako dobre praktyki CSR
Opublikowano: 23-05-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 0:20 min

Społeczna odpowiedzialność to nie jest w biznesie nowa idea, niemniej wciąż jeszcze nie okrzepła i działania charytatywne firm warto mocno eksponować. Mieliśmy przyjemność krótko zaprezentować swoje działania w bydgoskiej telewizji -ideę Sunrise Dzieciom jako model dobrych praktyk w CSR oraz przykład wolontariatu pracowniczego - angażowania się pracowników bezinteresownie w działania prospołeczne.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.00 - (15 głosów)
Sunrise System wśród liderów europejskiego biznesu
Opublikowano: 09-05-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Sunrise System wśród najlepszych firm Europy! W piątej edycji prestiżowego konkursu European Business Awards, honorującego firmy ze Starego Kontynentu łączące biznesową skuteczność z etyką społecznej odpowiedzialności zakwalifikowaliśmy się jako jedni z reprezentantów Polski. Rozstrzygnięcie edycji 2011 nastąpi w listopadzie w Barcelonie - już teraz wytrzymujemy porównanie z najlepszymi biznesami Europy.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.33 - (6 głosów)
Centrum Performance Marketing - czas start!
Opublikowano: 04-05-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min

Po kilku miesiącach intensywnych prac i starannego wyboru kadr - rusza kolejne centrum kompetencyjne. Nowe Centrum Performance Marketing zlokalizowaliśmy w regionie, w którym drzemie niewykorzystany jeszcze potencjał - młodzi, ambitni z "pokolenia online". Dla naszych obecnych i potencjalnych klientów ważna jest informacja, że Centrum staje się węzłowym zapleczem technologicznym i kompetencyjnym, odpowiedzialnym za konsulting, analitykę i nowe usługi.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (10 głosów)
Czy spełniamy obietnice dawane klientom?
Opublikowano: 12-04-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:35 min

Na podstawie przyznanego już drugi rok z rzędu Godła Firma Przyjazna Klientowi, z przyjemnością stwierdzamy, że zdaniem naszych klientów odpowiedź jest twierdząca - w ich odczuciu spełniamy dane obietnice i okazujemy się przyjazną firmą. Godło zostało przyznane po audycie - anonimowych badaniach ankietowych przeprowadzonych wśród naszych klientów przez Fundację Obserwatorium Zarządzania.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.22 - (9 głosów)
Gazeta Wyborcza o wynikach wyszukiwania
Opublikowano: 09-02-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 0:30 min

Algorytm wyszukiwarki, personalizacja wyników, logowanie na konto Google, precyzja zapytania, ustawienia wyszukiwarki (na przykład "Szukaj w Internecie"), historia wyszukiwania, aktualizacja serwera w Brazylii - to odpowiedzi na pytanie "Skąd się biorą różnice w wynikach". Wyborcza.pl opublikowała komentarz naszego eksperta. Zapraszamy do lektury!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.00 - (4 głosy)
Czarny koń polskiej gospodarki
Opublikowano: 31-01-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min

Sunrise System wygrał, ponieważ zaoferował w trudnych czasach szczególnie pożądany produkt - tak ocenia  się sukces Spółki w tegorocznych "Diamentach Forbesa". W rankingu uwzględniającym wielkopolskie firmy w określonym przedziale przychodów Sunrise System sp. z o.o. zajęła 3. miejsce z przeciętnym wzrostem wartości za lata 2007-2009 szacowanym na poziomie 142,8%

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
2.83 - (6 głosów)
Solidni społecznie, solidni w biznesie
Opublikowano: 25-01-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

Po raz trzeci Spółka Sunrise System sp. z o.o. zyskała obiektywne potwierdzenie solidnego podejścia do biznesu. W IX edycji Programu Gospodarczo Konsumenckiego „Solidna Firma” znaleźliśmy się ponownie w zaszczytnym gronie firm godnych zaufania jako kontrahenci, pracodawcy u aktywni uczestnicy życia społecznego.

Do statusu certyfikowanej Solidnej Firmy aspirowało w tym roku kilkaset firm. Tylko kilkadziesiąt spełniło wysokie kryteria oceny.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.00 - (8 głosów)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się