61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog

Marketing internetowy

Wybierz dziedzinę
Dobry zwyczaj: nie rozsyłaj
Opublikowano: 18-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 2:10 min
Sposobów na przesłanie wirusa i zarażenie nim naszego komputera istnieje całe mnóstwo - i możemy nawet nie zdawać sobie z tego sprawy. Sprawcy tego chaosu wiedzą, jak dostać się do prywatnych dysków twardych. Metodą najchętniej stosowaną obecnie jest przesyłanie złośliwego oprogramowania z pomocą poczty elektronicznej. Wystarczy otworzyć podejrzany link, aby dać się złapać. Jak się przed tym uchronić?
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Za rok, za dzień, za chwilę...
Opublikowano: 17-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:50 min

Zainteresowanie technologią jest coraz większe. Najnowsze prognozy pokazują, że już w 2012 roku liczba klientów internetowych może przekroczyć 1 mld osób! Potwierdzają to zresztą badania grupy użytkowników Sieci: obecnie jest ich już 1,4 mld, a wartość ta stale rośnie. Już niebawem będziemy świadkami diametralnych, rewolucyjnych zmian w dziedzinie Internetu.

Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Podpis bez długopisu
Opublikowano: 17-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:25 min
Przedsiębiorstwa oraz instytucje czeka spore ułatwienie w postaci elektronicznego podpisu! To prawdziwa rewolucja, które pozwoli wykorzystać potencjał tkwiący w Sieci. Jest wyjściem nie tylko wygodnym, ale także pozwalającym na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy. Takie rozwiązanie pozostaje też w zgodnie z trendem ekologicznym. Jak wiele firm przyklaskuje takiemu rozwiązaniu?
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Żeby Sieć nie była dziurawa...
Opublikowano: 16-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 3:10 min
Internet przestał być wyłącznie źródłem wiedzy. Obecnie z powodzeniem służy nam jako platforma do kontaktu, wymiany myśli, zakupów oraz, mimochodem, dzielenia się prywatnymi informacjami. Na te ostatnie czyhają hakerzy, pragnący wykorzystać naszą naiwność. Jak się przed nimi uchronić? Przede wszystkim należy zadbać, aby Sieć nie była dziurawa, za pomocą specjalnych zabezpieczeń.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Internauci są z Marsa, internautki z Wenus...
Opublikowano: 14-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:10 min
Z pomocą Google można już dokonywać rzeczy niezwykłych: siedząc wygodne w fotelu, z pomocą myszki, odwiedzamy najdalsze krańce świata... czas rozszerzyć granice poznania i wyruszyć w kosmos! Google Sky to projekt wykorzystujący teleskopy do podglądania spadających gwiazd. A możliwości może być jeszcze więcej! Czas zwiedzać już nie tylko świat, ale także Wszechświat!
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Sunrise System gra fair play
Opublikowano: 10-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:45 min

By poddać to społecznej weryfikacji, nasza firma uczestniczy w programie„Przedsiębiorstwo Fair Play” 2008. W 1997 r. Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw (PARP) ogłosiła konkurs na temat promocji kultury przedsiębiorczości. W odpowiedzi powstał projekt "Zasady etycznej odpowiedzialności biznesu" Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym oraz Krajowej Izby Gospodarczej, który nakreślił społeczne i etyczne aspekty działalności polskiego biznesu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Świat nie przestaje inwestować w reklamę w Internecie
Opublikowano: 08-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 2:15 min
Inwestowanie w reklamę internetową to trend, który nie zamierza zwalniać. Według prognoz IDC wydatki na promowanie w Sieci przekroczy w 2008 roku 65 miliardów dolarów! To wyraźne wskazanie, że ten rodzaj reklamy będzie rozwijał się jeszcze dynamiczniej. Nowe techniki, nowe sposoby promocji i wpływu na klientów, którzy coraz chętniej spędzają czas w Sieci... to jest czas reklamy internetowej!
Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Raport z pola bitwy ... konkurencyjnej
Opublikowano: 04-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min

Badania dotyczące metod budowania wizerunku dają nam cenną wiedzę na temat tego, jak tworzyć skuteczną i atrakcyjną reklamę w Internecie. Liczy się przede wszystkim pozycjonowanie, a następnie komunikatywność oraz przejrzystość. Pod tymi trzeba hasłami mieści cała masa przeróżnych sposobów na przyciągnięcie klienta oraz przekonanie go do swojej marki.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Anonimom wstęp wzbroniony
Opublikowano: 02-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 2:50 min

Oczywiście, Internet ma swoją ciemną stronę... jak wszystko na tym świecie. Mówienie jednak, że z informacji zgromadzonych w Sieci ktoś robi użytek na naszą niekorzyść, jest stwierdzeniem dość wygórowanym. Google służy do udostępniania mnóstwa danych. Jednocześnie jednak dba o to, aby były ono odpowiednio zabezpieczone. Na rozluźnienie w artykule czeka na Was kilka ciekawostek na ten temat.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Biznes = Internet
Opublikowano: 01-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:40 min

Coraz chętniej korzystamy z Sieci - ta informacja przewija się przez nasze artykuły częściej niż zwykle, a to za sprawą zmieniających się tendencji, na lepsze rzecz jasna. Pod lupę wzięto właśnie biznesmenów: czy osoby na wysokich stanowiskach równie chętnie szukają informacji biznesowych w Sieci? Poznajcie wyniki badań wykonanych przez TechWeb serwisu Forbes.com oraz firmę Gartner.

Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Dziennikarstwo obywatelskie
Opublikowano: 27-06-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:50 min

Rozwój Sieci pozwolił na pojawienie się wielu form ludzkiej aktywności w innych dziedzinach. Wraz z Internetem narodziło się dziennikarstwo obywatelskie. Teraz nie tylko profesjonalny dziennikarz, ale także zwykły uczestnik życia publicznego może przekazać istotną informację lub zrelacjonować ważne wydarzenie. Portale internetowe coraz chętniej korzystają z takiego wsparcia.

Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Dobry patent na zarządzanie – 7milowy
Opublikowano: 20-06-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 3:25 min
Prowadzenie małej firmy nie oznacza, że jej sukces będzie równie niewielki - wręcz przeciwnie! Udowadnia to współpraca z firmą 7milowy, która szturmem zdobyła rynek i utrzymuje się na fali. Wsparcie Sunrise System sprawiło, że przedsiębiorstwo utwierdziło swoją pozycję w biznesie. Na czym opiera swój sukces? Przede wszystkim na produktach wysokiej jakości.
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się