61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog

Marketing internetowy

Wybierz dziedzinę
Sunrise System - działamy i #wspieramybiznes w czasie pandemii
Opublikowano: 20-04-2020
Czas potrzebny do przeczytania: 2:45 min
W ciągu ostatnich tygodni byliśmy świadkami wielu dynamicznych zmian, spowodowanych pandemią wywołaną wirusem SARS-CoV-2. Rzeczywistość, której doświadczamy ma wpływ na gospodarkę światową oraz krajową, a także na nasze działania. Intensywnie #wspieramybiznes i dostosowujemy nasze działania do zmian. Sprawdź, jak działamy i jak możemy pomóc Tobie w tym wymagającym czasie!
Autor
Magda
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Od jutra będę lepszy - noworoczne postanowienia dla Twojej strony internetowej
Opublikowano: 31-01-2020
Czas potrzebny do przeczytania: 4:50 min
Nowy rok – nowy ja! Z tym hasłem na ustach wkroczyło w nową dekadę również i wielu z nas. Najbliższe tygodnie pokażą, w kim chęć zmiany była na tyle silna, by w grudniu 2020 mieć powody do dumy. Początek roku to doskonały czas, aby poprawić również niektóre elementy strony internetowej- pozornie nawet niewielkie zmiany mogą się przyczynić do satysfakcjonujących rezultatów.
Autor
Michał Maćkiewicz
Ocena artykułu
5.00 - (6 głosów)
Skuteczna komunikacja z klientem, czyli wyrafinowanie, a może czadersko
Opublikowano: 08-01-2020
Czas potrzebny do przeczytania: 7:20 min

Odpowiednia forma języka w kontakcie z klientem sprawia, że jesteśmy w stanie mu przekazać jasną do zrozumienia informację. Wykorzystywanie w swoim komunikacie odpowiednich słów należy uzależnić od kilku kluczowych czynników, takich jak określenie persony z grupy docelowej. W poniższym tekście zawarliśmy kilka wskazówek, którymi warto się kierować  podczas budowania contentu.

Autor
Krzysztof Pałucha
Ocena artykułu
4.50 - (8 głosów)
Poradnik Świętego Mikołaja: Krótka Instrukcja Super Sugestywnego (KISS) Listu!
Opublikowano: 20-12-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 4:10 min
Zastanawiasz się, jak to możliwe, że Twoje wysiłki znowu poszły na marne i nie dostałeś wymarzonego prezentu? Zamiast obwiniać Świętego Mikołaja bądź - co gorsze - tracić w niego wiarę, przeczytaj jeszcze raz swój list. Czy aby na pewno jest on zrozumiały? Czy jasno wynika z niego, czego oczekujesz? Spieszymy z krótką instrukcją super sugestywnego listu - prosto z Laponii!
Autor
Michalina
Ocena artykułu
5.00 - (7 głosów)
Poradnik Głównego Renifera ds. Transportu: Jak przygotować wizytówkę na Mapach Google, żeby Św. Mikołaj przyleciał?
Opublikowano: 13-12-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 4:05 min

Zbliżający się okres świąteczny to czas intensywnych przygotowań, nie tylko w naszych domach, ale również w Pracowni Świętego Mikołaja. Przygotowanie oraz pakowanie wymarzonych upominków, a także dostarczenie ich we właściwy adres, może być kłopotliwe. Sprawdź, z jakimi problemami musi zmierzyć się zaprzęg z Głównym Reniferem ds. Transportu na czele.

Autor
Kinga Kolasa
Ocena artykułu
5.00 - (8 głosów)
Starszy Elf do Spraw Prezentów radzi, czyli o cechach dobrego poradnika
Opublikowano: 06-12-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 3:55 min
Pomocnicy Świętego Mikołaja to prawdziwi twardziele. Śmiało można nazwać ich oddziałem świątecznych komandosów do spraw specjalnych, który ma swoje sposoby, aby pod każdą choinką znalazł się właściwy prezent. Jak nie zaprzepaścić lat doświadczenia i podzielić się nim z przyszłymi pokoleniami Elfów – doskonałym rozwiązaniem będzie napisanie rzetelnego i przystępnego poradnika.
Autor
Michał Maćkiewicz
Ocena artykułu
5.00 - (9 głosów)
Lanie wosku i skórka jabłka – synergia nie tylko w służbie wróżby!
Opublikowano: 29-11-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 6:30 min
Chyba nie ma wśród nas osoby, która w dzieciństwie nie bawiła się w lanie wosku czy ustawianie butów ze znajomymi. Andrzejki to bardzo popularne święto, które kiedyś jednak miało nieco bardziej poważne znaczenie - panny dowiadywały się wtedy wielu informacji o swojej przyszłości. Co to ma wspólnego z synergią działań marketingowych? Więcej, niż Ci się wydaje - przekonaj się sam!
Autor
Anna Grubich
Ocena artykułu
4.88 - (8 głosów)
Co wie o mnie Google? Odpowiadają użytkownicy Reddit'a
Opublikowano: 26-11-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 4:15 min

Niektórzy użytkownicy korzystają z internetu od kilkunastu, a nawet od kilkudziesięciu lat. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co w ciągu tego całego czasu zostawiłeś po sobie w sieci? Jakie informacje są dostępne na Twój temat? Ile gigabajtów wiedzy o swoim właścicielu przechowuje Twój komputer, smartfon czy smartwatch? Odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Autor
Juszczuk Adrianna
Ocena artykułu
4.78 - (9 głosów)
Marketing afiliacyjny – jak działają programy partnerskie?
Opublikowano: 14-11-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 7:15 min
Zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży, nowych pobraniach aplikacji mobilnej lub rejestracjach do Twojego serwisu? Marketing afiliacyjny pozwoli promować Twoją działalność licznym właścicielom stron internetowych lub profili w mediach społecznościowych. Korzystając z tej formy współpracy, płacisz za efekt. Dowiedz się, czym jeszcze charakteryzują się programy partnerskie!
Autor
Joanna Marchlewicz
Ocena artykułu
5.00 - (7 głosów)
Być jak Freddy Krueger contentu
Opublikowano: 31-10-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 4:40 min

Twórcy stron internetowych nieustannie poszukują sposobów, aby uzyskać jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, z różnym skutkiem. Chcesz, aby Twoja witryna stała się niedoścignionym wzorem do naśladowania, pozostawiając konkurencję daleko w tyle? To dziecinnie proste! Rób to samo…  tylko inaczej – zgodnie z metodą "10x content", o której opowiemy Ci w naszym artykule.

Autor
Kinga Kolasa
Ocena artykułu
5.00 - (9 głosów)
Siła persony – o przyciąganiu zombie do swojego biznesu
Opublikowano: 25-10-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 3:55 min
Okres przed Halloween jest tym czasem w roku, w którym na światło dzienne wychodzą zjawy, strzygi i potwory. Z reguły zapominane, w ostatnich dniach października bez przeszkód paradują po ulicach, przez nikogo nie zaczepiane ani nie gnębione. Pragnąc odpowiednio przygotować swoją stronę internetową na odwiedziny konkretnej grupy upiorów, musisz wiedzieć z kim masz do czynienia.
Autor
Magda
Ocena artykułu
4.33 - (6 głosów)
Sprzedaż w łagodnym wydaniu, czyli o technikach cross-sellingu i up-sellingu
Opublikowano: 23-10-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 3:25 min
Wszyscy mamy dość nachalnych przekazów reklamowych, dlatego większość z nich po prostu ignorujemy. Warto mieć to na uwadze, gdy sami spróbujemy przekonać klienta do skorzystania z usług lub zakupu produktu. Tak naprawdę, zamiast bombardować go kolejnymi ofertami, wystarczy tylko trochę nim pokierować. Służą do tego techniki up-sellingu i cross-sellingu, na których najczęściej korzystają obie strony.
Autor
Joanna Marchlewicz
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy)
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się