Wyższy standard skuteczności
Blog

Marketing internetowy

Wybierz dziedzinę
Poradnik Świętego Mikołaja: Krótka Instrukcja Super Sugestywnego (KISS) Listu!
Opublikowano: 20-12-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 4:10 min
Zastanawiasz się, jak to możliwe, że Twoje wysiłki znowu poszły na marne i nie dostałeś wymarzonego prezentu? Zamiast obwiniać Świętego Mikołaja bądź - co gorsze - tracić w niego wiarę, przeczytaj jeszcze raz swój list. Czy aby na pewno jest on zrozumiały? Czy jasno wynika z niego, czego oczekujesz? Spieszymy z krótką instrukcją super sugestywnego listu - prosto z Laponii!
Autor
Michalina Jaśniewska
Ocena artykułu
5.00 - (7 głosów)
Poradnik Głównego Renifera ds. Transportu: Jak przygotować wizytówkę na Mapach Google, żeby Św. Mikołaj przyleciał?
Opublikowano: 13-12-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 4:05 min

Zbliżający się okres świąteczny to czas intensywnych przygotowań, nie tylko w naszych domach, ale również w Pracowni Świętego Mikołaja. Przygotowanie oraz pakowanie wymarzonych upominków, a także dostarczenie ich we właściwy adres, może być kłopotliwe. Sprawdź, z jakimi problemami musi zmierzyć się zaprzęg z Głównym Reniferem ds. Transportu na czele.

Autor
Kinga Kolasa
Ocena artykułu
5.00 - (8 głosów)
Starszy Elf do Spraw Prezentów radzi, czyli o cechach dobrego poradnika
Opublikowano: 06-12-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 3:55 min
Pomocnicy Świętego Mikołaja to prawdziwi twardziele. Śmiało można nazwać ich oddziałem świątecznych komandosów do spraw specjalnych, który ma swoje sposoby, aby pod każdą choinką znalazł się właściwy prezent. Jak nie zaprzepaścić lat doświadczenia i podzielić się nim z przyszłymi pokoleniami Elfów – doskonałym rozwiązaniem będzie napisanie rzetelnego i przystępnego poradnika.
Autor
Michał Maćkiewicz
Ocena artykułu
5.00 - (9 głosów)
Lanie wosku i skórka jabłka – synergia nie tylko w służbie wróżby!
Opublikowano: 29-11-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 6:30 min
Chyba nie ma wśród nas osoby, która w dzieciństwie nie bawiła się w lanie wosku czy ustawianie butów ze znajomymi. Andrzejki to bardzo popularne święto, które kiedyś jednak miało nieco bardziej poważne znaczenie - panny dowiadywały się wtedy wielu informacji o swojej przyszłości. Co to ma wspólnego z synergią działań marketingowych? Więcej, niż Ci się wydaje - przekonaj się sam!
Autor
Anna Grubich
Ocena artykułu
4.88 - (8 głosów)
Co wie o mnie Google? Odpowiadają użytkownicy Reddit'a
Opublikowano: 26-11-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 4:15 min

Niektórzy użytkownicy korzystają z internetu od kilkunastu, a nawet od kilkudziesięciu lat. Czy zastanawiałeś się kiedyś, co w ciągu tego całego czasu zostawiłeś po sobie w sieci? Jakie informacje są dostępne na Twój temat? Ile gigabajtów wiedzy o swoim właścicielu przechowuje Twój komputer, smartfon czy smartwatch? Odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Autor
Juszczuk Adrianna
Ocena artykułu
4.78 - (9 głosów)
Marketing afiliacyjny – jak działają programy partnerskie?
Opublikowano: 14-11-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 7:15 min
Zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży, nowych pobraniach aplikacji mobilnej lub rejestracjach do Twojego serwisu? Marketing afiliacyjny pozwoli promować Twoją działalność licznym właścicielom stron internetowych lub profili w mediach społecznościowych. Korzystając z tej formy współpracy, płacisz za efekt. Dowiedz się, czym jeszcze charakteryzują się programy partnerskie!
Autor
Joanna Marchlewicz
Ocena artykułu
5.00 - (7 głosów)
Być jak Freddy Krueger contentu
Opublikowano: 31-10-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 4:40 min

Twórcy stron internetowych nieustannie poszukują sposobów, aby uzyskać jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, z różnym skutkiem. Chcesz, aby Twoja witryna stała się niedoścignionym wzorem do naśladowania, pozostawiając konkurencję daleko w tyle? To dziecinnie proste! Rób to samo…  tylko inaczej – zgodnie z metodą "10x content", o której opowiemy Ci w naszym artykule.

Autor
Kinga Kolasa
Ocena artykułu
5.00 - (9 głosów)
Siła persony – o przyciąganiu zombie do swojego biznesu
Opublikowano: 25-10-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 3:55 min
Okres przed Halloween jest tym czasem w roku, w którym na światło dzienne wychodzą zjawy, strzygi i potwory. Z reguły zapominane, w ostatnich dniach października bez przeszkód paradują po ulicach, przez nikogo nie zaczepiane ani nie gnębione. Pragnąc odpowiednio przygotować swoją stronę internetową na odwiedziny konkretnej grupy upiorów, musisz wiedzieć z kim masz do czynienia.
Autor
Magdalena Drajkowska
Ocena artykułu
4.33 - (6 głosów)
Sprzedaż w łagodnym wydaniu, czyli o technikach cross-sellingu i up-sellingu
Opublikowano: 23-10-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 3:25 min
Wszyscy mamy dość nachalnych przekazów reklamowych, dlatego większość z nich po prostu ignorujemy. Warto mieć to na uwadze, gdy sami spróbujemy przekonać klienta do skorzystania z usług lub zakupu produktu. Tak naprawdę, zamiast bombardować go kolejnymi ofertami, wystarczy tylko trochę nim pokierować. Służą do tego techniki up-sellingu i cross-sellingu, na których najczęściej korzystają obie strony.
Autor
Joanna Marchlewicz
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy)
Od pierwszego dnia szkoły, po Synergię - School Edition of Top 5: Google Trendy, Doodle, The Keyword (sierpień/wrzesień 2019)
Opublikowano: 17-09-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 4:50 min
Niezależnie od wieku, wrzesień zawsze będzie kojarzył się nam ze szkołą. Nic więc dziwnego, że to właśnie w tym miesiącu każda platforma zapełnia się nawiązaniami do edukacji - w naszym przypadku chwilami mocno naciąganymi. Niemniej zdecydowanie zachęcamy do przygotowania się do lekcji o między innymi bakteriologii, open source i nauczaniu maszynowym.
Autor
Alicja Janicka
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy)
Back to school - kilka lekcji o marketingu internetowym branż sezonowych
Opublikowano: 09-09-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 5:45 min

Prowadzisz firmę w branży sezonowej i zastanawiasz się kiedy rozpocząć kampanię i jakie kanały marketingowe wybrać, by najlepiej trafić do klienta? Jeśli tak – zapraszamy na nasze zajęcia. Przypomnimy nieco o podstawach, ale nie zabraknie też nowych i inspirujących informacji, które pomogą Ci wybić się na tle konkurencji. Zatem przygotuj zeszyt i długopis i usiądź w pierwszej ławce, a zdobyta wiedza zaprocentuje w niedalekiej przyszłości.

Autor
Konrad Moryń
Ocena artykułu
5.00 - (6 głosów)
Wyprawka szkolna, czyli 7 wskazówek jak przygotować sklep internetowy na inwazję rodziców
Opublikowano: 02-09-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 5:15 min
Uczniowie z niedowierzaniem zerkają na kalendarz, rodzice łapią się za głowę - jak to możliwe, że wakacje już minęły? A jednak, czas na powrót do szkoły! To już ostatni dzwonek na skompletowanie wyprawki szkolnej. By uniknąć szału zakupowego, wiele osób stawia na zakupy online. Dlatego podpowiadamy, jak szybko przygotować sklep internetowy na szturm rodziców!
Autor
Michalina Jaśniewska
Ocena artykułu
5.00 - (4 głosy)
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się