Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Sunrise System na szczycie rankingu Deloitte

Opublikowano: 26-10-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 3:55 min

 

Wyróżnienia przyznane

Spółka Sunrise System została laureatem najbardziej prestiżowego i uznawanego przez przedsiębiorców na całym świecie rankingu organizowanego przez firmę doradczo audytorską Deloitte. Ogólnoświatowy ranking Deloitte obejmujący naszą cześć globu nosi nazwę Deloitte Technology Fast 50 Central Europe 2009 i przyznawany jest najszybciej rozwijającym się firmom w Europie Środkowej. Sunrise System z pięcioletnią dynamiką wzrostu przychodów wynoszącą 2 364 % zajęła wysokie czwarte miejsce w zestawieniu ogólnym Deloitte, co jest jednocześnie najwyższym miejscem dla firmy specjalizującej się w pozycjonowaniu serwisów internetowych. Wyniki rankingu ogłoszone zostały w środę 21. października na uroczystej gali w Warszawie. Doroczne zestawienie najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej zorganizowano po raz dziesiąty. Patronat nad tym prestiżowym wydarzeniem objęło Ministerstwo Gospodarki.


W rankingu Deloitte czołowe miejsca zajęły 3 polskie firmy: Netmedia, Kompan i Sunrise System

Dlaczego my?

Spółka Sunrise System zwiększa z roku na rok dynamikę swojego wzrostu. Jesteśmy liderami branży rozwiązań z zakresu skutecznego marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Dynamiczny rozwój reklamy online oraz lawinowo rosnący popyt wśród polskich przedsiębiorstw na usługi efektywnej i ekonomicznej reklamy – pozycjonowania stron internetowych (wraz z usługą towarzyszącą – tzw. linkami sponsorowanymi Google AdWords) pomógł Spółce w zajęciu czwartego miejsca w rankingu Deloitte. Na tak wysoki wynik wpływ miało przemyślane zarządzanie strategiczne firmą, konsekwentna polityka inwestycji w nowoczesne technologie oraz profesjonalne wyszkolenie i skuteczny system motywacyjny zespołu pracowników. Nawet w okresie pogłębiania się kryzysu gospodarczego na początku 2009 roku Spółka zaplanowała, a następnie zrealizowała otwarcie Centrum Innowacyjno – Wdrożeniowego. Poszerzyliśmy również zespół Doradców Biznesowych oraz wyodrębniliśmy nowe, strategiczne z punktu widzenia rozwoju firmy, działy.

- Przyznane wyróżnienie to dla nas kolejny dowód na to, że dostarczając usługi marketingu w wyszukiwarkach internetowych pomagamy małym, średnim i dużym firmom na prowadzenie skutecznych działań reklamowych, a tym samym – zwiększamy ich zyski i przyczyniamy się do wzrostu. Naszą misją jest dostarczanie najbardziej skutecznych narzędzi reklamowych, dobranych do indywidualnych wymagań firm i branż. Zdobyte miejsce świadczy o tym, że osiągnęliśmy sukces w wypełnieniu tej misji - komentuje ogłoszone wyniki Wiceprezes Spółki, Paweł Rybak.


Gratulujemy zwycięzcom

Firmy, które przystępują do walki o miejsce w rankingu Fast 50, muszą korzytać z własnej technologii lub poświęcać znaczną część dochodu na jej badania i rozwój. W przypadku Sunrise System, technologia Search Engine Optimization, która służy skutecznemu pozycjonowaniu ponad 3000 stron internetowych naszych Klientów, jest największą wartością firmy. Aby móc z niej korzystać w celu maksymalizowania zwrotu z inwestycji na marketing w wyszukiwarkach, zatrudniamy i szkolimy specjalistów z zakresu strategii marketingu i reklamy, webmasterów, specjalistów ds. pozycjonowania, a także SEO Copywriterów. Ale również inne polskie firmy triumfowały w rankingu Deloitte, zajmując w nim czołowe pozycje. W zestawieniu najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw segmentu nowych technologii dominują producenci oprogramowania, na czele z firmą Netmedia, spółką specjalizującą się w nowatorskich systemach informatycznych oraz szeroko pojętym e-commerce. Wysokie miejsce i bardzo zbliżony wynik (2411%) udało się osiągnąć również firmie Kompan, która specjalizuje się w pokrewnej branży to jest prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych. Obecność firm Sunrise System i Kompan w czołówce rankingu pokazuje wciąż niewyczerpany potencjał marketingu w wyszukiwarkach internetowych - mówi Paweł Rybak, Wiceprezes Zarządu Sunrise System. Decyzja o tym, aby – pomimo kryzysu – inwestować w nowe technologie i rozwój naszych specjalistów, okazała się trafna. To między innymi odważne posunięcia biznesowe pozwoliły nam z dumą odebrać wyróżnienie dla jednej z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej.


Na dobry początek

Nagroda Fast 50 to dopiero początek. Sunrise System stoi u progu jeszcze szybszego wzrostu – nasze plany wykraczają daleko poza przyszłoroczny ranking Deloitte, w którym z pewnością również weźmiemy udział. Jesteśmy przekonani, że dzięki profesjonalizmowi i pełnemu poświęceniu dla naszych Klientów, będziemy mogli doskonalić nasze usługi i dalej wyznaczać standardy reklamy w Internecie.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Komentarze
#1L.2009-11-04 12:53:11
To wielki sukces xD!! Gratulacje i więcej takich pozytywnych wiadomości ^_^
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się