Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Korzyści z pozycjonowania, o których nie piszemy w Informatorach

Opublikowano: 01-10-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 1:10 min

Dzięki codziennym kontaktom z naszymi Klientami, wiemy, że skuteczność pozycjonowania nie ogranicza się dla Państwa do zwiększania obrotów handlowych. Oto jakie jeszcze korzyści wymieniają nasi Klienci:

- Praca

Dzięki optymalizowaniu podstrony związanej z rekrutacją (coraz więcej firm dołącza zakładkę "Kariera" lub "Praca" do swojej strony internetowej) znalezienie odpowiedniego kandydata na wolne stanowisko staje się prostsze. Doświadczeni kandydaci nie ograniczają się tylko do portali rekrutacyjnych, ale aktywnie poszukują firm w swoim mieście i regionie, które odpowiadają ich profilowi zawodowemu. Włączając w proces pozycjonowania  zakładkę "Praca", firmy nie płacą za drogie ogłoszenia i znajdują nieprzypadkowych kandydatów na ważne stanowiska w firmie.

- Public Relations

Pozycjonowanie może objąć również promowanie pozytywnych treści prasowych, które ukazują się w Internecie. Dzięki temu "pozytywny szum" wokół nazwy firmy będzie widoczny dla klientów i dziennikarzy. Ponieważ wiemy, że niemal 100 proc. dziennikarzy aktywnie korzysta z inspiracji za pomocą wyszukiwarki Google, pomagamy im w ten sposób odnajdywać informacje, które stawiają firmę w dobrym świetle.

- Prestiż

Jak dowodzą badania firmy iProspect, firma, która znalazła się w pierwszej dziesiątce wyszukiwań postrzegana jest przez Internautów jako lider w branży.

Autor
Anna Czekałowska
Ocena artykułu
4.50 - (2 głosy)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się