61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Elfa Manufacturing sp. z o.o. – oferta dobrze przechowana

Opublikowano: 02-07-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:00 min

Elfa Manufacturing sp. z o.o. – oferta dobrze przechowanaJak z ograniczonej przestrzeni zrobić funkcjonalny i pojemny przedpokój, garderobę, biuro? Kwestia ergonomicznego zagospodarowania jest istotna nie tylko w przypadku pomieszczeń o małym metrażu. Sposób na wszelkie cztery kąty ma skandynawska firma Elfa Manufacturing Poland sp. z o.o.

Stylowe i funkcjonalne systemy przechowywania, możliwe do zastosowania w domu czy biurze, znalazły uznanie na szerokim międzynarodowym rynku, w tym w Polsce. Dużą rolę w rozwijaniu portfela klientów mają oczywiście różnojęzyczne strony internetowe – i ich długofalowa promocja w wyszukiwarkach.

Spółka nawiązała współpracę z Sunrise System w 2006 roku. W ramach pierwszej umowy pozycjonowanie oparto na siedmiu wyrażeniach kluczowych. Sprawna optymalizacja, umiejętne linkowanie szybko przyniosły efekt w postaci znaczącego poprawienia pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Rozwój branży i nasilenie konkurencyjności w wyszukiwarkach skłoniło firmę do poszerzenia zasięgu pozycjonowania i przy przedłużaniu współpracy z Sunrise System strategię promocji w wyszukiwarkach oparto już na 21 frazach. W wyszukiwarkach zrobiło się „tłoczno”, wyrażenia kluczowe stały się obiektem prawdziwej walki konkurencyjnej – Elfa Manufacturing nie zamierzała oddać pola swoim rynkowym rywalom.

Głównym założeniem nowej, poszerzonej strategii jest chęć pojawiania się w wynikach na różnorodne zapytania, nie tylko te najbardziej ogólne, lecz również na dłuższe, bardziej doprecyzowane, złożone przez użytkownika o konkretnych zainteresowaniach i potrzebach konsumenckich. W rezultacie strona jest doskonale znana polskim internautom, dokonującym wyszukiwania za pomocą określonych wyrażeń kluczowych. Przynosi to oczywiste korzyści reklamowe i wizerunkowe, a co za tym idzie – sprzedażowe.

Punktem wyjścia były 50. i dalsze pozycje serwisu firmy na pożądane wyrażenia kluczowe. Już wstępna optymalizacja strony przyniosła znaczącą poprawę w rankingu stron internetowych w Google, a dalsze prace pozycjonerskie pozwoliły na awans do pierwszej dziesiątki wyników.

Poszerzyło to widoczność strony dla setek tysięcy użytkowników, którzy jako zapytania wpisuję wyrażenia kluczowe stosowane przy promocji strony www.elfa.com. Dla przykładu:

Elfa Manufacturing sp. z o.o.Pozycjonowanie strony przy pomocy kompetentnego i zaangażowanego zespołu Sunrise System poszerzyło nasze horyzonty marketingowe - podsumowuje Włodzimierz Śródka, National Sales Manager.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się