Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Elfa Manufacturing sp. z o.o. – oferta dobrze przechowana

Opublikowano: 02-07-2009

Elfa Manufacturing sp. z o.o. – oferta dobrze przechowanaJak z ograniczonej przestrzeni zrobić funkcjonalny i pojemny przedpokój, garderobę, biuro? Kwestia ergonomicznego zagospodarowania jest istotna nie tylko w przypadku pomieszczeń o małym metrażu. Sposób na wszelkie cztery kąty ma skandynawska firma Elfa Manufacturing Poland sp. z o.o. .

Stylowe i funkcjonalne systemy przechowywania, możliwe do zastosowania w domu czy biurze, znalazły uznanie na szerokim międzynarodowym rynku, w tym w Polsce. Dużą rolę w rozwijaniu portfela klientów mają oczywiście różnojęzyczne strony internetowe – i ich długofalowa promocja w wyszukiwarkach.

Spółka nawiązała współpracę z Sunrise System w 2006 roku. W ramach pierwszej umowy pozycjonowanie oparto na siedmiu wyrażeniach kluczowych. Sprawna optymalizacja, umiejętne linkowanie szybko przyniosły efekt w postaci znaczącego poprawienia pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Rozwój branży i nasilenie konkurencyjności w wyszukiwarkach skłoniło firmę do poszerzenia zasięgu pozycjonowania i przy przedłużaniu współpracy z Sunrise System strategię promocji w wyszukiwarkach oparto już na 21 frazach. W wyszukiwarkach zrobiło się „tłoczno”, wyrażenia kluczowe stały się obiektem prawdziwej walki konkurencyjnej – Elfa Manufacturing nie zamierzała oddać pola swoim rynkowym rywalom.

Głównym założeniem nowej, poszerzonej strategii jest chęć pojawiania się w wynikach na różnorodne zapytania, nie tylko te najbardziej ogólne, lecz również na dłuższe, bardziej doprecyzowane, złożone przez użytkownika o konkretnych zainteresowaniach i potrzebach konsumenckich. W rezultacie strona jest doskonale znana polskim internautom, dokonującym wyszukiwania za pomocą określonych wyrażeń kluczowych. Przynosi to oczywiste korzyści reklamowe i wizerunkowe, a co za tym idzie – sprzedażowe.

Punktem wyjścia były 50-te i dalsze pozycje serwisu firmy na pożądane wyrażenia kluczowe. Już wstępna optymalizacja strony przyniosła znaczącą poprawę w rankingu stron internetowych w Google, a dalsze prace pozycjonerskie pozwoliły na awans do pierwszej dziesiątki wyników.
Poszerzyło to widoczność strony dla setek tysięcy użytkowników, którzy jako zapytania wpisuję wyrażenia kluczowe stosowane przy promocji strony www.elfa.com . Dla przykładu:

Elfa Manufacturing sp. z o.o.Pozycjonowanie strony przy pomocy kompetentnego i zaangażowanego zespołu Sunrise System poszerzyło nasze horyzonty marketingowe - podsumowuje Włodzimierz Śródka, National Sales Manager.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się