Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Więcej opcji wyszukiwania

Opublikowano: 21-05-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min

Amerykańska i angielska wersja wyszukiwarki Google wzbogaciła się o nową możliwość porządkowania wyników wyszukiwania: Show options. Kliknięcie w ten link po wpisaniu zapytania pozwala znaleźć po lewej stronie kategorie wyników:

Więcej opcji wyszukiwania
Wyniki wyszukiwania można dzięki temu filtrować według daty bądź rodzaju treści (wpis na forum, video, zdjęcie itp.). Wśród kolejnych rozwiązań planowanych na najbliższy czas znajduje się Google Square, czyli wyniki w postaci arkusza kalkulacyjnego, gdzie w przejrzysty sposób zamieszczone są dane na temat danego wyniku wyszukiwania (typ, waga, pochodzenie pliku).

Anglosaskie e-firmy wykorzystujące w swojej strategii reklamowej techniki SEO mogą wykorzystać Show options do zwiększenia swojej obecności w wynikach - wystarczy popracować nad wpisami na forum, rozprzestrzenić w Sieci pliki na temat swojej działalności...

Reklamodawcy polscy nie czekając na Show options mocno wykorzystują fora - w wynikach wyszukiwania możemy przecież wypromować każdą informację o firmie, nie tylko stronę firmową!

Autor
Bartosz Rybacki
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się