Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Godziny on line

Opublikowano: 10-04-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

Godziny on line „Pożeracz czasu” – tak nazywana jest telewizja, która tygodniowo przeciętnemu Europejczykowi pochłania wiele godzin. Tymczasem niedługo nasz wzrok i uwagę w przeważającej mierze przyciągać będzie – nietrudno zgadnąć – Internet. Tak przynajmniej prognozuje Microsoft w swoim raporcie "Europe logs on: Internet trends of today and tomorrow".

Już za rok mamy średnio poświęcić 11,5 godzin tygodniowo na oglądanie TV i 14,2 godziny podłączeni do Sieci i skupieni na internetowych treściach. Będą wśród nich programy telewizyjne, więc koniec końców samo zainteresowanie telewizją nie osłabnie, ale akcent zostanie przeniesiony na jej adaptację do właściwości Sieci.

Już dziś dostęp do Sieci ma 48,5% Europejczyków, którzy w minionym roku spędzili on line średnio 9 godzin w tygodniu – oznacza to, że Internet pochłonął im więcej czasu niż czytanie gazet, gry wideo czy chodzenie do kina.

Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Komentarze
#1gronix2009-04-16 10:30:00
Czytanie Internetu mnie już nudzi. Raz już przeczytałem go i nic zachwycającego w nim nie znajduję: treści w serwisach informacyjnych się powielają. Dziennikarze kopiują od siebie artykuły. Poza tym ful śmieci na poziomie pudelek.pl, w którym rozkochują się plastikowe, landrynkowe nastolatki i ryczące 40- tki. Chyba więcej czasu spędzamy na klikaniu między róznymi portalami, poszukiwaniu czegoś interesującego, a nie samemu czytaniu...
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się