61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Rozszerzone reklamy AdWords

Opublikowano: 13-03-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 0:55 min

Zachęcić klienta w kilku słowach (a konkretnie w 95 znakach), by wszedł na naszą stronę www - to oczywiści linki sponsorowane Google AdWords. Sztuka streszczania oferty do trzech linijek został już opanowana do perfekcji, Google tymczasem proponuje możliwość pisania trochę bardziej rozbudowanych treści.

Internetowy gigant testuje tzw. reklamy rozszerzone (expandable ads) - linki, które po kliknięciu powiększane zostają dwukrotnie, prezentując dodatkowe treści umieszczone przez reklamodawcę. Aktualnie expandable ads nie są jeszcze opcją dostępną w Polsce, natomiast w kilku krajach zachodnich można reklamować się w ten sposób zarówno w sieci partnerskiej Google.

"Rozwijane okienko", jakim jest nowa propozycja reklamowa w systemie AdWords, to nie jedyny sposób na bardziej wyraziste zaznaczenie swojej reklamy w Sieci. Kierując link na sieć partnerską możemy zająć cała powierzchnię reklamową, dostępną na stronie z reklamami. Zamiast być jedną z pięciu reklamujących się firm, możemy własną ofertę uczynić jedną jedyną :-)

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się