Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Przeszliśmy gęste sito... Sunrise System Solidną Firmą!

Opublikowano: 30-01-2009
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Solidna Firma 2008 „To, że wy solidnie działacie i terminowo płacicie, pozwala działać wszelkim instytucjom tworzącym państwo. Państwa solidność to więc najlepsza społeczna legitymacja ubezpieczeniowa” – powiedział o laureatach VII edycji Programu Solidna Firma Piotr Kossakowski, sekretarz Programu. O laureatach – czyli także o nas.

W dniu 29 stycznia 2009 w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim z dumą i wzruszeniem odebraliśmy certyfikat poświadczający naszą solidność: terminowość w opłacaniu zobowiązań publiczno-prawnych wobec państwowych instytucji, naszych pracowników, dostawców i kontrahentów oraz rygorystyczne spełnianie standardów jakości usług i obsługi klienta. Solidna Firma to program gospodarczo-konsumencki. Laureat weryfikowany jest więc zarówno pod kątem zyskowności, dynamiki rozwoju, innowacyjności i konkurencyjności, lecz także z perspektywy relacji z konsumentami. Liczy się jakości obsługi, rzetelność, umiejętności komunikacji i współpracy, adekwatność oferty do realnych potrzeb rynku.

Należący do Kapituły Programu, Powiatowy Rzecznik Konsumenta, Marek Radwański, zauważył, że warto być solidnym z handlowego punktu widzenia, bo „konsument jest prawdziwym suwerenem rynku”. Wizerunek wśród odbiorcy musi współgrać z uczciwa postawą wśród pracowników – dlatego Solidna Firma to taka, która płaci pracownikom, opłaca składki i każdy grosz naliczonych podatków. Podczas gali wręczania certyfikatów dyrektor poznańskiej delegatury Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podkreśliła rolę Solidnych Firm w budowaniu bezpiecznego systemu ubezpieczeniowego: „Przeszliście gęste sito, jesteście dla nas najcenniejszym płatnikiem”.

Ale Solidna Firma to także bardzo konkurencyjna firma, co w liście do laureatów VII edycji Programu podkreślił Marszałek województwa wielkopolskiego, Marek Woźniak: „solidna firma wspiera wizerunek polskiej przedsiębiorczości na zagranicznych rynkach”. Podczas regionalnej, wielkopolsko-lubuskiej gali, znaleźliśmy się wśród 37 innych przedsiębiorstw. Aż 37 – a może jedynie 37? Biorąc pod uwagę liczbę firm w samych tylko regionie wielkopolskim, czujemy się wyjątkowi, mogąc certyfikatem Solidna Firma – obiektywnym, opartym na twardych liczbach i wnikliwym audycie – zagwarantować, że nasi klienci i cały zespół zatrudnionych specjalistów naprawdę może na nas polegać. Odbierający certyfikat Paweł Rybak, wiceprezes Zarządu naszej Spółki, zadeklarował zresztą, iż dynamikę rozwoju przekładamy i przekładać będziemy na jakość i skuteczność – tak, by każdy pozycjonowany klient mógł powiedzieć o sobie: „wyżej się nie da!”. Dodajmy więc: witamy w przyszłości reklamy jako naprawdę solidna firma!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się