Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Nowości w Google AdWords

Opublikowano: 11-12-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

Nowości w Google AdWords Narzędzie analizy słów kluczowych z wyszukiwarki i Czytelne dane Modułu Wyszukiwania to nowe możliwości sprawdzania prognoz nowej kampanii lub weryfikacji pomysłów na optymalizację istniejących grup reklam.

Pierwsza z nich to propozycje nowych fraz kluczowych oparte na wyrażeniach wyszukiwanych w Google. Za pomocą drugiego z narzędzi można porównać trendy wyszukiwania słów kluczowych w określonych przedziałach czasowych, kategoriach i regionach geograficznych.

Dodajmy dla przypomnienia, że do narzędzi udostępnionych przez Google w celu optymalizacji reklam należą także: Narzędzie propozycji słów kluczowych, Edycja wykluczających słów kluczowych kampanii, Wykluczenie witryny i kategorii, Wykluczanie adresów IP, Prognoza liczby odwiedzin.

Badanie efektywności kampanii i grup reklam oraz słów kluczowych można przeprowadzać pod różnym kątem przy pomocy Narzędzia diagnostycznego dla reklam, Narzędzie podglądu reklam, Odrzucone reklamy, Śledzenie konwersji, Moja historia zmian.

Autor
Jurek Maciej
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się