61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog

Informacje z branży i życia firmy

Wybierz dziedzinę
Zgodnie z wymaganiami Google, zgodnie z oczekiwaniami Klienta! - Case study ze współpracy z marką P.HOMES
Opublikowano: 03-10-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 0:25 min
8-krotny wzrost wyświetleń i 4-krotny wzrost ruchu na stronie - to efekt współpracy z marką P.HOMES w oparciu o usługę SEO Cloud z optymalizacją konwersji! To rozwiązanie najczęściej rekomendowane przez naszych specjalistów dla przedsiębiorców zainteresowanych wzrostem konwersji. W ramach tej usługi działamy kompleksowo - najpierw doskonalimy stronę pod względem technicznym, a później rozpoczynamy pracę nad poprawą konwersji.
Autor
Kalemba Adrianna
Ocena artykułu
5.00 - (6 głosów)
Szybko na sam szczyt - Case study ze współpracy z Biurem Rachunkowym NOTIW
Opublikowano: 03-10-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 0:30 min
Pozycjonowanie to proces, którego pierwsze efekty są widoczne zazwyczaj po pierwszych 3 miesiącach współpracy. Nie jest to jednak uniwersalna reguła - wszystko zależy od Twojej strony (jej warunków technicznych) i jej środowiska (Twojej konkurencji).  Niejednokrotnie zdarza się, że efekty widać już po pierwszym miesiącu współpracy.  Sprawdź sam w jakim czasie strona notiw.pl osiągnęła wysokie pozycje!
Autor
Kalemba Adrianna
Ocena artykułu
5.00 - (6 głosów)
4-krotny wzrost wyświetleń w konkurencyjnej branży - case study ze współpracy z e-obuwniczy.pl
Opublikowano: 03-10-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 0:30 min
Jak dotrzymać kroku konkurencji i zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarce Google w konkurencyjnej branży? Dzięki współpracy z Sunrise System opartej na całościowym pozycjonowaniu SEO Cloud, przekonał się o tym właściciel sklepu internetowego e-obuwniczy.pl. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszym case study i zobacz współpracę oczami Klienta!
Autor
Kalemba Adrianna
Ocena artykułu
5.00 - (6 głosów)
Kompleksowa obsługa drogą do ugruntowania dobrych pozycji w sieci - Case study ze współpracy z GAZDA
Opublikowano: 03-10-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 0:20 min
W biznesie często mówi się, że czas to pieniądz, właśnie dlatego wielu przedsiębiorcom zależy na kompleksowym działaniu outsorcingowym w zakresie marketingu. Powierzenie strony internetowej specjalistom pozwala w pełni skupić się na prowadzeniu biznesu. To właśnie ten element współpracy z naszą firmą najbardziej docenia właściciel GAZDA INVEST. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszym case study!
Autor
Kalemba Adrianna
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Co działo się w marketingu cyfrowym we wrześniu 2022?
Opublikowano: 03-10-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 4:05 min

Wrzesień kojarzy się z powrotami do szkół, początkiem jesieni, a także coraz krótszymi dniami i długimi wieczorami, które można wykorzystać na czytanie naszych blogowych artykułów. Tym razem polecamy Wam przegląd marketingowy września – sprawdźcie: Co zmieniło się w social mediach? Jak YouTube chce wspierać twórców Shortów? Co decyduje o wyborze agencji marketingowej?

Autor
Magda Drajkowska
Ocena artykułu
5.00 - (7 głosów)
Pozycjonowanie serwisów informacyjnych – poznaj 5 niezawodnych wskazówek!
Opublikowano: 30-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 5:00 min

Może się wydawać, że dziennikarstwo i SEO Copywriting to dwa różne światy. Owszem, kiedyś tak było. Jednak w dobie wszechobecnej cyfryzacji, konieczne stało się zgłębienie tajników SEO przez osoby tworzące treści na serwisy informacyjne. Nie da się ukryć, że pozycjonowanie stron z newsami stanowi nie lada wyzwanie! Jak sprawić, by internauci czerpali wiedzę o aktualnych wydarzeniach z kraju i świata właśnie z Twojego portalu? Kilka cennych wskazówek znajdziesz w tym artykule.

Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
5.00 - (9 głosów)
Złota dekada - rozwój e-commerce w Polsce
Opublikowano: 29-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 3:55 min

Z tego, że do sprzedaży online należy przyszłość zdajemy sobie sprawę w zasadzie wszyscy. To, cytując klasyka, oczywista oczywistość. Osobiście, jako specjalisty zajmującego się marketingiem internetowym (od ponad dekady), nie przekonują mnie jednak takie ogólne stwierdzenia, niepoparte konkretami. Dlatego w tym artykule postanowiłem przyjrzeć się statystykom za lata 2010-2019. Jako cezurę przyjąłem dotarcie do naszego kraju pandemii COVID-19, która mocno wpłynęła na różne procesy gospodarcze i zasługuje na osobny artykuł.

Autor
Bartłomiej Piętowski
Ocena artykułu
5.00 - (7 głosów)
Przygotuj swój e-commerce i kampanie PPC na Q4
Opublikowano: 28-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 6:00 min

Prowadzisz biznes w sieci i zastanawiasz się co jeszcze możesz zrobić, aby przyciągnąć klientów, a przy tym odpowiedzieć na ich potrzeby? Kampanie PPC to doskonałe rozwiązanie, należy jednak pamiętać, że jeśli mają być skuteczne trzeba planować je uwzględniając poszczególne okresy sprzedaży. Ostatni kwartał roku (Q4) zazwyczaj jest bardzo intensywny, jednak nie musisz się martwić. W naszym artykule znajdziesz najważniejsze informacje i wskazówki jak działać.

Autor
Sunrise System
Ocena artykułu
5.00 - (8 głosów)
Zadbaj o dobre opinie w Google Maps!
Opublikowano: 26-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 9:25 min
Proces zbierania opinii w Google Maps nie musi być trudny, o ile zostanie dobrze przemyślany i oparty o solidne podstawy. Warto zacząć od tego, że większość użytkowników  o wiele chętniej dzieli się w sieci negatywnymi opiniami. Nawet jeśli są zadowoleni z usługi, mamy dużo mniejsze szansę na to, że podzielą się tym z innymi. Właśnie dlatego, należy pomóc klientom i zachęcić ich do informowania w sieci o efektach współpracy. Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziecie w artykule!
Autor
Biernacki Jakub
Ocena artykułu
5.00 - (4 głosy)
Niedostępne produkty - praktyczne wskazówki na eliminację błędów 404
Opublikowano: 23-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 4:45 min

Błędy 404 na stronach internetowych to częsta sytuacja, z którą jako agencja SEO spotykamy się w trakcie współpracy z klientami. W sporej części przypadków jest to naturalne i nie wpływa niekorzystnie na wartość witryny (np. wpisując adres nieistniejącej podstrony bądź zawierający literówkę) dopóki nie dotyczy istotnych podstron witryny, generujących ruch czy konwersje. Odpowiedź na pytanie, jak sobie radzić z błędami znajdziecie w tym tekście!

Autor
Damian Chmarzyński
Ocena artykułu
3.86 - (7 głosów)
Relacja z Konferencji - SEO Poland 2022
Opublikowano: 21-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 7:55 min
To było jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń SEO w 2022 roku! Poprzedzone, aż 16 (dokładnie tyle, co liczba województw - ekipa SEO Poland od kwietnia do sierpnia odwiedziła każdy region Polski) mniejszymi spotkaniami w ciekawej formie barcampu zwiastowała naprawdę sporą dawkę wiedzy i zawsze oczekiwanego „mięsa”, ale również pozakulisowych emocji. Musimy przyznać, że debiut był udany!
Autor
Bartłomiej Żydkiewicz
Ocena artykułu
5.00 - (9 głosów)
Google Discover – czym jest i jak działa?
Opublikowano: 19-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 3:45 min

Urządzenia mobilne oferują nam coraz więcej ciekawych rozwiązań. Nie chodzi tylko o możliwości techniczne, ale przede wszystkim o aplikacje i usługi. Potentatem na rynku wciąż pozostaje Google, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, nieustannie proponując nowe rozwiązania. Jednym z nich jest Discover zastępujące dotychczasowy Feed. Czy jest to dobra zmiana? Czy warto korzystać z nowej usługi? Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź na te pytania, musisz przeczytać artykuł!

Autor
Natalia
Ocena artykułu
5.00 - (4 głosy)
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się