Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Google Translate - przetłumacz swój sukces

Opublikowano: 24-10-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

Google Translate Czy Twój produkt wart jest pokazania za granicą? Czy jesteś zainteresowany eksportem? To oczywiste, że najszybszą (i najtańszą!) metodą wypłynięcia na szerokie wody jest wykorzystanie narzędzi reklamy internetowej. Dobrze zrobiona i wyeksponowana strona to prosta droga do handlowego sukcesu za pośrednictwem globalnego medium internetowego.

Jak wiadomo jednak, poszerzenie rynku odbiorców wymaga pewnych zabiegów, na przykład stworzenia wersji strony w języku angielskim bądź jeszcze innym. Google jest pomocne wobec tej konieczności: można przetłumaczyć stronę za pomocą Google Translate. Ustawienie automatycznej opcji tłumaczenia spowoduje translację całej warstwy tekstowej na wiele języków, także na przykład kataloński, litewski czy wietnamski.

A co, jeżeli mamy podstronę, której nie chcemy udostępnić w innej wersji językowej? Wystarczy dodać do sekcji strony, której nie chcemy tłumaczyć. Zostaje więc zastanowić się, czy jesteśmy gotowi na ekspansję naszej firmy w innych krajach – a rozruszanie tej działalności w dobie Internetu wcale nie musi być skomplikowane.

Źródło: Google

Autor
Miron Kłosiński
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się