61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Bluzy jako gadżet firmowy? Case study ze współpracy z BluzUp

Opublikowano: 21-10-2021
Czas potrzebny do przeczytania: 3:55 min
Rebranding, nowe logo Sunrise System – to tylko część zmian, jakie wprowadziliśmy w naszej organizacji w ostatnim czasie. Jak zaakcentować te zmiany? Jak sprawić, żeby cały zespół poczuł, że rebranding to pewien symbol, podkreślający nowe perspektywy rozwoju całej organizacji? W naszym zespole Brand Heroes pojawił się pomysł, aby każdemu pracownikowi sprezentować na jesień bluzę, oczywiście z nowym logo i w naszej kolorystyce!
 
Świetna jakość bluz i profesjonalna obsługa!

Szukając firmy, z którą zrealizujemy projekt kluczowymi kryteriami była dla nas jakość oraz możliwość personalizacji zgodnie z naszymi pomysłami i wymaganiami. Wszelkie obawy, jakie mieliśmy w tym zakresie zostały szybko rozwiane. Po nawiązaniu kontaktu z firmą BluzUp otrzymaliśmy szybko bluzę pokazową, której jakość i wykonanie spełniały nasze oczekiwania. Potwierdzeniem tych odczuć jest też skład dzianiny, czyli aż 90% bawełny oraz 10% poliestru. Co ciekawe, jak zwrócił uwagę dostawca - o ile przy w t-shirtach stosuje się dzianinę o składzie 100% z bawełny, o tyle przy bluzach zdecydowanie nie jest to zalecane. Dzianina, z której jest produkowana bluza wręcz powinna zawierać minimalną domieszkę poliestru. Jest to niezbędne, aby bluza nie uległa zbyt szybkiemu odkształceniu np. podczas prania. Dodatkowy atut to lokalizacja produkcji –  BluzUp produkuje bluzy w 100% w Polsce.


 

Mając pewność co do jakości, przeszliśmy do kolejnego etapu, czyli personalizacji. Wspólnie z BluzUp wypracowaliśmy koncepcję w zakresie rodzaju bluzy, koloru, wielkości logo i techniki nadruku. Efektem była wizualizacja. Od producenta otrzymaliśmy też szeroką paletę kolorystyczną materiałów do wyboru i bez problemu mogliśmy dopasować kolor bluzy do brandu Sunrise System. Dzięki próbnikowi kolorów mogliśmy przekonać się, jak wybrany odcień wygląda faktycznie a nie tylko na zdjęciu. Jeszcze przed uruchomieniem produkcji otrzymaliśmy od BluzUp prototyp bluzy – już w naszym kolorze i oczywiście z naszym nowym logo! Prototyp potwierdził, że BluzUp był bardzo dobrym wyborem i można było zacząć produkcję, wyczekiwanych już bluz!
 
Employer branding i motywujący feedback!

Pomysł na bluzy dla pracowników jest częścią naszych działań w zakresie employer brandingu
. Pozytywny feedback, jaki otrzymujemy cały czas od zespołu potwierdza to – bluzy bardzo się podobają! Dodatkowo projekt idealnie wpisuje się w czas – w tym roku, właśnie jesienią świętujemy nasze 18 urodziny. Taka spersonalizowana bluza to świetny upominek, a do tego podkreśla, że 2021 to szalenie ważny rok dla całego naszego zespołu.