61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Dlaczego pozycjonowanie i strona www tworzą lepszą parę niż Romeo i Julia?

Opublikowano: 12-02-2021
Czas potrzebny do przeczytania: 4:50 min
W przypływie rozważań okołowalentynkowych, być może zastanawiacie się czy istnieje w świecie SEO idealna para, mogąca dorównać lub przebić legendarną miłość Romea i Julii? Wzięłam to zagadnienie pod lupę i stwierdzam, że bezpieczniejszy, dojrzalszy i korzystniejszy dla obu stron związek tworzy pozycjonowanie ze stroną internetową. Szekspir nie mógł jeszcze stworzyć wybitnego dzieła o tej parze, a że ja z kolei Szekspirowskim wersami nie władam, rozważania poprowadzę prozą – bez tragicznych zwrotów akcjI.1.SEO i strona www to para, która nie musi ukrywać się przed światem!

Pozycjonowanie połączone z nowoczesną technologią to element dobrze prowadzonej strategii marketingu cyfrowego dla własnej domeny. W przeciwieństwie do uczucia łączącego Romea i Julię z dwóch wrogich sobie rodów, tej pary nie musisz ukrywać przed światem. SEO i dobrze przygotowana witryna internetowa pozwalają budować rozpoznawalność marki w sieci – Twój biznes online wreszcie stanie się widoczny. To zasługa technologii, która robi różnicę i pomaga w pozycjonowaniu strony. Jest dostępna w naszej usłudze Website LEADer i stanowi jej solidny fundament, będąc wartością dodaną. To odróżnia naszą ofertę od propozycji innych dostawców stron internetowych i od relacji Romea i Julii, choć wyjątkowej, to jednak bardzo żywiołowej i nieopartej na solidnej konstrukcji.
 
2.Pozycjonowanie i strona strona internetowa tworzą relację opartą na zrozumieniu i wsparciu!

Związek między SEO a stroną internetową nie może być nagłym porywem serca, przelotną miłostką, czy trawiącą wszystko i wszystkich wokół emocją. Powinien opierać się na wsparciu  i zrozumieniu, co jest możliwe wtedy, gdy witryna internetowa na wielu płaszczyznach będzie dopasowana pod optymalizację. Taką gwarancję daje połączenie pozycjonowania z technologią Website LEADer, która powstała dzięki wieloletnim doświadczeniom naszych specjalistów w zakresie optymalizacji stron www oraz web designerów, analizujących potrzeby użytkowników. Technologia Website LEADer wspiera pozycjonowanie, ponieważ została stworzona przez osoby doskonale rozumiejące szereg zależności między poszczególnymi elementami witryny a algorytmami wyszukiwarki Google. Wraz ze stroną internetową dostarczane jest bogate zaplecze: bezpieczny i zamknięty kod; certyfikat SSL; zintegrowane aktualizacje; kopie zapasowe; konserwacja i szybkie reagowanie na incydenty na stronie; pomoc na każdym etapie współpracy.

3.SEO ze stroną www tworzą związek, który nie wpędza w melancholię!


To połączenie może być krokiem w kierunku zwiększenia satysfakcji z prowadzonych działań w marketingu online.  W przeciwieństwie do ukrywanej miłości bohaterów Szekspirowskiego dramatu, przysparzającej im trudności i cierpień, postawienie na pozycjonowanie z technologią Website LEADer może stać się źródłem zadowolenia. Korzystając z takiego rozwiązania zyskujesz nową stronę internetową lub masz możliwość przeniesienia obecnej strony na nową witrynę opartą na lepszej technologii. Od początku współpracy podejmowane są prace w ramach pozycjonowania – możesz również skorzystać z pomocy zespołu SEO Copywriterów, którzy opracują odpowiedni pod kątem optymalizacji strony content. Ponadto połączenie technologii Website LEADer z SEO jest wygodne –  zapewnia wsparcie techniczne, serwisowanie i administrowanie witryny, optymalizację strony i to u jednego dostawcy.

4.Pozycjonowanie i witryna internetowa są parą dobrze rokującą na przyszłość!


Historia Romea i Julii naznaczona wzajemną nienawiścią dwóch rodów od początku nie wróżyła dobrze. Pozycjonowanie i strona internetowa to para stworzona do długotrwałego związku. Na pierwsze widoczne efekty tej relacji trzeba niekiedy poczekać trzy-cztery miesiące, choć mogą pojawić się też szybciej, ponieważ jest to uzależnione od takich czynników jak kondycja strony www, przyjęta strategia, konkurencja i działania Google. Jednak efekty pozycjonowania witryny mogą utrzymać się przez długi czas. Dobrze rokuje dla takiego związku, gdy prace optymalizacyjne prowadzone są na serwisie do tego dostosowanym od samego początku. Technologia Website LEADer uwzględnia potrzeby SEO, zapewnia nieprzerwane działanie witryny i pozwala na błyskawiczne reagowanie w zarządzaniu zawartością strony.

5.SEO i strona www to związek bez dramatycznego zakończenia!


Każdy zna tragiczny finał legendarnej miłości Romea i Julii. W usłudze Website LEADer można zapomnieć o dramacie – nawet, gdy zdecydujesz się z niej zrezygnować. Zakończenie umowy nie musi oznaczać usunięcia zawartości Twojej strony – masz możliwość przeniesienia treści serwisu lub konfiguracji domeny w taki sposób, aby odsyłała do innej strony.  Możesz też zadecydować o ograniczeniu usługi do utrzymania serwisu, oszczędzając czas na poszukiwanie nowego dostawcy i unikając dramatycznie wysokich opłat, związanych z tworzeniem serwisu od początku.
 

Połączenie SEO i strony Website LEADer dostarczy Ci więcej korzyści niż bohaterom Szekspirowskiego dramatu ich burzliwy związek. O ile w literaturze przez wielkie „L” można pozwolić sobie na uniesienia fantazji, o tyle w biznesie zdecydowanie lepiej trzymać się konkretnych, sprawdzonych rozwiązań, odpowiadających indywidualnym potrzebom. Strona Website LEADer razem z pozycjonowaniem:
  • pozwala na dopasowanie witryny firmowej do oczekiwań odbiorców i algorytmów Google;
  • umożliwia stworzenie dla Twojego biznesu miejsca w sieci;
  • pomaga zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki w intrenecie;
  • gwarantuje wsparcie techniczne i merytoryczne ze strony ekspertów;
  • generuje oszczędność czasu i pieniędzy dzięki realizacji różnych usług u jednego dostawcy.
Jeśli poszukujesz dodatkowych argumentów przemawiających za atrakcyjnością tej pary, skontaktuj się z naszym Doradcą. Przedstawi też indywidualną ofertę dla Twojego biznesu.
Autor
Magda Drajkowska
Ocena artykułu
4.43 - (7 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się