Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Top 5 w Google: Doodle, The Keyword, Trends (grudzień 2018/styczeń 2019)

Opublikowano: 18-01-2019
Czas potrzebny do przeczytania: 3:35 min
Witamy w Nowym Roku! Mamy nadzieję, że prezenty, obecność najbliższych, pyszne jedzenie oraz przyjęcie noworoczne Wam się udały i chętnie wrócicie do nich wspomnieniami. Jest to istotne w szczególności ze względu na fakt, że poniższe rankingi zdecydowanie tematycznie nawiązują do Świąt oraz Sylwestra. Choć przygotwaliśmy również kilka wyjątków, jeżeli chcecie się skupić wyłącznie na teraźniejszości.

A więc, oto pierwszy ranking top 5 w Google Doodli i artykułów The Keywords oraz trendów w 2019 roku!
Google Doodle

 
23 grudnia 2018
Po całym roku składania i pakowania prezentów, w końcu elfy mogą wrzucić je na sanie Świętego Mikołaja. Zarówno on, jak i renifery (oczywiście z Rudolfem na czele!) są gotowe do wyruszenia w podróż po całym świecie, aby każde dziecko mogło otrzymać prezent.

1 stycznia 2019
Oczywiście Google nie zapomniał o Doodlu celebrującym Nowy Rok! Ukazuje on dwa radosne słonie świętujące nadejscie 2019 roku. Mamy nadzieję, że Wasze przyjęcia były równie udane. :)

21 grudnia 2018
Właśnie 21 grudnia nastąpiła najdłuższa noc w ciągu całego roku, a słońce znajdowało się w najniższej pozycji na niebie pólnocnej półkuli. Co prawda, w Polsce nie zauważyliśmy za wiele śniegu w tym dniu, ale mogliśmy się choć cieszyć śnieżnym Doodlem.

24 grudnia 2018
Doodle ukazuje drugi etap podróży Świętego Mikołaja, podczas którego prezenty zostają dostarczone do każdego domu poprzez komin. Cały proces nadzorują renifery, czekając na sygnał do ruszenia dalej w trasę.

25 grudnia 2018
Trzecia, a zarazem ostatnia część Doodla przedstawiającego podróż Mikołaja spodobała się nam najbardziej. W końcu każdy z nas najbardziej ceni w Świętach odpoczynek, obecność najbliższych i, oczywiście, prezenty. ;)The Keyword

5. Popraw swoją kondycję w 2019 roku z Google

11 stycznia 2018
Bez wątpienia do postanowień noworocznych wielu osób należy stracenie dodatkowych kilogramów bądź po prostu poprawienie swojej kondycji. Google przygotował zestaw porad i narzędzi, przy pomocy których będzie można to osiągnąć.

4. Lokalni Przewodnicy pomagają odkryć najlepsze miejsca w nowym mieście

20 grudnia 2018
Przeprowadzka do całkowicie nowego miasta jest zawsze skomplikowanym zadaniem. Nie znajdziemy tu naszych ulubionych niewielkich kawiarni, restauracji oferujących smaczne dania z dawnej okolicy czy znanych nam parków. Jednak autor udowadnia, że z pomocą Lokalnych Przewodników i ich opinii na Mapach Google udało mu się znaleźć znakomite odpowiedniki.

3. Zlokalizuj Świętego Mikołaja

13 grudnia 2018
W 2018 roku każdy mógł śledzić trasę, jaką podążał Święty Mikołaj, korzystając z Santa Tracker dostępnego w Google Maps, poprzez Asystenta czy po prostu w wyszukiwarce Google. Wszystkie informacje zostały przedstawione w postaci ciekawego wierszyka (w języku angielskim).

2. Jak sprawdził się Google Marketing Platform w 2018 roku?

21 grudnia 2018
W 2018 roku znany wszystkim Google AdWords został przeksztalcony w Google Ads, który stał się częścią Google Marketing Platform. W artykule zostały podsumowane najważniejsze osiągnięcia i wydarzenia związane z możliwościami technologicznymi, analityką oraz dostępnością poszczególnych narzędzi.

1. Kevin (prawie) sam w domu

19 grudnia 2018
Każdy widział film "Kevin sam w domu" przynajmniej dziesięć razy. Jednak Google przygotował całkowicie nową odsłonę tego klasyka, w którym Macaulay Culkin ponownie wciela się w Kevina - tym razem w wersji dorosłej. Wspólnie ponownie nakręcili najbardziej charakterystyczne sceny, choć tym razem w walce z rabusiami Kevina wspiera Asystent Google.


 
Google Trends
<<< poprzedni rankingnastępny ranking>>>
Autor
Alicja Janicka
Ocena artykułu
5.00 - (4 głosy)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się