Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Sunrise System gra fair play

Opublikowano: 10-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:45 min

Sunrise System gra fair play By poddać to społecznej weryfikacji, nasza firma uczestniczy w programie „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2008. W 1997 r. Polska Fundacja Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw (PARP) ogłosiła konkurs na temat promocji kultury przedsiębiorczości. W odpowiedzi powstał projekt "Zasady etycznej odpowiedzialności biznesu" Instytutu Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym oraz Krajowej Izby Gospodarczej, który nakreślił społeczne i etyczne aspekty działalności polskiego biznesu.

W trakcie badań nad tymi zagadnieniami na gruncie naszej przedsiębiorczości powstał kodeks etyczny oraz idea konkursu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Jego celem jest nie tylko gratyfikowanie firm realizujących zasady społecznej odpowiedzialności biznesu tytułem przedsiębiorstwa grającego fair play, lecz również promocja samej etyki biznesu jako normy i standardu dla przedsiebiorców oraz promowanie tych wyróżnionych firm.

O tym, że Sunrise System przestrzega reguł gry rynkowej w relacjach z otoczeniem – także konkurencją, świadczy respektowany przez nas i traktowany jak wewnątrzfirmowy głos sumienia Kodeks Etyczny. W szczególności stawiamy sobie za punkt honoru:

1. Dokładać wszelkich starań, by zrealizować zlecenia wszelkimi dostępnymi, uczciwymi metodami.
2. Na bieżąco aktualizować wiedzę na temat metod uczciwego promowania naszych Klientów.
3. Przestrzegać regulaminów i kodeksów obsługiwanych wyszukiwarek.
4. Primum non nocere – nie podejmować żadnych działań, które w jakimkolwiek stopniu mogłyby zaszkodzić serwisowi internetowemu Klienta – również po zakończeniu współpracy.
5. Dbać o przyjazną atmosferę podczas rozmów i negocjacji.
6. Zgodnie z polityką Prywatności, chronić wszelkie dane dotyczące Klienta
7. Rzetelnie informować Klienta o wszystkich warunkach oraz konsekwencjach współpracy: finansowych, technicznych, prawnych.
8. Równe traktowanie wszystkich naszych Klientów.
9. Rzetelnie zdawać sprawę z przebiegu prowadzonych prac.
10. Indywidualne podejście do każdego Klienta – opracowywanie listy wyrażeń kluczowych (i opartego na nim cennika) adekwatnych do potrzeb i specyfiki działalności Klienta.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się