Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Czytają nas... Konkurs Biuletynów Firmowych 2008

Opublikowano: 04-07-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

magazyn internetowy Sunrise System Grafik i rysownik z ASP, dyrektor ds. sprzedaży, specjaliści od PR-u – co ci ludzie robią z naszym Newsletterem ReklamaWInternecie.pl?! Przeglądają, wertują i oceniają, zgłosiliśmy się bowiem do 8. edycji Konkursu Biuletynów Firmowych.

Tym razem staniemy zatem w szranki z trochę innej bajki: będziemy porównywani z firmami z różnych branż pod kątem naszego młodego wydawnictwa elektronicznego. Motywacją do udziału w konkursie jest nie tylko wewnętrzna potrzeba sprawdzenia, jak w obiektywnej ocenie wypadają publikacje, w które wkładamy tyle serca i zaangażowania, lecz także chęć zweryfikowania naszych środków graficznych i redakcyjnych pod kątem zadowolenia czytelników.

Konkurs organizowany jest po raz ósmy przez Agencję Doradczo-Wydawniczą Agape, która skupia się na tworzeniu, wydawaniu i badaniu biuletynów firmowych. Wygląda na to, że jury będzie srogie. Zeszłoroczna edycja budzi respekt: w szranki stanęły wydawnictwa wielkich banków i koncernów kosmetycznych. Czyli: nasz rząd wielkości :-) A zatem, do piór!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
0.00 - (0 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się