61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Swedeponic - polska marka TERAZ bliższa rodzimym odbiorcom

Opublikowano: 07-11-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:55 min

Współpracujemy z firmą Sunrise System w zakresie pozycjonowania od początku 2014 roku. Trwająca blisko dwa lata kooperacja zadecydowała o naszej pozytywnej opinii na temat realizowanej usługi. Działania ze strony Sunrise System koncentrowały się na promocji marki Baziółka wśród krajowych klientów detalicznych. Pomimo dobrze uzupełnionej witryny nie mogliśmy osiągnąć zadowalających efektów. Pomogło nam dopiero pozycjonowanie prowadzone przez Sunrise System.

 

 

 

 

Jako producent ziół współpracowaliśmy z większością marek wielkopowierzchniowych marketów na polskim rynku. Zależało nam jednak na większej identyfikacji produktu z marką Baziółka wśród klientów ostatecznych. Dzięki pracom optymalizacyjnym w ramach pozycjonowania widoczność witryny zdecydowanie się poprawiła. Po pierwszych dwóch miesiącach domena www.baziolka.pl pojawiała się w top10 na wszystkie wybrane wyrażenia kluczowe. Od blisko roku na zdecydowanej większości fraz nasza witryna utrzymuje się w top5 naturalnych wyników wyszukiwania. W tym czasie liczba wyświetleń wzrosła o 96% a liczba kliknięć aż o 173% w porównaniu z okresem sprzed współpracy z Sunrise System. Przy trudnych, popularnych frazach wynik pozytywnie nas zaskoczył. W praktyce ma to realny wpływ na zwiększenie rozpoznawalności naszej marki.

 

Wzrost pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania dla domeny www.baziolka.pl dla przykładowych wybranych fraz - z uwzględnieniem wprowadzenia w czasie trwania współpracy dodatkowych wyrażeń kluczowych

 

 

Prace optymalizacyjne wsparliśmy dostosowaną do potrzeb zawartością w ramach usługi SEM Content Menedżer. Fachowe treści okazały się wzmocnieniem zaplecza tekstowego serwisu i trafną odpowiedzią na oczekiwania odbiorców. Wypromowaliśmy ponad 1000 nowych fraz, zwiększając zakres oddziaływania witryny.

 

Strategie podejmowane we współpracy z Sunrise System pozwoliły nam dotrzeć do Klientów na wielu płaszczyznach oraz zwiększyć liczbę odwiedzin witryny. Kreatywne podejście do pozycjonowania i rzetelne wsparcie na kolejnych jego etapach zadecydowały o rekomendacji firmy przez Swedeponic Polska Sp. z o.o.

 

Wojciech Kozłowski

 

 

 

 

Autor
Magda Drajkowska
Ocena artykułu
4.73 - (15 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się