61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Hotel Zawisza i Przystań Bydgoszcz - 200% więcej wyświetleń

Opublikowano: 25-10-2016
Czas potrzebny do przeczytania: 1:45 min

Rekomendujemy firmę Sunrise System na podstawie doświadczeń ponad 3-letniej współpracy. Nawiązana w 2013 roku kooperacja dotyczy promocji w Internecie dwóch marek Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego „Zawisza”. Opiera się na wykorzystaniu efektu synergii pozycjonowania i kampanii linków sponsorowanych.

 

 

Strategię kampanii linków sponsorowanych dla marki Przystań Bydgoszcz opracował Certyfikowany Specjalista AdWords. Pozwoliła ona na przestrzeni ponad półtora roku obniżyć koszty każdego kliknięcia w reklamę bannerową średnio o 15 gr. Przełożyło się to na zwiększenie liczby wejść na stronę przy niższych nakładach finansowych.

 

Pozycjonowanie strony Przystań Bydgoszcz wymagało indywidualnie dopasowanych działań optymalizacyjnych. Efektem był wzrost liczby wyświetleń witryny w wynikach wyszukiwania Google o 200% oraz związane z tym zwiększenie ilości wejść na stronę (kliknięć) o 186% w ciągu jednego roku. Jednocześnie firma Sunrise System wypromowała frazy, które uprzednio nie były widoczne. Poprawiły się pozycje witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania, przez co nasza oferta dociera do większej liczby odbiorców.

 

Liczba wyświetleń i kliknięć z naturalnych wyników wyszukiwania w pierwszym miesiącu współpracy (linia dolna - zielona) i obecnie (linia pomarańczowa) dla serwisu przystanbydgoszcz.pl


Efekty w postaci lepszych pozycji były widoczne także dla marki Hotel Zawisza. Po pięciu miesiącach prac nad optymalizacją witryny nastąpiła widoczna poprawa. Dla większości fraz witryna uplasowała się w top 10. Ten wynik niezmiennie utrzymuje się do dziś i ma wpływ na większą liczbę odwiedzin strony internetowej.

 

Współpraca z Sunrise System spełniła nasze oczekiwania. Promowane marki stały się bardziej rozpoznawalne wśród Klientów branży hotelarskiej. Na korzystną ocenę współpracy wpływ ma również wzorowa obsługa i wsparcie techniczne.

Wzrost pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania dla domeny www.hotel-zawisza.pl dla przykładowo wybranych fraz
 
Paweł Kowalski
 

 

Autor
Magda Drajkowska
Ocena artykułu
4.89 - (9 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się