61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog

Informacje z branży i życia firmy

Wybierz dziedzinę
Google Discover – czym jest i jak działa?
Opublikowano: 19-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 3:45 min

Urządzenia mobilne oferują nam coraz więcej ciekawych rozwiązań. Nie chodzi tylko o możliwości techniczne, ale przede wszystkim o aplikacje i usługi. Potentatem na rynku wciąż pozostaje Google, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, nieustannie proponując nowe rozwiązania. Jednym z nich jest Discover zastępujące dotychczasowy Feed. Czy jest to dobra zmiana? Czy warto korzystać z nowej usługi? Jeśli chcesz uzyskać odpowiedź na te pytania, musisz przeczytać artykuł!

Autor
Natalia
Ocena artykułu
5.00 - (4 głosy)
Czym są Google Core Update?
Opublikowano: 16-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 5:50 min

Aktualizacje algorytmów to największa zmora specjalistów SEO, digital marketingowców oraz właścicieli stron. Google oficjalnie informuje, że publikuje zazwyczaj 1 zmianę silnika wyszukiwania dziennie (tak, to ponad 300 aktualizacji rocznie). Wszystko po to, aby zwiększyć komfort korzystania z wyszukiwarki i jeszcze lepiej odpowiedzieć na zapytanie użytkownika.

Autor
Bartłomiej Żydkiewicz
Ocena artykułu
5.00 - (7 głosów)
Wiecznie zielone treści – content, który nie przemija
Opublikowano: 14-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 3:50 min

Jest jak klasyczna „mała czarna”, filmy Quentina Tarantino czy opery Giuseppe Verdiego. Zawsze modna, zawsze na czasie, zawsze elektryzująca. Evergreen content to treść, która nieustannie przyciąga i intryguje. Generuje ruch i cieszy się zainteresowaniem ze strony nowych użytkowników przez długi czas. Na czym polega magnetyzm „wiecznie zielonych” tekstów? I jak stworzyć ponadczasowe treści na stronę internetową? Tego dowiecie się z artykułu!

Autor
Dominika
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
TikTok – Twoje nowe “ja” w marketingu internetowym!
Opublikowano: 07-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 3:55 min

Jeśli dotychczas korzystałeś z wyłącznie Facebooka lub Instagrama, aby dotrzeć do młodych odbiorców, to przykro mi, ale jesteś boomerem – czyli zgodnie z definicją słownika slangu i mowy potocznej osobą, która nie nadąża za najnowszymi trendami. Liczącym się graczem na rynku mediów społecznościowych, który cieszy się obecnie największą popularnością wśród młodzieży, jest bowiem TikTok!

Autor
Natalia Golik
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy)
Co działo się w marketingu cyfrowym w sierpniu 2022?
Opublikowano: 02-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 5:10 min
Lato powoli dobiega końca, a to idealna okazja do tego, żeby podsumować co działo się w marketingu internetowym w sierpniu! Od razu uprzedzamy, nie będziemy tylko wspominać! W artykule znajdziecie sporo nowości oraz informacji na temat tego, jak branżowi giganci szykują się na nadchodzącą jesień oraz zimę. Dlatego zapraszamy do lektury, to nie tylko solidna dawka wiedzy, ale również motywacji do tego, aby zadbać o własny biznes.
Autor
Karolina Nowaczyk
Ocena artykułu
5.00 - (2 głosy)
Letnie spoty 2022 – czyli jak reklamowały się marki w wakacje
Opublikowano: 01-09-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 4:55 min

Wakacje już za nami! Jednak zanim nadejdą krótkie jesienne dni i  w pełni oddamy się nostalgii, sprawdźmy jakie spoty reklamowe królowały w sieci, kiedy my odpoczywaliśmy na urlopie. Już na wstępie warto zaznaczyć, że tematyka była różnorodna, od tej typowo rozrywkowej aż po historie z morałem ku przestrodze. Gotowi? W takim razie zaczynamy!

Autor
Kinga Biegańska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Jak zadbać o User Experience (UX) sklepu internetowego?
Opublikowano: 25-08-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 9:20 min

Czym jest użyteczność? Jak sprawić, żeby użytkownik Twojej strony internetowej korzystał z niej z pełnym zaangażowaniem? Dlaczego warto skupić się na emocjach towarzyszących procesowi zakupowemu? Na jakie elementy warto zwrócić uwagę przy projektowaniu interfejsu, a także ścieżki zakupowej? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

Autor
Bartłomiej Matulewicz
Ocena artykułu
4.14 - (7 głosów)
Kulisy rekrutacji w Sunrise System
Opublikowano: 24-08-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 5:40 min

Procesy rekrutacyjne wspierają organizację w budowaniu silnych zespołów, zapewniających osiąganie celów biznesowych. W tym artykule przedstawiamy, jak wygląda rekrutacja w Sunrise System – z ilu etapów się składa, ile trwa, kto ją prowadzi. Jeśli jesteś ciekawy/a, to koniecznie zajrzyj do tego artykułu. Dowiesz się też, jakich nowych talentów właśnie teraz szukamy do naszego zespołu.

Autor
Magda Drajkowska
Ocena artykułu
5.00 - (5 głosów)
10 wskazówek dla początkującego SEO Copywritera
Opublikowano: 22-08-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 6:25 min

Pisać każdy może...I tak, i nie. W ostatnich latach niesamowicie wzrosła świadomość tego, jak ważne jest budowanie widoczności w sieci. Tym samym popularny stał się zawód SEO Copywritera, czyli mistrza słowa, który wie, jak trafić nie tylko do czytelnika, ale też algorytmów wyszukiwarki internetowej. I o tym będzie ten artykuł - o tym, jak rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem treści publikowanych w wirtualnym świecie, które docenią zarówno użytkownicy, jak i roboty. Zapraszam do lektury!

Autor
Michalina
Ocena artykułu
5.00 - (4 głosy)
Wysokoprocentowe wzrosty na stronie z niskoprocentowymi alkoholami
Opublikowano: 19-08-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 0:35 min

Przedsiębiorcy często zastanawiają się jak zmaksymalizować efekty pozycjonowania sklepu internetowego. Naszym rozwiązaniem jest usługa SEO Cloud z optymalizacją konwersji! Dzięki niej zwiększony poprzez pozycjonowanie ruch jest monetyzowany. Takie właśnie rozwiązanie wykorzystaliśmy we współpracy z właścicielem sklepu winespot.pl. Chcesz wiedzieć więcej? Zapoznaj się z naszym case study!

Autor
Kalemba Adrianna
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy)
Prokrastynacja - co to takiego i jak sobie z nią radzić?
Opublikowano: 18-08-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 5:55 min

Milion bodźców atakujących ze wszystkich stron, myśli odpływające w miejsca, o których Ci się dotąd nie śniło, oraz przytłaczające widmo ważnego zadania, które odpychasz z całych sił — kto tego nie doświadczył? Prokrastynacja to znajomy wróg, który wbrew pozorom nie jest wyłączną domeną branży kreatywnej. Dowiedz się co tak naprawdę kryje się pod tym pojęciem, jakie są jej przyczyny oraz (przede wszystkim) jak sobie z nią radzić.

Autor
Patryk Chwiałkowski
Ocena artykułu
5.00 - (3 głosy)
Google Analytics vs Google Analytics 4 – różnice, wady, zalety
Opublikowano: 10-08-2022
Czas potrzebny do przeczytania: 7:40 min
Dlaczego Google Analytics się zmienił? Jakie idee stoją za GA4? Czym różni się nowa wersja od swojego starszego brata? Jakie są jej wady i zalety?  To pytania, które zadaje sobie wielu z nas w związku z wprowadzeniem GA4.  Właśnie dlatego powstał ten artykuł! Odpowiadamy w nim na wszystkie pytania i rozwiewamy Wasze wątpliwości.
Autor
Bartłomiej Matulewicz
Ocena artykułu
5.00 - (4 głosy)
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się