Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Znajdź telefon z Google!

Opublikowano: 06-06-2016

 

Mija już rok, od kiedy Google uruchomiło Moje Konto, dzięki któremu możemy jeszcze efektywniej zarządzać ustawieniami prywatności na koncie. W pierwsze urodziny tej usługi okazało się, że skorzystało z niej już ponad miliard osób z całego świata. Z tej okazji Google udostępniło nową opcję, dzięki której użytkownicy usługi będą mogli poczuć się jeszcze bezpieczniej.

 

Szybki sposób na znalezienie telefonu!

 

Przechowujecie w telefonie ważne dane, jak choćby hasła do bankowości elektronicznej czy służbowe maile? A może macie w komórce zdjęcia, które przeznaczone są do wglądu tylko dla osób najbliższych? Z myślą o was, Google stworzyło dodatkowe narzędzie w usłudze Moje Konto.

 

Źródło: Google Moje Konto

 

„Znajdź telefon” – nazwę tej usługi powinni zapamiętać wszyscy ci, którzy mają tendencję do zostawiania swojego smartfona w najmniej prawdopodobnych miejscach. Jest ona przydatna również w sytuacjach, gdy telefon zostanie skradziony lub po prostu zgubiony. Dzięki temu narzędziu możecie między innymi:

 

  • zlokalizować swój telefon
  • zablokować dostęp do danych
  • zostawić numer zwrotny na ekranie
  • zabezpieczyć konto
  • zadzwonić pod własny numer

 

Brzmi zachęcająco? Na pewno! Warto dodać, że usługa ta dostępna jest za darmo na urządzeniach z systemem Android oraz iOS.

 

Od teraz znalezienie telefonu okaże się o wiele prostsze.

 

Źródła: Blog Google Polska; Blog Google Polska

Autor
Miron Kłosiński
Ocena artykułu
5.00 - (4 głosy)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się