Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Sunrise System funduje praktykę

Opublikowano: 05-02-2008
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min

Grasz o staż

4 lutego 2008r. ruszyła XIII edycja ogólnopolskiego konkursu Grasz o staż. Do grona tegorocznych fundatorów praktyki dołączyła Firma Sunrise System.

Konkurs skierowany jest do studentów III, IV i V roku oraz absolwentów do 30 roku życia. Osoby, które najlepiej rozwiążą zadnia z dziedziny marketingu, public relations lub reklamy zostaną zaproszone na rozmowę rekrutacyjną. Ten aplikant, który spełni nasze oczekiwania, odbędzie płatny staż w Biurze Promocji Spółki.
Laureat prestiżowego konkursu wesprze dział w bieżących projektach promocyjnych. W zakresie obowiązków praktykanta będzie udział w przygotowywaniu raportów i analiz rynku mediów, wsparcie w pracach nad materiałami promocyjnymi Firmy, redagowanie i tworzenie nowych kampanii reklamowych Spółki, wkład w rozbudowę zawartości informacyjnej firmowych serwisów internetowych, nawiązywanie współpracy w zakresie promocji z nowymi partnerami oraz prowadzenie kampanii reklamowych w formie linków sponsorowanych w Google.

Dzięki powierzonym zadaniom, stażysta pozna nowoczesne metody pracy wykorzystywane przez Sunrise System. Podczas odbywania praktyki, laureat zaznajomi się z mechanizmami działania wyszukiwarek internetowych i metodami analizy stron www Klientów pod kątek SEO (Search Engine Optimization), a także zapozna się zasadami tworzenia reklam Google AdWords.

W przypadku uzyskania pozytywnej oceny z odbytego stażu, istnieje możliwość zatrudnienia stażysty na stałe.

Zespół Sunrise System życzy kreatywności i wytrwałości w rozwiązywaniu zadań. Powodzenia!
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się