Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Google Launchpad Week nareszcie w Polsce!

Opublikowano: 14-05-2015

Już za kilka tygodni odbędzie się pierwszy w Polsce Google Launchpad Week. Do tej pory program gościł w takich miastach jak Londyn, Berlin, czy nawet Tel-Awiw, a już 15.-19.05.2015 odbędzie się i u nas - w Warszawie!

  

Źródło: events.withgoogle.com

 

Dla kogo jest Google Launchpad Week?

Dla początkujących starupowców. Jest to pięciodniowy program pre-inkubacyjny mający na celu wsparcie młodych przedsiębiorców w stawianiu pierwszych kroków w biznesie.


Jakie są założenia programu?

Google Launchpad Week przewiduje szereg spotkań z lokalnymi mentorami, a także ekspertami Google, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczaniem z przyszłymi rekinami biznesu. Każdy dzień poświęcony jest innemu zagadnieniu. Nie inaczej będzie i tym razem. 8-12 właścicieli polskich startupów, którzy zgłoszą się do programu i zostaną wybrani przez Google do wzięcia udziału w wydarzeniu, poznają tajniki strategii produktu, różne metody marketingu i sprzedaży, a także nowoczesne narzędzia i technologie pomagające zaistnieć na współczesnym rynku.


Jeśli jesteście ciekawi szczegółów wydarzenia zachęcamy do odwiedzenia stworzonej na tę okazję strony, na której dostępny jest plan spotkań, a także formularz rejestracyjny:

https://events.withgoogle.com/

Zachęcamy również do obejrzenia filmu o Google Launchpad Week, który miał miejsce w zeszłym roku w Berlinie:

 

 

Źródło: Blog Google Polska

Autor
Marta Młynarczyk
Ocena artykułu
5.00 - (1 głos)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się