Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Optymalizacja świata z Google

Opublikowano: 04-03-2014

,,Zmieniać'' bardzo często znaczy ,,ulepszać''. W naszej firmie liczy się przede wszystkim wyższy standard skuteczności. Kierując się sprawdzonymi zasadami, zawsze dążymy do realizacji postawionych sobie celów. Nowe rozwiązania i profesjonalizm w działaniu zaprowadziły nas do miejsca, w którym obecnie jesteśmy. Te priorytety mogą być również dobrym przykładem dla młodych ludzi, chcących osiągnąć życiowy sukces, zrobić coś dobrego dla świata i nieustannie dążyć ku jego polepszeniu – czyli zwiększeniu standardów!

 

 

Pionier w branży internetowej, firma Google, postanowiła dać szansę młodszym pokoleniom – w końcu to w ich rękach znajdują się teraz losy naszej planety. Od 2011r. organizowany jest globalny konkurs Google Science Fair. Tegoroczna edycja pozwala młodzieży w wieku od 13 do 18 lat przygotowywać projekty dotyczące rozwiązywania problemów w każdym zakątku Ziemi.

W poprzednich odsłonach konkursu mogliśmy spotkać się z pomysłami na pokonanie nowotworów, zapobieganie głodowi w Afryce, czy nawet stworzenie latarki funkcjonującej bez baterii. Nowatorskich koncepcji jest wiele, ale żeby podzielić się nimi ze światem,  trzeba wstać i zabrać się do działania! Każdy, kto zechce wziąć udział w konkursie, ma czas do 12 maja 2014r.

Już teraz macie możliwość odwiedzenia strony Generatora Pomysłów, dzięki któremu w prosty sposób można odkryć swoje przeznaczenie. Specjalnie dla młodych naukowców został przygotowany film wprowadzający:

 



Wystarczy pomyśleć o tym, co kocha się robić, jak można pomóc drugiemu człowiekowi i zadać sobie pytanie: jeśli mógłbyś coś zmienić, co by to było?

Odpowiedź należy do młodych, odważnych oraz kreatywnych!

Jak co roku, nagrody zostały przygotowane specjalnie po to, aby zainteresować jak największą grupę osób do wzięcia udziału w konkursie. Jest to między innymi dołączenie do zespołu Virgin Galactic w kosmodromie America, wycieczka na wyspy Galapagos, czy wizyta w biurze Google, bądź National Geographic. Niezwykłe projekty w połączeniu z tymi ciekawymi wycieczkami mogą być fantastycznych przeżyciem dla każdego.

Jednak najważniejsze jest, aby spróbować zmienić oblicze świata. Kto wie, co teraz uda się wynaleźć naszym małym naukowcom?

 

 

Źródło: googlesciencefair.com

Autor
Jadwiga Dabińska
Ocena artykułu
5.00 - (4 głosy)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się