61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Gazele Biznesu 2013 - Sunrise System w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce

Opublikowano: 23-01-2014
Czas potrzebny do przeczytania: 1:15 min

 

Na liście "Gazele Biznesu 2013" widać bardzo wyraźne tendencje branżowe. Bardzo dużo czołowych miejsc w regionach zajmują firmy zaangażowane w szeroko rozumiany ekobiznes, a także przedsiębiorstwa prowadzące działalność bardzo zaawansowaną technologicznie - czytamy we wstępie do raportu z 14. edycji rankingu Gazele Biznesu - zestawienia nadynamiczniej rozwijających się firm z grona MŚP.

 

Sunrise System znalazła się w zestawieniu po raz trzeci, zyskując wyróżnienie za wzrost przychodów w latach 2010-2012. Niezbędnymi warunkami osiągnięcia statusu Gazeli było spełnienie obiektywnych kryteriów:

- nieprzerwana działalność co najmniej od 2010 roku;

- osiąganie w latach 2010-2012 wzrostu sprzedaży i zysku;

- osięgnięcie w badanym okresie wartości sprzedaży w przedziale 3 - 200 mln złotych;

- upublicznienie wyników finansowych.

 

Prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu 2013 otrzymaliśmy podczas regionalne gali finałowej, podczas której była również okazja do wymiany z panelem ekspertów opinii  na temat tendencji dla gospodarki. Wśród panelistów dominował wyraźny optymizm - rok 2013 zaskoczył przedsiębiorców pozytywnie, na 2014 oczekiwany jest dalszy rozój gospodarki i wyraźny wzrost PKB. W gronie Gazel było minimalnie mniej firm niz w poprzedniej edycji (4272 w 2013 i 4343 w 2012), co - jak oceniają autorzy rankingu - wynika z ostrożności niektórych przedsiębiorców w podejmowaniu nowych wyzwań.

 

Po raz kolejny mieliśmy niekwestionowaną przyjemność spotkać się w licznym gronie "elity gospodarki", jak Gazele określano podczas gali, i po raz kolejny dziękujemy za zaufanie naszych Klientów i zaangażowanie pracowników w zwiększanie wartości spółki. Dzięki tej dobrej współpracy, innowacyjności oferty oraz inwestycjom w badania i rozwój utrzymujemy miano jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

 

Źródło: Gazele Biznesu

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.70 - (10 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się