Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Sunrise System świadczy usługi dla klientów nazwa.pl

Opublikowano: 29-11-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:20 min

Na każde zapytanie Google i inne wyszukiwarki internetowe wyświetlają tysiące odpowiedzi, a przeciętny użytkownik zwraca uwagę tylko na te umieszczone na najwyższych pozycjach – dlatego Sunrise System będzie świadczyć usługi pozycjonowania i optymalizacji dla klientów nazwa.pl. 


nazwa.pl od 1997 roku dostarcza najwyższej jakości usługi hostingowe, obecnie dla ponad pół miliona użytkowników, którzy zarejestrowali już ponad 600 000 domen. Firma specjalizuje się również m. in. w tworzeniu stron www. Wśród partnerów nazwa.pl są marki internetowe kluczowe w swoich segmentach działalności, m. in.: PayU, ICANN, NASK, Dell, Unizeto Technologies, Przelewy24.


Sunrise System należy również do liderów w swojej branży – marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Spółka istnieje od 2003 roku i należy do pionierów usługi pozycjonowania w Polsce. Obecnie działa w ramach międzynarodowej grupy Bauer Media.  Obecnie z usług firmy, do których oprócz SEO należą m. in. kampanie AdWords czy analityka webowa, korzysta kilka tysięcy przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów gospodarki.


Zdecydowaliśmy się na współpracę z jednym z najpoważniejszych graczy na rynku usług internetowych, bowiem mamy przekonanie, że nazwa.pl kładzie duży nacisk na jakość proponowanych rozwiązań – mówi Paweł Rybak, Prezes Zarządu Sunrise System.


Coraz większa liczba przedsiębiorców ma świadomość tego, że „postawienie” strony to współcześnie dopiero początek procesu marketingowego w Sieci. Nowocześni konsumenci kupują za pośrednictwem Google - i oczekują obecności dostawców dóbr i usług w wynikach wyszukiwania, poszukują informacji o nich także w mediach społecznościowych. Sunrise System zapewnia kompleksową obsługę w szeroko rozumianym e-marketingu; dzięki współpracy z nazwa.pl może wesprzeć e-biznesy już na początku ich funkcjonowania, w momentach tak kluczowych jak wybór i zakup domeny i hostingu i projektowanie serwisu www.


Aby sprawdzić usługę pozycjonowania rekomendowaną przez nazwa.pl, wystarczy wypełnić formularz na stronie: https://www.nazwa.pl/inne/seo/ 

 

 

 

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.69 - (13 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się