Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Kim jest pozycjoner i jak zrobić karierę? Kolejne warsztaty SEO i Targi Pracy za nami

Opublikowano: 25-10-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

W ramach realizowanego cyklu warsztatów dla uczniów i studentów zainteresowanych aktywnym kształtowaniem swojej kariery zawodowej, w ostatnich dniach mieliśmy okazję spotkać się ze studentami Wyższej Szkoły Gospodarki, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego i szkół średnich o profilu IT.

 

Dziękujemy uczestnikom obu tych wydarzeń za inspirujące pytania i liczne CV składane pod kątem pracy w trzech Pionach naszej firmy:-)

 

Przypominamy, że obecnie prowadzimy rekrutację do Działu Handlowego, Działu Obsługi Klienta i Działu Pozycjonowania - oferta pracy jest tak bogata, że atrakcyjną propozycję znajdą dla siebie zarówno osoby z doświadczeniem zawodowym, jak i studenci / absolwenci tuż po obronie poszukujący pierwszego pracodawcy i szans na rozwojową ścieżkę kariery.

Od wrześna 2013 stworzyliśmy także stanowiska dla studentów dziennych. Szczegóły i ankiety rekrutacyjne w zakładce Praca.

Małgorzata Kucharska podczas Targów Pracy OFFErty 2013 w Bydgoszczy
Marcin Wawrzyniak podczas warsztatów na Wyższej Szkole Gospodarki

 

Kolejne warsztaty już niebawem. Jesli jesteś zainteresowany / zainteresowana zagadnieniami SEO lub szukasz swojej drogi w zawodzie informatyka - zapraszamy na najbliższe spotkanie, które odbędzie się w TEB Edukacja w Poznaniu, 27.10.2013, od godz. 13.00.

 

Źródła:

Gazeta Wyborcza

Kcynia Online

Być albo nie być - pozycjonowanie w Google

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.50 - (8 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się