Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

AdWords Certified Trainer dla Łukasza Machury

Opublikowano: 11-09-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min

Wysokie umiejętności przygotowania i prowadzenia szkoleń oraz zdolności do skutecznego prezentowania możliwości Google AdWords potwierdziło dotąd w Polsce 17 osób – w tym nasz pracownik Łukasz Machura - doświadczony SEM Menedżer, zajmujący obecnie stanowisko Koordynatora Usług Performance Marketing.

 

Program AdWords Certified Trainer ma na celu promowanie wysokiej jakości, inspirujących szkoleń w zakresie prowadzenia efektywnych kampanii AdWords. Certyfikowani trenerzy reprezentują bezpośrednio Google i są przed tym podmiotem odpowiedzialni za merytoryczną jakość prowadzonych zajęć – to z pewnością istotna korzyść z perspektywy przedsiębiorców korzystających ze szkoleń z certyfikowanym trenerem.

 

Łukasz Machura pracuje w Sunrise System od 2009 roku i od tego czasu aktywnie podnosi kompetencje w zakresie prowadzenia skutecznych kampanii internetowych dla naszych Klientów. Jest od lat certyfikowanym specjalistą Google AdWords i Google Analytics; tytuł AdWords Certified Trainer potwierdza jego kompetencje nie tylko jako opiekuna kampanii i analityka, ale także mentora dla przedsiębiorców i współpracowników. Łukaszowi gratulujemy kolejnego już sukcesu  i zapraszamy do zapoznania się z jego profilem na stronie Certyfikowanych Trenerów AdWords.

 

Osoby zainteresowane profesjonalnymi szkoleniami na temat biznesowego wykorzystania produktów Google zapraszamy do kontaktu.

 

Źródło: Google

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.27 - (15 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się