Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Korona Google dla Szymona Rydelskiego!

Opublikowano: 23-07-2013
Czas potrzebny do przeczytania: 0:45 min

System Google Adwords poddawany jest najróżniejszym ulepszeniom. Aby za nimi nadążać, a tym samym dostarczać Klientom optymalne rozwiązania, niezbędne jest nieustanne pogłębianie swojej wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji. Certyfikaty Google AdWords na całym świecie stanowią synonim najwyższego poziomu wiedzy z zakresu linków sponsorowanych.  Uzyskanie kompletu certyfikatów jest ważnym osiągnięciem, którym w Polsce mogą się pochwalić zaledwie 23 osoby, w tym, od piątku, nasz kolega z bydgoskiego Centrum Performance Marketing – Szymon Rydelski.

 

Zdobycie tak zwanej „korony Google” wymagało od Szymona zdania egzaminów na różnych poziomach zaawansowania, sprawdzających wiedzę z zakresu Google Analytics, reklamowania w sieci wyszukiwania, raportowania i analiz oraz reklam graficznych.

 

O sukcesach naszego kolegi informowaliśmy już w minionym roku – kiedy to uzyskał pozytywne wyniki z czterech egzaminów Google – podstawowego i trzech rozszerzonych. Powiększając swój dorobek o certyfikat Google Analitycs, dołączył do elitarnego grona specjalistów.

 

Więcej:

 

Korona Google zdobyta

Szymon Rydelski Certyfikowanym Specjalistą Google AdWords

 

Autor
Anna Bumbar
Ocena artykułu
4.36 - (14 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się