61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Jak zdobyć klienta w Emiratach Arabskich?

Opublikowano: 29-05-2012
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min

Firma ANRO jest czołowym polskim producentem systemów informacji wizualnej oraz oznaczeń bezpieczeństwa, działającym na rynku od przeszło 27 lat. Oprócz części produkcyjnej zajmuje się również wprowadzaniem i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań BHP oraz PPOŻ. Swój sukces firma ANRO zawdzięcza szerokiej ofercie handlowej, innowacyjnym technologiom, jak również szybkiej reakcji na zmieniające się potrzeby rynku.

Dwukrotnie przyznany Złoty Medal SAWO, nagroda Lodołamacze czy Mała Wielka Firma to tylko niewielka część wyróżnień przyznanych przedsiębiorstwu. Firma została doceniona między innymi za tworzenie miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych, innowacyjność, a także wiarygodność i rzetelność.

ANRO istnieje już ponad ćwierćwiecze, a ciągle charakteryzuje się dużą dynamiką rozwoju, m. in. stale  wprowadzając na rynek nowe produkty. Inwestycje w najnowocześniejszy sprzęt oraz rozwój oferty sprawiły, że firma cieszy się silną pozycją na krajowym rynku i wszystko wskazuje na to, że swój sukces powtórzy również na rynkach zagranicznych.

Nowoczesność firmy przejawia się również w sposobach promocji. Od stycznia 2012 roku kreuje swój wizerunek przy wsparciu Sunrise System sp. z o.o., poprzez pozycjonowanie dwóch firmowych serwisów, kampanie linków sponsorowanych oraz promocję w mediach społecznościowych.
W pierwszym etapie współpracy strona firmy ANRO była promowana w ramach nowatorskiej kampanii - Pakietu SEM Concierge. Oczekiwane rezultaty osiągnięto w relatywnie krótkim czasie, co zdecydowało o kontynuacji tej kampanii  oraz poszerzeniu współpracy z Sunrise System o promocję kolejnej strony internetowej.

Na witrynach wykonano szereg działań, mających na celu dostosowanie ich do wymogów wyszukiwarki Google. Zoptymalizowano treści pod kątem wyrażeń kluczowych, ustawiono unikalną sekcję head, usunięto duplikaty wewnętrzne, wprowadzono nagłówki h1 oraz całościowo podlinkowano serwis, co przyczyniło się do systematycznego wzrostu pozycji na wszystkie wyrażenia kluczowe.

Wzrost pozycji poszczególnych wyrażeń kluczowych:
 


Ważnym elementem współpracy okazały się również szkolenia i doradztwo w zakresie budowania siły marki w Internecie. Przeprowadzono szkolenie z mediów społecznościowych,  obsługi Google Analytics, a także na bieżąco doradzano w kwestiach związanych z promocją.   

Dzięki ogromnym możliwościom, jakie stwarza Internet, firma ANRO zaistniała również na rynku niemieckim i, z pomocą Sunrise System, planuje ekspansję na Emiraty Arabskie. 
Jak widać na przykładzie firmy ANRO sukces międzynarodowy jest na wyciągnięcie ręki – czy dzięki promocji w Sieci – w zasięgu kliknięcia.

Autor
Anna Bumbar
Ocena artykułu
5.00 - (7 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się