61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Sunrise System - w gronie finalistów European Business Awards

Opublikowano: 29-07-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min

Zdobywając prestiżowy tytuł Ruban d’Honneur, zostaliśmy wybrani do uczestnictwa w drugiej rundzie konkursu European Bussiness Awards. Otrzymanie "wstęgi honoru" jest osiągnięciem, którym mogą się pochwalić firmy wyróżniające się w swojej branży.

Tytuł Ruban d’Honneur otrzymaliśmy w tej kategorii jako jedyni spośród tysięcy polskich firm - i to właśnie Sunrise System będzie reprezentował Polskę na uroczystej gali finałowej European Business Awards w Barcelonie 22 listopada.

Odznaczenie Ruban d’Honneur jest przyznawane maksymalnie 10 uczestnikom w każdej kategorii. Wszyscy zdobywcy tytułu, łącznie z Sunrise System, przygotowują się teraz do trzeciego etapu konkursu. Polega on na przedstawieniu osiągnięć firmy przed komisją składającą się z grona naukowców akademickich, głów państw, właścicieli przemysłu, niezależnych przedsiębiorców oraz dziennikarzy wybranych spośród 28 państw członków Unii Europejskiej. Spotkania jury z przedstawicielami firm odbędą się we wrześniu w Londynie.

Adrian Tripp, Dyrektor Generalny European Business Awards ocenia: Otrzymanie tytułu Ruban d’Honneur jest wielkim sukcesem i dowodem obecności firmy w gronie najlepszych europejskich przedsiębiorstw. W bieżącym roku sędziowie stanęli przed bardzo trudnym zadaniem: biznes wychodzi z trudności ekonomicznych, a przedsiębiorcy rywalizują o pozycję liderów z wyjątkowym zaangażowaniem.

John Casey, Dyrektor bankowości komercyjnej HSBC na Europę, komentuje: Podczas gdy tylko niektórzy mogą być uhoronowani zwycięstwem w European Business Awards, wszyscy uczestnicy są przykładem ogromnego talentu, który kreuje rozwój gospodarczy w danym kraju oraz w całej Europie. 

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.12 - (17 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się