Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Nominacja w European Business Awards - ruszamy na podbój Europy

Opublikowano: 27-06-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:15 min

W konkursie sponsorowanym przez bank HSBC w tegorocznej edycji certyfikat reprezentantów krajowych otrzymało 25 polskich firm - znaleźliśmy się w jednym gronie z firmami taki jak m. in. z Asseco Poland S.A., Instytut Nafty i Gazu czy Budimex SA.

Laureaci uhonorowani zostali z rąk prezesa HSBC Bank Polska Janusza Dedo oraz Adriana Trippa, dyrektora zarządzającego  konkursu European Business Awards.

Paweł Rybak, Janusz Dedo i Adrian Tripp z nominacją dla Sunrise System na krajowego reprezentanta EBA. Fot. EBA

W wypowiedzi dla Rzeczpospolitej Adrian Tripp ocenił:

– Podobnie jak w 2010 roku tak i w tym zaobserwowaliśmy wysoką jakość zgłoszeń z Polski. Wybór 25 był naprawdę trudny. Polscy reprezentanci krajowi to przedsiębiorstwa odnoszące sukcesy, które mogą przynieść im tytuł najlepszych firm w Europie. Tego im życzę.

Nominacja do reprezentacji krajowej to półmetek. Spośród reprezentantów  wszystkich krajów Unii Europejskiej jury wybierze 100 firm, które awansują do finału, otrzymując tytuł Ruban d'Honneur.

Tegorocznych finalistów poznamy 28 lipca, a zwycięzców - na gali European Business Awards 22 listopada w Barcelonie. Spośród Polaków w jury zasiądą się m. in. Bożena Lublińska-Kasprzak, prezes PARP, Sławomir Majman, prezes PAIiIZ, oraz prof. dr hab. Krzysztof Rybiński, rektor Uczelni Vistula.

Źródła: BusinessAwardsEurope, Rzeczpospolita

Zobacz także: Sunrise System wśród liderów europejskiego biznesu

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.22 - (18 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się