Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Sunrise System wśród liderów europejskiego biznesu

Opublikowano: 09-05-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:00 min

 

W towarzystwie innych innowacyjnych, szybko   wzrastających i stawiających na zrównoważony rozwój firm z Europy nasza Spółka zakwalifikowała się do II etapu konkursu European Business Awards 2011 – prestiżowego wydarzenia promującego przedsiębiorstwa, które łączą dobre wyniki sprzedażowe z etycznym podejściem do biznesu i pozytywnym wpływem na otoczenie społeczne.

Konkurs ukierunkowany jest na wyróżnianie organizacji osiągających ponadprzeciętne wyniki w swoich sektorach, będących zarazem świadomymi ekologicznie i nastawionymi na realizowanie potrzeb swoich klientów.

Tym samym Sunrise System zyskała szansę konkurowania z najlepszymi  europejskimi firmami o nagrodę Ruban d’Honneur. Finał konkursu odbędzie się  w Barcelonie 22 listopada 2011 roku, natomiast 21 czerwca w Warszawie spotkają się reprezentanci Polski.

Jak ocenia Adrian Tripp, CEO European Business Awards, firmy zakwalifikowane do EBA charakteryzuje niezwykle wysoki standard działania. W naszym własnym odczuciu kwalifikacja do elitarnego grona finalistów European Business Awards to możliwość na porównanie się z najlepszymi firmami z całej Europy.

Źródło: BusinessAwardsEurope

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.33 - (6 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się