Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Solidni społecznie, solidni w biznesie

Opublikowano: 25-01-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 0:50 min

W 9-letniej historii Programu Gospodarczo-Konsumenckiego "Solidna Firma" już po raz trzeci Spółka Sunrise System znalazła się w gronie przedsiębiorców wyróżniających się budowaniem konkurencyjności na solidnych podstawach: terminowości, uczciwości, odpowiedzialnej aktywności w życiu społecznym.

Certyfikat IX edycji odebraliśmy podczas gali 25 stycznia. Znaleźliśmy się w gronie kilkudziesięciu firm (spośród kilkuset zainteresowanych zdobyciem wyróżnienia), które po kilkustopniowym audycie, między innymi ze strony Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i innych organów administracji państwowej okazały się być godne miana firmy solidnej.

W pokryzysowej atmosferze gospodarczej, która mocno weryfikuje, jakie firmy powinny funkcjonować na rynku, nieprzerwany status solidnego przedsiębiorstwa stanowi dla nas wartościowe udokumentowanie skuteczności naszego modelu biznesowego: opartego nie tylko na wysokiej rentowności, ale i niezawodności przy realizowaniu zobowiązań i wartościach etyki społecznie odpowiedzialnego biznesu.

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.00 - (8 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się