Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Dlaczego warto zacząć się pozycjonować zimą?

Opublikowano: 20-01-2011
Czas potrzebny do przeczytania: 1:10 min

777 milionów złotych – tyle wyniosły wydatki polskich marketerów na reklamę w Internecie tylko w pierwszym półroczu minionego roku.

Czy każda wydana złotówka zwróciła się reklamodawcy w postaci efektów sprzedażowych? Na pewno w dużej mierze tak – nasz rynek e-commerce osiągnął bowiem w 2010 roku wartość ponad dwóch miliardów euro (pisaliśmy o tym na podsumowanie roku .

Rozpoczynający się rok to doskonały moment na to, by zaplanować budżet reklamowy własnej firmy i na fali silnych trendów e-marketingowych zwiększyć wartość własnego biznesu w Internecie.

Dlatego właśnie teraz w Sunrise System proponuje niezwykle upusty cenowe: od 20 zł za wyrażenie kluczowe o dużej wartości promocyjnej i wizerunkowej, rabaty do 90% rynkowej ceny wyrażenia kluczowego. Pozostawiamy naturalnie naszym nowym klientom również możliwość ograniczenia kosztów pozycjonowania poprzez ustalenie miesięcznego limitu wydatków na reklamę.

Nieprzypadkowo to na początku roku proponujemy tak korzystne warunki cenowe przy zawieraniu umów na pozycjonowanie – zima sprzyja zamrożeniu cen, bowiem to teraz jest najlepszy czas na zaplanowanie rozsądnego budżetu reklamowego na 2011 rok.

Co więcej, start kampanii już w styczniu pozwoli na czerpanie korzyści z wyników pozycjonowania przez cały nadchodzący rok – pozostaje cały rok na zarabianie na stronie internetowej.

Zapraszamy do współpracy!

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.75 - (8 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się