Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Fair Play: złoto dla wytrwałych

Opublikowano: 21-12-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 1:30 min

W tegorocznej edycji Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” Spółka Sunrise System otrzymała wyjątkowy - Złoty Certyfikat. W ten sposób wyróżniane są firmy, które już trzykrotnie poddały się wnikliwej weryfikacji w programie oraz które w trzech kolejnych edycjach otrzymały tytuł i certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play".

Ogólnopolska Gala finałowa XIII już edycji Programu odbyła się 17 grudnia w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Złote certyfikaty otrzymały 72 firmy spośród niemal siedmiuset aspirujących do miana „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Firmę reprezentował Kierownik Działu Handlowego, Maciej Borowiak.

- Mając świadomość, ile przedsiębiorstw jest w Polsce, przynależność do grona kilkudziesięciu zweryfikowanych jako uczciwe firm to naprawdę duże wyróżnienie i dodatkowa motywacja, by pracować według najwyższych standardów - komentował Maciej Borowiak po Gali.

Nawiązując do stanowiska Kapituły Programu, możemy z dumą podkreślić, że certyfikowane zostają firmy, które oprócz skuteczności ekonomicznej wyróżniają się stylem w prowadzeniu działalności biznesowej. Koniecznym warunkiem uzyskania tego prestiżowego tytułu jest również szeroko rozumiana rzetelność i uczciwość wobec rynku oraz wrażliwość na potrzeby otoczenia społecznego.

„Przedsiębiorstwa Fair Play” to według organizatorów Programu to te firmy, które dotrzymują zobowiązań, dzięki czemu ryzyko współpracy jest obarczone mniejszym ryzykiem niż w przeciętnych relacjach biznesowych. To firmy, które udowadniają, że również w biznesie istnieją zasady etyczne, a kluczową wartością może być uczciwość. I to są pryncypia stanowiące o filozofii zarządzania w Sunrise System.

 

Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
3.67 - (6 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się