Wyższy standard skuteczności
Blog
Informacje z branży i życia firmy
Wybierz dziedzinę

Certyfikowani specjaliści Qualified Google Advertising Professional

Opublikowano: 13-12-2010
Czas potrzebny do przeczytania: 2:20 min
Prowadzenie kampanii linków sponsorowanych w Google wymaga prawdziwie eksperckiej wiedzy o specyfice i możliwościach programu AdWords. Kładąc nacisk na profesjonalizm działań, kształcimy kadrę specjalizującą się w tym zakresie - w planowaniu strategii i obsłudze kampanii linków oraz jej optymalizacji. Od ponad 3 lat nasza firma - jako jedna z pierwszych w Polsce - może poszczycić się wypracowanym statusem Google Advertising Professional.

Przetarliśmy w ten sposób szlaki dla rozwoju SEM (Search Engine Marketing - marketingu w wyszukiwarkach internetowych) wśród polskich agencji interaktywnych i tworzenia elastycznych strategii promocji w Google. Warto dodać, że status Google Advertising Professional jest przyznawany przez wyszukiwarkowego giganta tylko tym firmom, które spełnią szereg wymagań formalnych i finansowych oraz dbają o wysoką jakość kampanii, czego mierzalnym efektem jest liczba i ciągłość kont AdWords prowadzonych przez naszą firmę na rzecz dla Klientów biznesowych.

W ramach programu kształcimy specjalistów Google AdWords Individual. Otrzymanie certyfikatu wymaga zdania kilku egzaminów o rosnącym stopniu zaawansowania, przygotowanych przez firmę Google, na które składają pytania teoretyczne i praktyczne w dziedzinie prowadzenia kampanii linków sponsorowanych Google AdWords w postaci reklam tekstowych i graficznych w wynikach wyszukiwania Google, sieci partnerskiej, stronach z treścią.
Zagadnienia egzaminacyjne obejmują również wyższe stopnie wtajemniczenia w przygotowanie efektywnych strategii Search Engine Marketingu: szczegółowego, wielopoziomowego raportowania oraz eksperckiej analityki umożliwiającej maksymalizowanie liczby konwersji z reklam.

Dzięki wewnętrznym programom szkoleniowym, wykształciliśmy już 10 profesjonalistów, i szkolimy kolejnych, którzy firmują swoją pracę na rzecz kampanii naszych Klientów statusem certyfikowanego specjalisty. Biorąc pod uwagę, że w Polsce osób wyróżnionych takim statusem jest nadal tylko kilkadziesiąt, możemy powiedzieć, że mamy kadrę najlepiej przygotowaną do tworzenia i monitorowania skutecznych kampanii linków sponsorowanych.
W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na reklamy o mierzalnym efekcie, planujemy dalszy rozwój firmy pod kątem reklamy pay per click. Ten bardzo korzystny model cenowy wzbudza coraz większe zainteresowanie przedsiębiorców i w celu spełnienia tych oczekiwań szkolimy kolejne osoby do prowadzenia kampanii PPC.

Powierzenie opieki nad kampanią zewnętrznemu operatorowi o potwierdzonej niezależnym certyfikatem znajomości programu Google AdWords bez wątpienia przynosi komfort i poczucie bezpieczeństwa w korzystaniu z efektów tego nowoczesnego narzędzia. Ekspercki status naszej firmy stanowi jednocześnie silny wyróżnik dla oferty Sunrise System spośród innych na polskim rynku SEM. Certyfikowani specjaliści Google AdWords są do Państwa dyspozycji - warto zająć wyeksponowane miejsca w wyszukiwarce Google. Link po linku do klienta...
Autor
Małgorzata Kucharska
Ocena artykułu
4.13 - (8 głosów)
Komentarze
Dodaj komentarz
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się